Płać kartą Mastercard lub Maestro i wygraj bilet na finał Ligi Mistrzów w Kijowie

Płać kartą Mastercard lub Maestro i wygraj bilet na finał Ligi Mistrzów w Kijowie Żródło obrazka: strona internetowa loterii

Już niedługo miłośników futbolu czeka prawdziwa uczta – finał Ligi Mistrzów w Kijowie. Jeśli chcesz znaleźć się w gronie widzów obserwujących na żywo sportowe zmagania, weź udział w loterii zorganizowanej przez Mastercard. Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać główną nagrodę, czyli bilet dla dwóch osób na mecz rozgrywek finałowych Ligi Mistrzów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

W loterii zorganizowanej przez Mastercard możesz wziąć udział do 6 maja 2018 r. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, masz pełną zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania na terenie Polski. Musisz również – co oczywiste - być posiadaczem lub użytkownikiem wystawionej na swoje imię i nazwisko indywidualnej karty płatniczej (kredytowej lub debetowej) Mastercard lub Maestro. Kolejnym warunkiem, który musisz spełnić, jest aktywne posługiwanie się kartą.

Zanim jednak wyjaśnimy Ci, co konkretnie powinieś zrobić, aby zwiększyć swoją szansę na zdobycie nagrody, w skrócie scharakteryzujemy wszystkie wygrane.

Bilety na Ligę Mistrzów, gadżety i Sony PlayStation

Organizator loterii (firma McCann Worldgroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) przygotował całkiem pokaźną pulę nagród – jej łączna wartość wynosi aż 65 182,80 złotych brutto. Na uczestników loterii czekają następujące bonusy:

 • 3 nagrody główne w postaci 2-osobowego wyjazdu na mecz rozgrywek finałowych Ligi Mistrzów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie w dniu 26 maja 2018 r. Wartości jednego pakietu to 11 041,90 zł (wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 1227,00 zł, która zostanie przeznaczona na zapłatę podatku dochodowego). Nagroda główna obejmuje przelot na trasie Warszawa – Kijów i z powrotem dla maksymalnie 2 osób, zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu (2 noce + śniadanie), transport z i na lotnisko, przejazd na stadion w dniu meczu, wszystkie opłaty lotniskowe oraz – co zapewne będzie dla Ciebie najważniejsze – bilety na finałowy mecz rozgrywek.
 • 9 nagród w postaci Sony PlayStation 4 Pro 1TB i o wartości do 1699,00 zł brutto każda.
 • 90 nagród w postaci piłki Champions League Finale Kiev Top Training Ball o wartości 145,39 zł brutto każda.

Płać kartą Maestro lub wymieniaj punkty na nagrody w programie Priceless® Specials.

Wróćmy jednak do warunków, które musisz spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród. Do wyboru masz dwie możliwości:

 • wykonaj 5 transakcji za min. 5 zł każda, płacąc kartą Mastercard, Maestro lub Masterpass. Płatności nie muszą być wykonane jedną i tą samą kartą – jeśli posiadasz w swoim portfelu kartę kredytową i debetową z logo MasteCard, możesz używać ich naprzemiennie.
 • LUB jednorazowo wymień punkty na nagrody w programie Priceless® Specials.

Wszystkie powyższe transakcje stanowią jeden „los” w loterii, który musisz zarejestrować na tej stronie za pośrednictwem specjalnego formularza. Będziesz musiał w nim podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz informację, czy los jest z 5 transakcji czy z 1 wymiany. Konieczne będzie również wpisanie daty poszczególnych operacji, akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora loterii.

Co ważne, im więcej płatności wykonasz, tym więcej losów otrzymasz – formularz możesz wypełniać wielokrotnie, za każdym razem podając w nim opisane wcześniej dane.

Koniecznie rejestruj transakcje!

Pamiętaj, że nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy zachowasz dowód wykonania transakcji. W przypadku płatności wykonanych „fizyczną” kartą Mastercard lub Maestro będzie to sklepowy paragon lub wydruk potwierdzający daną operację. Natomiast w przypadku płatności wykonanych za pośrednictwem Masterpass z podpiętą kartą Mastercard lub Maestro powinieneś zachować wyciąg z banku lub inne potwierdzenie dokonania zakupu (np. fakturę ze sklepu, na której widać formę płatności).

Natomiast jeśli zdecydowałeś się na wymianę punktów w ramach Priceless® Specials – wystarczy, że podasz datę wymiany, liczbę punktów, jakie zostały wymienione na nagrodę oraz nazwę nagrody.

I na tym właściwie kończy się Twoja rola – reszta będzie zależeć od przysłowiowego łutu szczęścia.

Losowanie nagród

Losowanie nagród odbędzie się w trzech etapach: 27 kwietnia, 7 maja i 9 maja 2018 r. W każdym z tych dni zostaną wyłonieni zwycięzcy nagrody głównej oraz nagród drugiego i trzeciego stopnia. Organizator poinformuje laureatów o tym fakcie za pomocą wiadomości e-mail w terminie 2 dni od daty danego losowania, a następnie poprosi ich o przesłanie oświadczenia (jego wzór znajduje się w załączniku do regulaminu) i zweryfikuje prawo do nagrody.

Nagrody trafią do laureatów w terminie do 21 dni od dnia zakończenia procesu weryfikacji.

Kto nie próbuje, ten nie wygrywa

Nie da się ukryć, że wygrana w loterii jest dziełem przypadku, jednak możesz pomóc swojemu szczęściu, zgłaszając większą liczbę „losów” w loterii. Jeżeli aktywnie używasz swojej karty MasterdCard lub Maestro, spełnienie tego warunku nie powinno być trudne – wystarczy opłacać kartą codzienne zakupy. W zamian zyskujesz niepowtarzalną szansę, by obejrzeć finał Ligi Mistrzów ze stadionowych trybun i poczuć niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy wielkim wydarzeniom sportowym. Jeśli więc jesteś prawdziwym fanem piłki nożnej, daj szczęściu szansę i weź udział w promocji. Kto wie, może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Być może jednak jesteś posiadaczem karty sygnowanej znaczkiem Visa? Jeśli tak – Ty również możesz wziąć udział w piłkarskim święcie, jakim są Mistrzostwa Świata FIFA w Rosji. Aktualnie trwa loteria, w której do wygrania jest dwuosobowy wyjazd na mecz Polska-Senegal – więcej informacji na temat loterii Visy znajdziesz tutaj.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.