Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 000 zł do wygrania w loterii „Moc wygrywania” dla nowych i obecnych klientów Santander Bank Polska

100 000 zł do wygrania w loterii „Moc wygrywania” dla nowych i obecnych klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Nagrody dla nowych klientów za skorzystanie z różnych produktów bankowych to stały element świata finansów. Akcje dla tych, którzy już z danym bankiem współpracują, organizowane są rzadziej, ale coraz więcej banków stara się docenić tę grupę klientów, organizując dla nich loterie z nagrodami rzeczowymi lub pieniężnymi. Na te ostatnie zdecydował się Santander Bank Polska, który do udziału w loterii „Moc wygrywania” zaprasza także tych, którzy dopiero teraz zdecydują się otworzyć konto osobiste.

W przygotowanej przez bank loterii do wygrania jest:

 • 6 nagród głównych po 100 000 zł,
 • 600 nagród dodatkowych po 1000 zł,
 • 3000 nagród dodatkowych po 100 zł.

Sprawdźmy, kto może zdobywać losy i co musi zrobić, by je otrzymać.

Zasady udziału i czas trwania loterii

W loterii mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i rachunek osobisty w Santander Bank Polska. Konto może zostać otwarte w trakcie trwania loterii, ale nie możesz go zamknąć do chwili wydania nagrody.

Zgłoszenie rejestracyjne może nastąpić do 13 listopada 2022 r.

Jak zdobywać losy?

W regulaminie loterii określono kilka rodzajów aktywności, których wykonanie przyniesie Ci określoną liczbę losów. Oto one:

 • 5 losów otrzymasz za sam fakt, że do 3 października 2021 roku podpisałeś przynajmniej jedną umowę o następujące produkty Santandera dla klientów indywidualnych: konto osobiste w PLN, konto oszczędnościowe, lokatę terminową, główną kartę kredytową, kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny, pożyczkę lub kredyt hipoteczny i umowa ta obowiązuje na dzień 3 października 2022 r.;
 • 1 los za otwarcie w czasie trwania loterii Konta Jakie Chcę albo Konta Select wraz z kartą do konta oraz usługami bankowości elektronicznej Santander Online (umowa o kartę do konta oraz usługę bankowości elektronicznej musi być podpisana przy otwarciu konta);
 • 1 los za zawarcie umowy o dowolną główną kartę kredytową;
 • 1 los za wykonanie od dnia rejestracji płatności bezgotówkowej dowolną kartą kredytową lub debetową wydaną do konta w PLN w punktach stacjonarnych i internetowych na kwotę min. 10 zł. Uwaga: zaliczanych jest maksymalnie 10 transakcji dziennie; los zostanie przyznany za jedną transakcję o wartości min. 10 zł, niezależnie od faktycznej kwoty płatności;
 • 1 los za wykonanie od dnia dokonania rejestracji 1 płatności bezgotówkowej w punktach stacjonarnych i internetowych za pomocą Blika na kwotę min 10 zł. W tym przypadku też obowiązują opisane wyżej zasady dotyczące liczby i kwoty płatności;
 • 1 los za wykonanie jednego przelewu na telefon Blik na kwotę min 10 zł. Uwaga: tylko pierwszy przelew tego typu jest nagradzany przyznaniem losu;
 • 1 los za wykonanie przynajmniej jednej transakcji natychmiastowej wymiany waluty przez usługę Kantor Santander. Uwaga: w loterii zaliczana jest tylko 1 transakcja tego typu;
 • 1 los za założenie w okresie trwania loterii choć jednego celu oszczędnościowego w ramach usługi „Moje cele w usługach Santander online”. Otwarcie kolejnych celów nie będzie oznaczało przyznania Ci następnych losów;
 • 1 los za pierwsze logowanie do aplikacji Santander mobile albo Santander OneApp Polska. Warunki regulaminu spełni pierwsze logowanie po pobraniu aplikacji jak i zalogowanie się do aplikacji w sytuacji, gdy nie robiłeś tego od 3 października 2021 r. do dnia rozpoczęcia loterii.

Warunek dotyczący podpisania umowy o ROR lub kartę kredytową odnosi się do osób, które nie posiadały tych produktów (w przypadku kont także jako współposiadacz) w okresie od 3 października 2021 r. do dnia rozpoczęcia loterii, czyli do 3 października 2022 r.

