Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Unikalny kamper Benimar Tessoro 463, smartwatche, słuchawki i bony zakupowe do wygrania w loterii Mastercard Bezcenne Chwile!

Unikalny kamper Benimar Tessoro 463, smartwatche, słuchawki i bony zakupowe do wygrania w loterii Mastercard Bezcenne Chwile!
Źródło: najlepszekonto.pl

Posługując się na co dzień kartami płatniczymi z logo Mastercard, możesz zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego Bezcenne Chwile i wymieniać je na nagrody. Od czasu do czasu ta organizacja płatnicza organizuje też promocje, w których za wykonanie określonych działań masz szansę zdobyć bonusowe punkty w Bezcennych Chwilach. Wszystkie te benefity wyglądają bardzo skromnie na tle nagrody głównej w loterii, którą zorganizowała firma McCann Poland.

Zaskakuje nie tylko wartość pojazdu, ale i fakt, że to Ty zdecydujesz, jak będzie się on prezentował na drodze. W ramach nagrody możesz bowiem, we współpracy z artystą Karolem Banachem, stworzyć niepowtarzalny wzór, który znajdzie się na kamperze. Przyjemności tworzenia grafiki nie zepsuje Ci myśl o koszcie ubezpieczenia auta, gdyż częścią nagrody jest 10 000 zł na opłacenie całości lub części kosztów polisy za pierwszy rok jego użytkowania.

Różnorodność nagród

Samochód jest jeden, więc trzeba mieć wiele szczęścia, by go zdobyć. Są też i inne nagrody o łącznej wartości 476 754 zł:

  • 10 x smartwatch Garmin Venu kosztujący 1499 zł,
  • 10 x słuchawki Bose Noise Cancelling 700 o wartości 1349 zł,
  • 270 x voucher do Empiku o wartości 50 zł,
  • 270 x e-karta do Decathlonu o wartości 50 zł,
  • 270 x bon do RTV Euro AGD o wartości 50 zł.

Smartwatcha lub słuchawki możesz wygrać tylko raz w trakcie całej loterii, ale bony zakupowe mogą Ci przypaść w trakcie każdego z losowań.

Kto może wziąć udział w loterii?

Uczestnikiem loterii może być osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terenie Polski oraz posiada kartę płatniczą z logo Mastercard lub Maestro albo instrument płatniczy akceptowany przez Mastercard, w tym aplikację PeoPay.

Ważne, by karta była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile. Jeśli nie zrobiłeś tego dotąd, sprawdź, czy w Twoim banku trwa akurat promocja, w której do zdobycia są punkty "na start".

O nagrody w loterii nie mogą się ubiegać posiadacze kart biznesowych, których nazwy i numery BIN wymienione są w załączniku do jej regulaminu.

Jak zdobyć losy?

Nagrody są atrakcyjne, więc z pewnością chętnie byś którąś zdobył. Przypatrzmy się więc zasadom zdobywania losów.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej przystąp do programu Bezcenne Chwile na jego stronie internetowej lub poprzez swoją bankowość internetową (nie w każdym banku jest to możliwe), akceptując jego regulamin, rejestrując w nim posiadaną kartę Mastercarda.

Krok 2
Krok 2

Do 16 lipca 2021 r. zaloguj się na swoje konto w Bezcennych Chwilach przez stronę programu, gdzie zobaczysz nowe okienko (pop-up) z informacją o loterii. Zaznacz wszystkie okienka, potwierdzając, że masz 18 lat, dobrowolnie przystępujesz do loterii i zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Pamiętaj o podaniu aktualnego numeru telefonu, który będzie wykorzystany przez organizatora do kontaktu z Tobą, gdy los przydzieli Ci nagrodę.

Formularz loterii Mastercard

Informacja
Informacja

Regulamin pozwala na „aktywowanie” w loterii w opisany wyżej sposób każdej karty, jaką masz zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach. Jeśli masz je wszystkie na jednym koncie w programie (widzisz je na jednym loginie), to wystarczy jednorazowe zaznaczenie powyższych zgód. W przypadku, gdy karty masz na osobnych profilach w Bezcennych Chwilach, to opisaną wyżej procedurę musisz przejść dla każdego z nich.

Warto to zrobić, bo każde zgłoszenie to 1 bonusowy los.

Krok 3
Krok 3

Płać bezgotówkowo kartą zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach w placówkach stacjonarnych i sklepach internetowych. Im większą kwotę wydasz, tym więcej zdobędziesz losów. Terminy losowań oraz szczegółowe zasady obliczania liczby losów znajdziesz poniżej.

