Nawet 100 000 zł za transakcje Blik w nowej edycji loterii „Blikomania”

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2018 r.

Nawet 100 000 zł za transakcje Blik w nowej edycji loterii „Blikomania” Źródło obrazka: strona internetowa promocji

Właśnie ruszyła kolejna edycja „Blikomanii” – loterii, w której za dokonywanie transakcji Blikiem masz szansę zgarnąć 100, 1000, a nawet 100 000 zł. Co więcej, przy odrobinie szczęścia możesz otrzymać więcej niż jedną nagrodę!

Organizatorem loterii jest spółka Polski System Płatności (twórca Blika), a nad jej prawidłowym przebiegiem czuwa 3-osobowa komisja. Na udział w akcji masz czas do 31 maja 2018 r.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w loterii

Warunki uczestnictwa są proste – wystarczy, że posiadasz adres zamieszkania na terytorium Polski i masz ukończone 13 lat (niepełnoletni mogą wziąć udział w loterii pod warunkiem przesłania do organizatora pisemnej zgody od swoich rodziców/opiekunów). Do tego musisz korzystać z aplikacji mobilnej wydanej przez bank, który umożliwia dokonywanie transakcji Blik i współpracuje z organizatorem przy okazji loterii. Do takich banków należą:

 • Alior Bank (także T-Mobile Usługi Bankowe),
 • Bank Millenium,
 • BZ WBK,
 • Getin Noble Bank,
 • ING Bank Śląski,
 • mBank (także Orange Finanse),
 • PKO BP,
 • BGŻ BNP Paribas,
 • Raiffeisen Bank.

Możesz wygrać więcej niż raz

Spełnienie powyższych warunków uczestnictwa upoważnia Cię do ubiegania się o atrakcyjne nagrody pieniężne – w sumie rozlosowanych zostanie 800 nagród po 100 zł, 80 nagród po 1000 zł, a na koniec organizator przyzna jednemu z uczestników nagrodę główną o wartości 100 000 zł.

Warto również dodać, w czasie loterii możesz wygrać więcej niż jedną nagrodę, o ile będziesz częściej dokonywał transakcji Blik.

Zgłoś się do loterii i korzystaj z Blika

Pierwszym krokiem w kierunku wygranej jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w loterii przez formularz rejestracyjny. W formularzu będziesz musiał podać swoje dane (imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu i adres e-mail), zaakceptować regulamin oraz wskazać aplikację mobilną, z której chcesz korzystać przy okazji dokonywania transakcji Blik. Jeśli posiadasz więcej niż jedną taką aplikację, to do loterii możesz się zgłosić wielokrotnie, wybierając za każdym razem inną aplikację mobilną banku (zgodnie z zasadą "jedno zgłoszenie – jedna aplikacja").

Uwaga! Dane zawarte w formularzu muszą być zgodne z tymi, które posiada Twój bank. Pamiętaj też o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych oraz na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową.

Po skutecznym zgłoszeniu pozostaje już tylko dokonywanie transakcji z wykorzystaniem kodu Blik, czeku Blik lub aliasu Blik. Co warte podkreślenia, organizator uznaje zarówno płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak i wypłaty gotówkowe i natychmiastowe przelewy na numer telefonu innego użytkownika Blika.

Zasady losowania nagród w loterii

Losowania odbywają się zgodnie z Kalendarzem Losowań, w każdy piątek przez 8 tygodni, począwszy od 13 kwietnia 2018 r. Brane są pod uwagę transakcje z danego okresu wskazanego w Kalendarzu Losowań. Pamiętaj: jeżeli zarejestrowałeś się we czwartek to do przyznania nagród będą brane wszystkie Twoje transakcje z ostatniego tygodnia (sprawdź w Kalendarzu Losowań dokładne daty). Losowania odbywają się spośród zgłoszeń, a nie transakcji.

W każdym tygodniu rozlosowanych zostanie 10 nagród po 1000 zł i 100 nagród po 100 zł. W losowaniu biorą udział zgłoszenia dokonane od początku trwania loterii aż do dnia poprzedzającego konkretne losowanie. Na koniec akcji organizator wylosuje jednego uczestnika, który otrzyma nagrodę główną 100 000 zł.

Jak już wspomnieliśmy, w loterii możesz wygrać więcej niż raz. Warunek: musisz dokonywać więcej transakcji, gdyż każda z nich uprawnia do odbioru tylko jednej nagrody.

Nie zwlekaj z podaniem numeru rachunku bankowego!

Po losowaniu organizator poprosi współpracujące banki o potwierdzenie dotyczące liczby dokonanych przez szczęśliwców transakcji i na tej podstawie (w terminie 1 dnia od otrzymania informacji z banków) sporządzi listę zwycięzców. Jeśli się na niej znalazłeś, to zostaniesz o tym powiadomiony mailowo. Od momentu otrzymania maila masz tylko dwa dni, by odesłać organizatorowi numer rachunku bankowego, na który w terminie do 21 czerwca 2018 r. wpłynie Twoja nagroda.

W przypadku nagrody głównej organizator doliczy do wartości nagrody dodatkowy bonus przeznaczony na opłacenie należnego podatku od wygranej i przekaże go do właściwego urzędu skarbowego. Pozostali zwycięzcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami są zwolnieni z podatku od wygranej - mogą cieszyć się pieniędzmi i nie muszą uwzględniać ich w zeznaniu rocznym.

Czym jest Blik?

Blik to stale zyskujący na popularności system płatności mobilnych stworzony przez spółkę Polski Standard Płatności (będącą jednocześnie organizatorem loterii). Cały system opiera się na generowanych w telefonie jednorazowych kodach, a do skorzystania z niego nie jest wymagane instalowanie żadnych dodatkowych aplikacji (poza oczywiście aplikacją mobilną banku, będącego uczestnikiem systemu).

Blik to rozwiązanie umożliwiające wygodne zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych, jednak najczęściej służy on użytkownikom do wypłaty gotówki z bankomatów. Niezwykle przydatną funkcjonalnością Blika jest także możliwość dokonywania szybkich przelewów na numer telefonu odbiorcy, przy których nie trzeba podawać numeru rachunku bankowego.

Więcej o Bliku pisaliśmy tutaj.

Dobry pretekst, by korzystać z Blika

Trzeba przyznać, że dzięki akcji liczba osób korzystających z Blika ma szansę wzrosnąć. Trudno bowiem o lepszy powód do spróbowania – poza szybkością i wygodą – takiej formy dokonywania transakcji, niż okazja do zdobycia naprawdę sporych pieniędzy.

Oczywiście samo aktywne korzystanie z Blika nie gwarantuje wygranej w loterii, a do zwycięstwa potrzeba też trochę szczęścia. Mimo to niewątpliwie warto spróbować. Kto wie, może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.