Szczegóły wymaganych działań

Czas przedstawić zasady zdobywania losów i podziału nagród.

Krok 1
Krok 1

Do 13 listopada 2022 r. załóż konto osobiste w Santander Bank Polska. Może to być, przykładowo, Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Jeśli posiadasz już ROR w Santanderze, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Także do 13 listopada 2022 r. zarejestruj się na stronie internetowej loterii, wypełniając formularz rejestracyjny zawierający Twoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, PESEL) i zaakceptuj regulamin loterii. Po wykonaniu tego zadania losy będą naliczane automatycznie.

Krok 3
Krok 3

W czasie trwania loterii, czyli do 13 listopada 2022 r., wykaż się jedną z aktywności, które nagradzane są przyznaniem losów. Im więcej ich wykonasz, tym Twoje szanse na wygraną będą większe.

Informacja
Informacja

Między 12 października a 17 listopada 2022 r. odbędzie się 6 losowań. W każdym z nich wyłonieni zostaną zdobywcy nagród po 100 zł (500 osób) i 1000 zł (100 osób) a także laureat jednej nagrody głównej, czyli 100 000 zł.

Nagroda
Nagroda

Wyniki losowań (imię i pierwsza litera nazwiska) będą dostępne na stronie internetowej loterii od drugiego dnia roboczego następującego po każdym losowaniu. Niezależnie od tego każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Zdobywcy 100 000 zł mogą się spodziewać telefonu od organizatora.

Nagrody zostaną wydane zwycięzcom w terminie 10 dni roboczych od dnia losowania w formie przelewu na rachunek osobisty prowadzony w Santanderze.

Dodatkowe informacje

Zacznijmy od wyjaśnienia kilku pojęć występujących w regulaminie.

Przelew na telefon Blik to przelew wykonywany na podstawie dyspozycji składanej w Santander mobile, polegający na przekazaniu środków pieniężnych na konto odbiorcy zarejestrowanego w bazie powiązań Blik i realizowany w czasie rzeczywistym w dniu złożenia dyspozycji przelewu;

Płatności bezgotówkowe – płatność kartą kredytową (główną lub dodatkową) lub kartą debetową do konta w PLN, w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie stanowiąca zapłatę za nabywane towary i usługi. Do płatności bezgotówkowych w ramach loterii nie zalicza się tych wykonanych w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi cash) oraz w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie (m.in. u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, w tym wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket).

W każdym losowaniu wezmą udział wszystkie losy przyznane uczestnikom loterii od początku jej trwania z wyjątkiem tych, na które padła główna wygrana. W jednym losowaniu możesz zgarnąć tylko jedną nagrodę, ale nie ma przeszkód, byś zdobył ich kilka w różnych losowaniach. Wyjątkiem jest nagroda główna, czyli 100 000 zł, którą można wygrać tylko raz.

Nagrody dodatkowe są zwolnione z opodatkowania. Gdyby los przydzielił Ci 100 000 zł, też nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, gdyż organizator przygotował osobną kwotę na pokrycie należnego podatku i samodzielnie zajmie się jego uiszczeniem.

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Skoro w loterii mogą wziąć udział osoby, które dopiero teraz otworzą rachunek osobisty w Santanderze, to warto przedstawić Konto Jakie Chcę.

Daj sobie szansę na wygraną

Podoba nam się, że Santander Bank Polska pomyślał o nagrodzeniu swoich obecnych klientów. Zwraca uwagę fakt, że 5 losów przewidziano za sam fakt przynajmniej rocznej współpracy z bankiem. Co prawda pewne aktywności zostaną nagrodzone tylko raz (np. przelewy Blikiem), ale za standardowe transakcje kartą można zdobyć nawet 10 losów dziennie. Tak więc to od Ciebie w dużej mierze zależy, jak bardzo pomożesz szczęściu, by to właśnie do Ciebie się uśmiechnęło.

Warto też pamiętać, że w kolejnych losowaniach biorą udział wszystkie losy. Tak więc im wcześniej przystąpisz do loterii, tym więcej będzie okazji, by to Twój los został wylosowany. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin loterii promocyjnej "Moc wygrywania"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.