Informacja
Informacja

Nazajutrz po dniu losowania przedstawiciel organizatora będzie się kontaktował telefonicznie z tymi, do których los się uśmiechnął, by potwierdzić ich tożsamość oraz poinformować o działaniach niezbędnych do przekazania nagrody. Gdybyś znalazł się w gronie szczęśliwców, ale nie uda się nawiązać z Tobą kontaktu, zostanie ona przydzielona osobie z listy rezerwowej.

Nagroda
Nagroda

Vouchery zostaną przekazane w formie sms-a na podany przez Ciebie numer telefonu w ciągu 5 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania od organizatora oświadczenia, o którym usłyszysz podczas rozmowy telefonicznej, i które będzie przesłane na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Słuchawki bądź smartwatch będą wysłane na identycznych zasadach firmą kurierską.

Warunki odbioru kampera zostaną indywidualnie ustalone z jego zdobywcą. Przekazanie samochodu nastąpi w salonie w Ożarowie Mazowieckim.

Obliczanie liczby losów

Przy obliczaniu liczby losów uznane będą tylko płatności wykonane do godz. 23:59 w dniu 16 lipca 2021 r. Data ich zarejestrowania w Bezcennych Chwilach nie ma znaczenia.

W obliczeniach nie zostaną uwzględnione transakcje zwrócone oraz w miejscach, których kody MCC podane są w załączniku do regulaminu loterii. Chodzi m.in. o apteki, różnego rodzaju placówki świadczące usługi medyczne, kościoły, transakcje związane z przekazami pieniężnymi, obrotem gotówkowym, grami hazardowymi oraz napojami alkoholowymi. Powyższa zasada nie obowiązuje u partnerów Bezcennych Chwil, np. w placówkach firmy Lux Med.

Wykonane przez Ciebie transakcje zostaną podzielone na 2 grupy – te zrealizowane u partnerów programu oraz w innych miejscach. Następnie zostanie obliczona wartość płatności dla każdej z nich. W kolejnym kroku zostanie ona podzielona przez 10, a otrzymana liczba całkowita da liczbę Twoich losów - w przypadku płatności u partnerów programu zostanie ona podwojona.

Przykład: zrealizowałeś 10 transakcji na łączną kwotę 234 zł. Oznacza to, że zostaną Ci przyznane 23 losy. Jeśli transakcje będą wykonane u partnerów Bezcennych Chwil, to liczba Twoich losów zostanie podwojona, otrzymasz ich 46.

Uwaga: wartość transakcji dokonanych różnymi kartami nie sumuje się. Obliczenia liczby losów dokonywane są zawsze w odniesieniu tylko do jednej karty.

Terminy losowań

Losowanie nagrody głównej zaplanowano na 6 sierpnia 2021 r. Wezmą w nim udział transakcje wykonane do 16 lipca 2021 r. i figurujące w systemie Mastercard 2 sierpnia 2021 r.

Wcześniej odbędzie się 10 przydziałów mniejszych nagród.

Terminy losowań
Termin losowania Okres, z którego transakcje zostaną w nim uwzględnione
26 maja 2021 r. 14 - 23 maja 2021 r.
2 czerwca 2021 r. 24 - 30 maja 2021 r.
9 czerwca 2021 r. 31 maja - 6 czerwca 2021 r.
16 czerwca 2021 r. 7 - 13 czerwca 2021 r.
23 czerwca 2021 r. 14 - 20 czerwca 2021 r.
30 czerwca 2021 r. 21 - 27 czerwca 2021 r.
7 lipca 2021 r. 28 czerwca - 4 lipca 2021 r.
14 lipca 2021 r. 5 - 11 lipca 2021 r.
21 lipca 2021 r. 12 - 18 lipca 2021 r.
28 lipca 2021 r. 19 - 25 lipca 2021 r.

Pamiętaj, że nagroda zostanie Ci przekazana tylko pod warunkiem, że nie wycofasz zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz dopełnisz wszelkich formalności, o których zostaniesz poinformowany przez przedstawiciela organizatora w trakcie rozmowy telefonicznej.

Płać i wygrywaj

Co tu dużo mówić, Twój los w Twoich rękach. Im więcej wydasz, tym więcej losów zdobędziesz. Od Ciebie zależy, czy postawisz wszystko na jedną kartę, czy też zgłosisz do loterii więcej swoich „plastików” zarejestrowanych w Bezcennych Chwilach. Może to być wskazane, jeśli ciążą na Tobie warunki aktywności, które musisz zrealizować, by nie ponosić comiesięcznych opłat za daną kartę.

Życzymy powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii promocyjnej "Loteria Mastercard Bezcenne Chwile 2021"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.