Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Samochód Audi e-tron GT quattro o wartości 440 000 zł oraz 10 nagród dodatkowych po 2000 zł w loterii Santander TFI

Samochód Audi e-tron GT quattro o wartości 440 000 zł oraz 10 nagród dodatkowych po 2000 zł w loterii Santander TFI
Źródło: najlepszekonto.pl

Po raz kolejny przekonujemy się, że w atrakcyjny sposób można promować każdy produkt. Trzeba mieć po prostu pomysł, jak to zrobić i przygotować ciekawą nagrodę.

Kto może wziąć udział w loterii?

Niech Twoje inwestycje nabiorą rozpędu – zachęca spółka Santander TFI, organizator loterii pod tym samym tytułem. Akcja trwa do 30 września 2021 r.

W akcji mogą brać udział osoby z pełną lub ograniczoną zdolnością do czynności prawnych.

Regulamin nic nie wspomina o dotychczasowej współpracy z Santander TFI, konieczności posiadania jakichkolwiek produktów Santander Bank Polska. Po prostu: kupujesz jednostki funduszy inwestycyjnych i zdobywasz losy.

Co można wygrać?

Do wygrania są:

  • samochód marki Audi e-tron GT quattro 350 kW kosztujący 440 000 zł oraz roczne ubezpieczenie o wartości 1750 zł;
  • 10 nagród dodatkowych o wartości 2000 zł w postaci dodatkowych jednostek funduszy inwestycyjnych.

Jak rozpędzić swoje inwestycje?

Spójrz na sekwencję działań, które musisz wykonać, by dać sobie szansę na wygraną.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. kup jednostki subfunduszy inwestycyjnych wchodzących w skład Santander FIO lub Santander Prestiż SFIO. Możesz to zrobić w bankowości elektronicznej lub w placówce banku.

Każdy wpłacony 1000 zł = 1 los.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2021 r. zarejestruj się w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu.

Po dokonaniu zgłoszenia wyświetli się komunikat o dokonaniu rejestracji.

Krok 3
Krok 3

Do 31 grudnia 2021 r. utrzymaj jednostki uczestnictwa nabyte w okresie loterii o wartości co najmniej 1000 zł.

Informacja
Informacja

Losowanie nagród odbędzie się 1 marca 2022 roku, ok. godz. 12.00 w placówce organizatora przy ul. Emilii Plater 53 w Warszawie.

Wyniki losowań (imię i pierwsza litera nazwiska) będą dostępne na stronie internetowej loterii w okresie od pierwszego dnia roboczego następującego po losowaniu (tj. od 2 marca 2022 r.). Niezależnie od tego każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w wiadomości wysłanej na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Dodatkowo organizator podejmie maksymalnie trzy próby kontaktu telefonicznego w dniu losowaniu nagród (do godz. 20:00) ze zdobywcą samochodu.

Nagroda
Nagroda

Przekazanie samochodu nastąpi w Poznaniu do 30 kwietnia 2022 r. Warunkiem wydania pojazdu jest przekazanie do 4 marca 2022 r. danych niezbędnych do rozliczeń z urzędem skarbowym.

Nagrody dodatkowe będą przekazane do 30 kwietnia 2022 r. poprzez nabycie przez organizatora w Twoim imieniu dodatkowych jednostek uczestnictwa o wartości 2000 zł według wyceny z 27 kwietnia 2022 r.

To musisz wiedzieć

Za moment wpłaty środków uznaje się dzień, w którym pieniądze wpłynęły na rachunek subfunduszu.

Zamiany jednostek uczestnictwa dokonywane wyłącznie pomiędzy subfunduszami objętymi promocją nie powodują utraty prawa do udziału w loterii.

Wpłaty dokonywane na Indywidualne Konta Emerytalne i Pracownicze Programy Emerytalne nie dają prawa do otrzymania losów.

Regulamin dopuszcza możliwość, że zdobędziesz więcej niż jedną nagrodę.

W ramach nagrody dodatkowej organizator kupi jednostki funduszy inwestycyjnych na subrejestr, na który dokonałeś ostatniej wpłaty. Jeśli okaże się on zamknięty lub pusty (tj. nie będą na nim zapisane żadne jednostki) na dzień wypłaty nagrody, nabycie bonusowych jednostek będzie dokonane na subrejestr z wcześniejszą wpłatą.

Wygrywając samochód, nie będziesz się musiał martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Wszelkimi formalnościami zajmie się organizator i to on odprowadzi należny fiskusowi podatek.

Inwestujesz – wygrywasz

Aby wygrać, trzeba dać sobie na to szansę. W tym przypadku to od Ciebie zależy, jak bardzo zwiększysz swoje szanse na wygraną. Pamiętaj, że każdy tysiąc złotych wpłacony na subfundusz objęty promocją oznacza zdobycie jednego losu.

Sam musisz zdecydować nie tylko o kwocie inwestycji (a więc liczbie losów), ale i wyborze subfunduszy. Zwróć uwagę, że możesz je zmieniać, by dopasować swoją strategię inwestycyjną do aktualnej sytuacji na rynku.

Życzymy powodzenia w inwestowaniu i szczęścia w losowaniu nagród.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.