Nawet 100 000 zł za transakcje Blik w nowej edycji loterii „Blikomania”

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2018 r.

Nawet 100 000 zł za transakcje Blik w nowej edycji loterii „Blikomania” Źródło obrazka: strona internetowa promocji

Właśnie ruszyła kolejna edycja „Blikomanii” – loterii, w której za dokonywanie transakcji Blikiem masz szansę zgarnąć 100, 1000, a nawet 100 000 zł. Co więcej, przy odrobinie szczęścia możesz otrzymać więcej niż jedną nagrodę!

Organizatorem loterii jest spółka Polski System Płatności (twórca Blika), a nad jej prawidłowym przebiegiem czuwa 3-osobowa komisja. Na udział w akcji masz czas do 31 maja 2018 r.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w loterii

Warunki uczestnictwa są proste – wystarczy, że posiadasz adres zamieszkania na terytorium Polski i masz ukończone 13 lat (niepełnoletni mogą wziąć udział w loterii pod warunkiem przesłania do organizatora pisemnej zgody od swoich rodziców/opiekunów). Do tego musisz korzystać z aplikacji mobilnej wydanej przez bank, który umożliwia dokonywanie transakcji Blik i współpracuje z organizatorem przy okazji loterii. Do takich banków należą:

 • Alior Bank (także T-Mobile Usługi Bankowe),
 • Bank Millenium,
 • BZ WBK,
 • Getin Noble Bank,
 • ING Bank Śląski,
 • mBank (także Orange Finanse),
 • PKO BP,
 • BGŻ BNP Paribas,
 • Raiffeisen Bank.

Możesz wygrać więcej niż raz

Spełnienie powyższych warunków uczestnictwa upoważnia Cię do ubiegania się o atrakcyjne nagrody pieniężne – w sumie rozlosowanych zostanie 800 nagród po 100 zł, 80 nagród po 1000 zł, a na koniec organizator przyzna jednemu z uczestników nagrodę główną o wartości 100 000 zł.

Warto również dodać, w czasie loterii możesz wygrać więcej niż jedną nagrodę, o ile będziesz częściej dokonywał transakcji Blik.

Zgłoś się do loterii i korzystaj z Blika

Pierwszym krokiem w kierunku wygranej jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w loterii przez formularz rejestracyjny. W formularzu będziesz musiał podać swoje dane (imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu i adres e-mail), zaakceptować regulamin oraz wskazać aplikację mobilną, z której chcesz korzystać przy okazji dokonywania transakcji Blik. Jeśli posiadasz więcej niż jedną taką aplikację, to do loterii możesz się zgłosić wielokrotnie, wybierając za każdym razem inną aplikację mobilną banku (zgodnie z zasadą "jedno zgłoszenie – jedna aplikacja").

Uwaga! Dane zawarte w formularzu muszą być zgodne z tymi, które posiada Twój bank. Pamiętaj też o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych oraz na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową.

Po skutecznym zgłoszeniu pozostaje już tylko dokonywanie transakcji z wykorzystaniem kodu Blik, czeku Blik lub aliasu Blik. Co warte podkreślenia, organizator uznaje zarówno płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak i wypłaty gotówkowe i natychmiastowe przelewy na numer telefonu innego użytkownika Blika.

Zasady losowania nagród w loterii

Losowania odbywają się zgodnie z Kalendarzem Losowań, w każdy piątek przez 8 tygodni, począwszy od 13 kwietnia 2018 r. Brane są pod uwagę transakcje z danego okresu wskazanego w Kalendarzu Losowań. Pamiętaj: jeżeli zarejestrowałeś się we czwartek to do przyznania nagród będą brane wszystkie Twoje transakcje z ostatniego tygodnia (sprawdź w Kalendarzu Losowań dokładne daty). Losowania odbywają się spośród zgłoszeń, a nie transakcji.

W każdym tygodniu rozlosowanych zostanie 10 nagród po 1000 zł i 100 nagród po 100 zł. W losowaniu biorą udział zgłoszenia dokonane od początku trwania loterii aż do dnia poprzedzającego konkretne losowanie. Na koniec akcji organizator wylosuje jednego uczestnika, który otrzyma nagrodę główną 100 000 zł.

Jak już wspomnieliśmy, w loterii możesz wygrać więcej niż raz. Warunek: musisz dokonywać więcej transakcji, gdyż każda z nich uprawnia do odbioru tylko jednej nagrody.

Nie zwlekaj z podaniem numeru rachunku bankowego!

Po losowaniu organizator poprosi współpracujące banki o potwierdzenie dotyczące liczby dokonanych przez szczęśliwców transakcji i na tej podstawie (w terminie 1 dnia od otrzymania informacji z banków) sporządzi listę zwycięzców. Jeśli się na niej znalazłeś, to zostaniesz o tym powiadomiony mailowo. Od momentu otrzymania maila masz tylko dwa dni, by odesłać organizatorowi numer rachunku bankowego, na który w terminie do 21 czerwca 2018 r. wpłynie Twoja nagroda.

W przypadku nagrody głównej organizator doliczy do wartości nagrody dodatkowy bonus przeznaczony na opłacenie należnego podatku od wygranej i przekaże go do właściwego urzędu skarbowego. Pozostali zwycięzcy, zgodnie z obowiązującymi przepisami są zwolnieni z podatku od wygranej - mogą cieszyć się pieniędzmi i nie muszą uwzględniać ich w zeznaniu rocznym.

Czym jest Blik?

Blik to stale zyskujący na popularności system płatności mobilnych stworzony przez spółkę Polski Standard Płatności (będącą jednocześnie organizatorem loterii). Cały system opiera się na generowanych w telefonie jednorazowych kodach, a do skorzystania z niego nie jest wymagane instalowanie żadnych dodatkowych aplikacji (poza oczywiście aplikacją mobilną banku, będącego uczestnikiem systemu).

Blik to rozwiązanie umożliwiające wygodne zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych, jednak najczęściej służy on użytkownikom do wypłaty gotówki z bankomatów. Niezwykle przydatną funkcjonalnością Blika jest także możliwość dokonywania szybkich przelewów na numer telefonu odbiorcy, przy których nie trzeba podawać numeru rachunku bankowego.

Więcej o Bliku pisaliśmy tutaj.

Dobry pretekst, by korzystać z Blika

Trzeba przyznać, że dzięki akcji liczba osób korzystających z Blika ma szansę wzrosnąć. Trudno bowiem o lepszy powód do spróbowania – poza szybkością i wygodą – takiej formy dokonywania transakcji, niż okazja do zdobycia naprawdę sporych pieniędzy.

Oczywiście samo aktywne korzystanie z Blika nie gwarantuje wygranej w loterii, a do zwycięstwa potrzeba też trochę szczęścia. Mimo to niewątpliwie warto spróbować. Kto wie, może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.