Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Sztabki złota i nagrody pieniężne w kolejnej edycji Blikomanii!.

Nawet 84 tys. zł do wygrania w 4. edycji Blikomanii!

Nawet 84 tys. zł do wygrania w 4. edycji Blikomanii!
Źródło: najlepszekonto.pl

Powraca Blikomania, loteria organizowana przez Polski Standard Płatności, operatora Blika. W 4. edycji organizator udostępnił pulę nagród o rekordowej wartości 2,7 miliona złotych. Do wygrania jest:

 • 100 zł codziennie - każdego dnia przyznane zostaną 122 nagrody;
 • 200 zł codziennie - każdego dnia organizator rozlosuje 43 nagrody za płatności zbliżeniowe (23) i na Allegro (20);
 • 84 000 zł miesięcznie - zostanie przyznanych 9 nagród, po 3 w każdym miesiącu trwania akcji.

Czas na rejestrację w loterii upływa 30 sierpnia 2022 r.

Kto może skorzystać z loterii?

Uczestnikami loterii mogą być użytkownicy Blika, którzy korzystają z niego w przynajmniej jednej aplikacji mobilnej. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią (powyżej 13 r.ż.), powinieneś przesłać na adres [email protected] skan lub fotokopię zgody Twojego rodzica lub opiekuna prawego na udział w loterii.

Jeśli korzystasz z Blika w różnych bankach, możesz zarejestrować się z aplikacją każdego z nich i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jak wziąć udział w Blikomanii?

Jak się za chwilę przekonasz, loteria Blika nie wymaga od Ciebie wiele wysiłku:

Krok 1
Krok 1

Do 30 sierpnia 2022 r. zarejestruj się na stronie loterii, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz aplikację mobilną banku, w którym korzystasz z Blika.

Krok 2
Krok 2

Zaakceptuj regulamin promocji oraz zaznacz zgodę na potwierdzanie przez bank wykonania przez Ciebie transakcji Blik.

Zgody na przetwarzanie danych przez organizatora w celach marketingu oraz otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych nie są wymagane.

Krok 3
Krok 3

Po rejestracji w loterii otrzymasz od organizatora na adres e-mail link aktywacyjny. Kliknij w niego i dokonaj obowiązkowej 1-złotowej wpłaty na Fundację Uniwersytet Dzieci. Będzie to równoznaczne z potwierdzeniem rejestracji.

Informacja
Informacja

Możesz przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile posiadasz na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje mobilne z funkcjonalnością umożliwiającą realizację transakcji Blik wydane przez różne banki. W ramach każdego zgłoszenia musisz dokonać transakcji rejestracyjnej na rzecz Fundacji.

Krok 4
Krok 4

Aktywnie korzystaj z Blika każdego dnia. Transakcje uznawane w loterii to:

 • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych,
 • przelewy na telefon,
 • wpłaty Blik,
 • wypłaty Blik.

o minimalnej wartości 1 zł.

Uwzględniane będą zarówno płatności z wykorzystaniem kodu, jak i czeku Blik, także transakcje zbliżeniowe Blikiem.

Informacja
Informacja

Transakcje wykonane danego dnia biorą udział w losowaniu nagrody dziennej – 100 zł (codziennie jest ich 122) lub 200 zł (każdego dnia zostaną rozdane 43 nagrody w tej wysokości).

Raz w miesiącu zostaną rozlosowane 3 nagrody miesięczne po 84 tys. zł.

Nagroda
Nagroda

Laureatów nagród o wartości 100 zł organizator powiadomi o wygranej w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania, a w kolejnych dwóch wyśle SMS-em numer czeku Blik. PIN do realizacji czeku zostanie przesłany mailem.

Zdobywca 84 tys. zł otrzyma informację o wygranej w ciągu 5 dni roboczych od dnia losowania. W powiadomieniu organizator prześle także formularz, który należy wypełnić i odesłać w ciągu 7 dni roboczych. Nagroda zostanie wypłacona na wskazany rachunek bankowy w 12 miesięcznych transzach wypłacanych do 5. dnia kalendarzowego miesiąca.

Kilka przydatnych informacji

Nagrody w loterii zostaną rozlosowane według harmonogramu obejmującego 13 losowań, który stanowi załącznik do regulaminu. Pierwsze z nich odbędzie się 14 czerwca 2022 r., kolejne w odstępach tygodniowych. W każdym losowane będą nagrody dzienne za przedostatni tydzień, a 12 lipca, 9 sierpnia i 6 września dodatkowo zostaną rozlosowane nagrody miesięczne za poprzedni miesiąc.

Powinieneś także wiedzieć o kilku kwestiach:

 • nagrodę dzienną możesz wygrać wielokrotnie (ale tylko jedną danego dnia), jednak nagrodę miesięczną (84 tys. zł) tylko raz;
 • nagroda dzienna - 100 lub 200 zł - ma postać czeku Blik. Jest ona ważna 15 dni i można ją wypłacić w bankomatach wskazanych w regulaminie. Stosowną instrukcję laureaci otrzymają też w powiadomieniu o przyznaniu im nagrody;
 • nie musisz martwić się kwestiami podatku. Nagrody dzienne nie są opodatkowane, natomiast do nagrody miesięcznej organizator przyznaje dodatkową kwotę na poczet podatku i samodzielnie zajmie się jego rozliczeniem;
 • losowanie w rzeczywistości polega na wybraniu tzw. szczęśliwych godzin. Transakcja, która została wykonana dokładnie o tej porze, zostaje nagrodzona. W przypadku nagród miesięcznych losowany jest szczęśliwy dzień i godzina.

W jakich bankach zapłacisz Blikiem?

Blik, krajowy system płatności mobilnych, ciągle zyskuje na popularności. Możesz z niego skorzystać w kilkunastu bankach. Ich wykaz znajdziesz na stronie Blika.

Możesz tylko zyskać

Loterie mają to do siebie, że wymagają nieco szczęścia. Nagroda nigdy nie jest pewna, ale zwykle udział w takiej promocji nie wymaga wiele wysiłku. Tak jest i w przypadku Blikomanii. Nie ma ograniczeń co do liczby czy rodzaju wykonywanych transakcji, wystarczy korzystać z Blika na co dzień, przy każdej okazji, aby mieć szansę na 100, 200 zł, a może nawet i 84 tys. zł. Szczęściu może pomóc także posiadanie Blika w różnych aplikacjach mobilnych.

Co możemy więcej powiedzieć? Ruszaj na zakupy, wykonuj przelewy na telefon, wpłacaj i wypłacaj Blikiem. My trzymamy kciuki!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin loterii "Blikomania"

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.