Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 000 zł na zakupy w Lidlu za płatność Lidl Pay z kartą Visa

10 000 zł na zakupy w Lidlu za płatność Lidl Pay z kartą Visa
Źródło: strona promocji

Na co dzień dyskonty walczą między sobą wielkością obniżek w promocjach, ilością towarów rozdawanych za darmo przy zapłaceniu za określoną ich liczbę czy voucherami na kolejne zakupy. Teraz Lidl wyprowadza bardzo mocny cios w konkurencję – proponuje klientom, by aktywnie korzystali z aplikacji Lidl Plus z usługą Lidl Pay z podpiętą kartą Visa. Każda transakcja na kwotę min. 10 zł to szansa na wygranie 10 000 zł w loterii!

Kto ma szansę na wygraną?

Organizatorem trwającej do 24 grudnia 2020 r. akcji „Loteria Lidl Pay Visa” jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Robert Wojkowski, która zaprasza do udziału niej pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Co jest do wygrania?

Organizator przygotował 16 nagród:

  • 4 nagrody główne po 10 000 zł;
  • 12 nagród dodatkowych po 1000 zł.

Jak zdobyć los?                           

W bardzo prosty sposób – musisz się udać do Lidla na zakupy i zapłacić Lidl Pay.

Krok 1
Krok 1

Zainstaluj na swoim smartfonie aplikację Lidl Plus, uruchom w niej usługę Lidl Pay i podepnij do niej kartę płatniczą Visa. Jeśli zrobiłeś to wcześniej, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 24 grudnia 2020 r. zgłoś swój udział w loterii, wypełniając formularz na stronie internetowej. Musisz w nim podać m.in. numer karty Visa, którą zarejestrowałeś w usłudze Lidl Pay. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu loterii.

Formularz rejestracji w Loterii Lidl Pay Visa

Informacja
Informacja

Zwróć uwagę, czy wyświetlił się komunikat o prawidłowym przyjęciu zgłoszenia.

Potwierdzenie rejestracji w Loterii Lidl Pay Visa

Krok 3
Krok 3

Udaj się do Lidla na zakupy i zapłać kartą Visa zarejestrowaną w usłudze Lidl Pay. Każda płatność na kwotę min. 10 zł to jeden los na loterii, który zostanie przypisany do Ciebie automatycznie, nie musisz nigdzie rejestrować dokonanej transakcji. Ostatnie dzień na zdobywanie losów w loterii to 24 grudnia 2020 r.

Informacja
Informacja

Losowanie nagród odbędzie się 15 stycznia 2021 r. w siedzibie organizatora. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej w ciągu 3 dni roboczych poprzez wysłanie sms-a na numer telefonu podany w zgłoszeniu udziału w loterii. W wiadomości znajdą się wskazówki, co trzeba zrobić, by odebrać nagrodę, m.in. informacja nt. zwycięskiego paragonu (data jego wystawienia, kwota zakupów), który należy okazać.

Krok 4
Krok 4

Gdybyś znalazł się w gronie laureatów i otrzymał wiadomość o wygranej, będziesz miał 7 dni od daty sms-a na przesłanie do organizatora zestawu informacji wymienionych w regulaminie oraz zawartego tam oświadczenia. Gdybyś tego nie zrobił, Twoja nagroda przejdzie na rzecz laureata rezerwowego.

Nagroda
Nagroda

Po dopełnieniu powyższych formalności karty Lidl zostaną wysłane pocztą kurierską do 23 lutego 2021 r. Przesyłki nieodebrane do 2 marca 2021 r. trafią z powrotem do organizatora.

Bardzo ważne szczegóły

Konieczne jest, byś zachował dowód zakupu, czyli paragon.

Z loterii wyłączone są zakupy:

  • napojów alkoholowych, w tym piwa alkoholowego;
  • wszelkich wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych oraz produkty imitujące powyższe wyroby;
  • produktów leczniczych w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne;
  • preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia niemowląt;
  • kart podarunkowych oraz bonów upominkowych.

Dokonywanie drobnych zakupów przez poszczególnych członków najbliższej rodziny, by zwiększyć szanse na wygraną, nic nie da, bo członkowie jednego gospodarstwa domowego mogą zdobyć tylko jedną nagrodę. Stosowny zapis w regulaminie brzmi tak:

przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników loterii lub ten sam numer telefonu, ten sam adres e-mail.

Nagrody będą miały postać ważnych bezterminowo kart Lidl na okaziciela, bez możliwości wydania ich duplikatu.

Organizator bierze na siebie dopełnienie niezbędnych formalności z urzędem skarbowym. Laureat loterii nie musi się tym martwić, może po prostu cieszyć się zakupami w Lidlu.

I co konkurencja na to?

Przyznasz, że wysokość nagrody głównej robi wrażenie. Ujmując ją obrazowo, można powiedzieć, że gwarantuje ona przeciętnej rodzinie robienie zakupów w Lidlu za darmo przez około rok. Dodatkowy bonus też nie jest mały, pozwoli na bezpłatne sprawunki przez ponad miesiąc. Podkreślmy, że zdobycie losu nie wymaga nadzwyczajnych zabiegów; wystarczy płacić za zakupy kartą Visa zarejestrowaną w usłudze Lidl Pay.

Ciekawe, w jaki sposób na loterię z tak atrakcyjną nagrodą odpowie główny konkurent Lidla.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Lidl Pay Visa"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).