Płać kartą Mastercard lub Maestro i wygraj bilet na finał Ligi Mistrzów w Kijowie

Płać kartą Mastercard lub Maestro i wygraj bilet na finał Ligi Mistrzów w Kijowie Żródło obrazka: strona internetowa loterii

Już niedługo miłośników futbolu czeka prawdziwa uczta – finał Ligi Mistrzów w Kijowie. Jeśli chcesz znaleźć się w gronie widzów obserwujących na żywo sportowe zmagania, weź udział w loterii zorganizowanej przez Mastercard. Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać główną nagrodę, czyli bilet dla dwóch osób na mecz rozgrywek finałowych Ligi Mistrzów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

W loterii zorganizowanej przez Mastercard możesz wziąć udział do 6 maja 2018 r. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, masz pełną zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania na terenie Polski. Musisz również – co oczywiste - być posiadaczem lub użytkownikiem wystawionej na swoje imię i nazwisko indywidualnej karty płatniczej (kredytowej lub debetowej) Mastercard lub Maestro. Kolejnym warunkiem, który musisz spełnić, jest aktywne posługiwanie się kartą.

Zanim jednak wyjaśnimy Ci, co konkretnie powinieś zrobić, aby zwiększyć swoją szansę na zdobycie nagrody, w skrócie scharakteryzujemy wszystkie wygrane.

Bilety na Ligę Mistrzów, gadżety i Sony PlayStation

Organizator loterii (firma McCann Worldgroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) przygotował całkiem pokaźną pulę nagród – jej łączna wartość wynosi aż 65 182,80 złotych brutto. Na uczestników loterii czekają następujące bonusy:

 • 3 nagrody główne w postaci 2-osobowego wyjazdu na mecz rozgrywek finałowych Ligi Mistrzów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie w dniu 26 maja 2018 r. Wartości jednego pakietu to 11 041,90 zł (wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 1227,00 zł, która zostanie przeznaczona na zapłatę podatku dochodowego). Nagroda główna obejmuje przelot na trasie Warszawa – Kijów i z powrotem dla maksymalnie 2 osób, zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu (2 noce + śniadanie), transport z i na lotnisko, przejazd na stadion w dniu meczu, wszystkie opłaty lotniskowe oraz – co zapewne będzie dla Ciebie najważniejsze – bilety na finałowy mecz rozgrywek.
 • 9 nagród w postaci Sony PlayStation 4 Pro 1TB i o wartości do 1699,00 zł brutto każda.
 • 90 nagród w postaci piłki Champions League Finale Kiev Top Training Ball o wartości 145,39 zł brutto każda.

Płać kartą Maestro lub wymieniaj punkty na nagrody w programie Priceless® Specials.

Wróćmy jednak do warunków, które musisz spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród. Do wyboru masz dwie możliwości:

 • wykonaj 5 transakcji za min. 5 zł każda, płacąc kartą Mastercard, Maestro lub Masterpass. Płatności nie muszą być wykonane jedną i tą samą kartą – jeśli posiadasz w swoim portfelu kartę kredytową i debetową z logo MasteCard, możesz używać ich naprzemiennie.
 • LUB jednorazowo wymień punkty na nagrody w programie Priceless® Specials.

Wszystkie powyższe transakcje stanowią jeden „los” w loterii, który musisz zarejestrować na tej stronie za pośrednictwem specjalnego formularza. Będziesz musiał w nim podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz informację, czy los jest z 5 transakcji czy z 1 wymiany. Konieczne będzie również wpisanie daty poszczególnych operacji, akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora loterii.

Co ważne, im więcej płatności wykonasz, tym więcej losów otrzymasz – formularz możesz wypełniać wielokrotnie, za każdym razem podając w nim opisane wcześniej dane.

Koniecznie rejestruj transakcje!

Pamiętaj, że nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy zachowasz dowód wykonania transakcji. W przypadku płatności wykonanych „fizyczną” kartą Mastercard lub Maestro będzie to sklepowy paragon lub wydruk potwierdzający daną operację. Natomiast w przypadku płatności wykonanych za pośrednictwem Masterpass z podpiętą kartą Mastercard lub Maestro powinieneś zachować wyciąg z banku lub inne potwierdzenie dokonania zakupu (np. fakturę ze sklepu, na której widać formę płatności).

Natomiast jeśli zdecydowałeś się na wymianę punktów w ramach Priceless® Specials – wystarczy, że podasz datę wymiany, liczbę punktów, jakie zostały wymienione na nagrodę oraz nazwę nagrody.

I na tym właściwie kończy się Twoja rola – reszta będzie zależeć od przysłowiowego łutu szczęścia.

Losowanie nagród

Losowanie nagród odbędzie się w trzech etapach: 27 kwietnia, 7 maja i 9 maja 2018 r. W każdym z tych dni zostaną wyłonieni zwycięzcy nagrody głównej oraz nagród drugiego i trzeciego stopnia. Organizator poinformuje laureatów o tym fakcie za pomocą wiadomości e-mail w terminie 2 dni od daty danego losowania, a następnie poprosi ich o przesłanie oświadczenia (jego wzór znajduje się w załączniku do regulaminu) i zweryfikuje prawo do nagrody.

Nagrody trafią do laureatów w terminie do 21 dni od dnia zakończenia procesu weryfikacji.

Kto nie próbuje, ten nie wygrywa

Nie da się ukryć, że wygrana w loterii jest dziełem przypadku, jednak możesz pomóc swojemu szczęściu, zgłaszając większą liczbę „losów” w loterii. Jeżeli aktywnie używasz swojej karty MasterdCard lub Maestro, spełnienie tego warunku nie powinno być trudne – wystarczy opłacać kartą codzienne zakupy. W zamian zyskujesz niepowtarzalną szansę, by obejrzeć finał Ligi Mistrzów ze stadionowych trybun i poczuć niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy wielkim wydarzeniom sportowym. Jeśli więc jesteś prawdziwym fanem piłki nożnej, daj szczęściu szansę i weź udział w promocji. Kto wie, może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Być może jednak jesteś posiadaczem karty sygnowanej znaczkiem Visa? Jeśli tak – Ty również możesz wziąć udział w piłkarskim święcie, jakim są Mistrzostwa Świata FIFA w Rosji. Aktualnie trwa loteria, w której do wygrania jest dwuosobowy wyjazd na mecz Polska-Senegal – więcej informacji na temat loterii Visy znajdziesz tutaj.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.