Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

3 samochody, 30 laptopów i codziennie 500 zł w loterii dla klientów Banku BPS

3 samochody, 30 laptopów i codziennie 500 zł w loterii dla klientów Banku BPS
Źródło: najlepszekonto.pl

Nawet najatrakcyjniejsza oferta może nie wystarczyć, by zdobyć wielu nowych klientów. Warto pomyśleć o różnego rodzaju bonusach powitalnych, które zwrócą uwagę, zachęcą do nawiązania współpracy. Takim tokiem rozumowania kieruje się coraz więcej instytucji finansowych, które organizują promocje, konkursy, loterie i inne akcje specjalne. Zdecydował się na to także Bank BPS i banki spółdzielcze z Grupy BPS.

Kto ma szansę na atrakcyjne nagrody?

Akcji „Loteria na okrągło” została przygotowana przez firmę Shopper Link Tomasz Bogdanowicz. Przystąpienie do udziału w niej możliwe jest do 20 grudnia 2022 r. Mają do tego prawo osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które do wspomnianej daty podpiszą umowę o jeden z produktów promocyjnych. Wybór jest bardzo duży:

Kliknij, aby powiększyć

A co jest do wygrania? Już odpowiadamy:

  • 3 samochody Toyota Yaris, z których każdy kosztuje 66 450 zł;
  • 30 laptopów Asus o wartości 2079 zł;
  • 173 nagrody „codzienne” po 500 zł każda.

Losowanie laptopów i samochodów odbędzie się w trzech terminach:

  • 5 września 2022 r. nagrody zostaną wylosowane spośród zgłoszeń do loterii zarejestrowanych od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 r.;
  • 7 listopada 2022 r. losowane będą zgłoszenia z okresu 1 września – 31 października 2022 r.;
  • 22 grudnia 2022 r. nagrody trafią do szczęśliwców, którzy zarejestrowali się w okresie od 1 listopada do 20 grudnia 2022 r.

Co zrobić, by mieć szansę na wygraną?

Skoro mamy do czynienia z loterią, to wiele zależy od szczęścia w losowaniu, ale najważniejsze, by dać sobie szansę na wygraną:

Krok 1
Krok 1

Do 20 grudnia 2022 r. podpisz w Banku BPS lub w jednym z banków spółdzielczych Grupy BPS umowę o produkt promocyjny i odbierz voucher ze specjalnym kodem.

Krok 2
Krok 2

Także do 20 grudnia 2022 r. zarejestruj udział w loterii, wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy w okresie jednego z 3 etapów:

  • I etap: 1 lipca – 31 sierpnia 2022 r.;
  • II etap: 1 września – 31 października 2022 r.
  • III etap: 1 listopada – 20 grudnia 2022 r.

Nie zapomnij o wyrażeniu wymaganych zgód i wpisaniu kodu z otrzymanego vouchera. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz od organizatora wiadomość na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Krok 3
Krok 3

Zakręć kołem fortuny na stronie loterii każdego dnia i sprawdź, czy uśmiechnęło się do Ciebie szczęście. Może zobaczysz taki komunikat:

„Gratulacje, wygrałeś 500 zł!”

Informacja
Informacja

Jeśli w danym dniu padnie już wygrana, wówczas następni chętni do zakręcenia kołem fortuny zobaczą w tym dniu komunikat:

„Dziś padła już wygrana w Loterii, zachęcamy do dalszej gry! Pamiętaj – grać możesz codziennie”.

Krok 4
Krok 4

Przeglądaj skrzynkę pocztową, której adres podałeś w zgłoszeniu. Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów nagród rzeczowych, to w ciągu 5 dni roboczych od daty losowania otrzymasz od organizatora prośbę o przesłanie skanu/zdjęcia vouchera. Na spełnienie tego wymogu będziesz miał 5 dni roboczych.

Krok 5
Krok 5

Sprawdzaj, czy na stronie loterii zostały już opublikowane zweryfikowane wyniki losowania. To ważne, bo w ciągu 5 dni roboczych od daty ich ogłoszenia laureaci otrzymają do wypełnienia specjalne protokoły, które trzeba odesłać także w ciągu 5 dni roboczych.

Nagroda
Nagroda

Nagrody codzienne zostaną przekazane laureatom przelewem na wskazane przez nich numery kont bankowych w terminie 7 dni roboczych od otrzymania prawidłowo uzupełnionego protokołu potwierdzającego prawo do nagrody, nie później niż do 20 lutego 2023 r.

Laptopy będą przesłane do 19 lutego 2023 r. pocztą kurierską na adres podany przez laureata w protokole odbioru nagrody. Z kolei samochody zostaną przekazane w siedzibie organizatora w Warszawie do 20 lutego 2023 r.

Istotne szczegóły

Możesz brać udział w każdym etapie, ale za każdym razem musisz wpisać dane z odrębnego vouchera i masz prawo zarejestrować tylko jeden. Inaczej mówiąc, korzystając z większej liczby produktów promocyjnych, zwiększasz swoje szanse na wygraną.

Do chwili otrzymania nagrody musisz zachować voucher, który został Ci wręczony po podpisaniu umowy o produkt promocyjny i nie możesz z niego zrezygnować. Dodatkowo, jeśli skorzystałeś z produktu kredytowego, musisz terminowo regulować zobowiązanie.

Rozliczeniami z fiskusem nie musisz się martwić, niezbędnych czynności dokona organizator loterii.

Duży wybór produktów, warto spróbować

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz Bank BPS S.A. to ponad 320 podmiotów rozsianych po całej Polsce. Ich oferta jest bardzo różnorodna, a zestaw produktów promocyjnych bardzo szeroki. Dlatego odstępujemy od przedstawiania każdego z nich, zachęcamy do samodzielnego poznania oferty banku z Grupy BPS w swojej okolicy.

Choć w loterii nie ma gwarancji, że zdobędziesz jakikolwiek bonus, to jeśli któryś z produktów promocyjnych jest Ci potrzebny, przyjrzyj mu się bliżej i zdecyduj, czy zechcesz z niego skorzystać. Kto wie, może los się do Ciebie uśmiechnie i to Tobie przypadnie jedna z nagród. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin "Loterii na okrągło"

O instytucji

Bank BPS działa na polskim rynku od 1992 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni SA. W 2002 roku przyłączono do niego pięć banków regionalnych i zmieniono nazwę na Bank Polskiej Spółdzielczości SA. Siedziba instytucji znajduje się w Warszawie.