Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

Voucher o wartości 10 000 zł lub koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski - oto nagrody w loterii Alior Banku!

Voucher o wartości 10 000 zł lub koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski - oto nagrody w loterii Alior Banku!
Źródło: najlepszekonto.pl

Loterie dla klientów Alior Banku chyba już na stałe weszły do kalendarza i stały się bardzo miłą tradycją. Kolejna akcja tego typu, ponownie zorganizowana przez IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przy współpracy z Alior Bankiem, przynosi atrakcyjne nagrody i bardzo łatwe warunki zdobycia losu. Wystarczy płacić dowolną kartą Aliora i logować się w tym samym dniu do jego aplikacji mobilnej.

Co można wygrać?

"Piłkarska loteria" trwa do 30 października 2022 r. Do wygrania są:

 • co tydzień 2 x voucher o wartości 10 000 zł do sklepów RTV Euro AGD;
 • codziennie 3 x oficjalna koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski.

Czas na szczegółowe informacje o uczestnikach loterii i niezbędnych działaniach.

Kto może brać udział w loterii?

Prawo ubiegania się o nagrody przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Oczywiście niezbędne jest też posiadanie „plastiku” wydanego przez Alior Bank, nie ma przy tym znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową, czy "kredytówką", ani to, czy karta została aktywowana przed startem loterii, czy już w jej trakcie. Ważne, by jej posiadaczem był klient indywidualny.

Oznacza to, że nie ma przeszkód, byś właśnie teraz nawiązał współpracę z Aliorem, zakładając w tym banku rachunek osobisty lub sięgając po kartę kredytową. Decydując się na taki ruch, dasz sobie szansę nie tylko na zdobycie bonusu w jednej z promocji dla nowych klientów, ale i na wygraną w opisywanej loterii.

Jak dać sobie szansę na wygraną?

  Niezbędne działania są banalnie proste. Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz.

  Krok 1
  Krok 1

  Jak najszybciej zawnioskuj o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową, by zdobyć premię "na start" i rozpocząć zbieranie losów w "Piłkarskiej loterii".

  Jeśli jesteś już klientem indywidualnym Alior Banku, możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

  Krok 2
  Krok 2

  Do 30 października 2022 r. zarejestruj swój udział w loterii na stronie internetowej, podając dane zawarte w formularzu (m.in. personalia, adres e-mail, końcowe cyfry numeru karty płatniczej), akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia loterii.

  Krok 3
  Krok 3

  Do 30 października 2022 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Alior Banku i w tym samym dniu zaloguj się do aplikacji Alior Mobile.

  Informacja
  Informacja

  Nagrody będą losowane w okresie od 23 września do 14 listopada 2022 r. wg szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcj.

  Krok 4
  Krok 4

  Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz stosowną informację na adres e-mail i sms na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym. Od chwili wysłania wiadomości będziesz miał 72 godziny na wypełnienie zawartego w niej formularza i podanie danych umożliwiających przekazanie Ci wygranej.

  Nagroda
  Nagroda

  Nagrody zostaną wysłane do laureatów przesyłką kurierską nie później niż 23 grudnia 2022 r.

  Dodatkowe informacje

  Oto zestaw dodatkowych informacji, które wyjaśniają istotne kwestie.

  Możesz się zarejestrować w loterii tylko raz, niezależnie od tego, ile kart płatniczych Aliora posiadasz. Najkorzystniej jest więc wybrać tę, z której najczęściej korzystasz.

  W loterii zostaną uwzględnione tylko płatności i logowania do aplikacji Alior Mobile wykonane po wysłaniu formularza zgłoszeniowego.

  Kartę, którą zgłosiłeś do loterii, musisz posiadać przynajmniej do 30 października 2022 r.

  Wykonanie większej liczby transakcji i logowań do aplikacji mobilnej Alior Banku w danym dniu nie spowoduje, że zostaną Ci przyznane dodatkowe losy. Każdego dnia możesz zdobyć tylko jedną szansę na wygraną.

  Regulamin dopuszcza możliwość, żeby uczestnik wygrał zarówno voucher, jak i koszulkę, ale nie można zdobyć więcej niż jednej nagrody danego typu.

  Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagrody w postaci vouchera i sam zajmie się jego opłaceniem. Tak więc szczęśliwiec, który go otrzyma, nie będzie musiał się martwić rozliczeniami z fiskusem, co pozwoli mu skupić się na planowaniu zakupów 😀

  Daj sobie szansę na nagrodę

  Co tu więcej pisać. Wszystko w Twoich rękach. Transakcja kartą płatniczą Alior Banku i zalogowanie się w danym dniu do Alior Mobile to szansa na wygraną.

  Bierz kartę w rękę, idź i płać jak najczęściej. Nie zapomnij o logowaniu do apki! Życzymy szczęścia w losowaniu.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin "Piłkarskiej loterii"

  O banku

  Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

  Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.