Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Hybrydowa Toyota Yaris Cross i 100 innych nagród w loterii Banku Pekao!.

Audi Q4 e-tron o wartości 226 862 zł i 36 rowerów elektrycznych w loterii Banku Pekao!

Audi Q4 e-tron o wartości 226 862 zł i 36 rowerów elektrycznych w loterii Banku Pekao!
Źródło: najlepszekonto.pl

Zawsze miło jest zgarnąć nawet małą premię, ale któż nie marzy o naprawdę wielkiej wygranej? Bank Pekao daje aktualnie szansę na to, by zbliżyć się do realizacji takiego marzenia.

Formalnym organizatorem loterii "Bądź eko z Pekao!", do której można się zgłosić do 31 grudnia 2021 r., jest spółka IQ Marketing.

Nagroda główna to - jak mówi producent na swojej stronie internetowej - ukształtowane przez postęp Audi Q4 Sportback 35 e-tron 170 KM. Sama marka mówi wiele o klasie auta nawet niezorientowanym w temacie motoryzacji, ale dodajmy od siebie, że jest to samochód w pełni elektryczny, kosztujący – uwaga – 226 862 zł. 6,2 s do "setki", zasięg do 497 km. Brzmi zachęcająco, prawda?

Zanim dojdzie do losowania nagrody głównej, rozdanych zostanie 36 rowerów elektrycznych FUNBIKE EVO Mo, każdy o wartości niemal 5000 zł.

Sprawdź, kto może powalczyć o samochód

Loteria naturalnie skierowana jest do pełnoletnich klientów Banku Pekao, a konkretnie do posiadaczy kart Mastercard lub Maestro – debetowych, kredytowych oraz kart z odroczonym terminem płatności – wydanych przez ten bank. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, także możesz wziąć udział w loterii.

Ważne byś otrzymał od banku zaproszenie do udziału w loterii z linkiem do formularza rejestracyjnego.

Jeśli masz kartę Mastercard Banku Pekao S.A. (debetową lub kredytową), ale nie otrzymałeś informacji o loterii, to znaczy, że nie wyraziłeś zgody na kontakt marketingowy i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną. Taką zgodę możesz złożyć w Pekao24, aplikacji PeoPay lub w oddziale banku.
W ciągu 5 dni roboczych od daty spełnienia powyższych warunków Pekao udostępni Ci formularz zgłoszeniowy.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Banku Pekao – żaden problem. Możesz otworzyć jeden z rachunków osobistych, np. Konto Przekorzystne w aktualnej promocji, a po otrzymaniu z banku informacji o loterii zgłosić się do udziału w niej.

Co musisz zrobić, by pomóc szczęściu?

Poniżej szczegółowe warunki loterii:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. zarejestruj swoją kartę Mastercard lub Maestro na stronie loterii. Link do niej otrzymasz od banku, pod warunkiem, że masz wyrażone zgody marketingowe.

W przeciwnym wypadku uzupełnij ten brak najszybciej. Bank prześle Ci wskazówki, jak przystąpić do loterii, w ciągu 5 dni roboczych.

Przystępując do loterii, pamiętaj o zaakceptowaniu jej regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Od następnego dnia po zgłoszeniu do loterii aż do 1 stycznia 2022 r. wykonuj transakcje zarejestrowaną kartą (liczą się także płatności mobilne Apple Pay i Google Pay).

Każda płatność kartą debetową zapewni Ci 1 los. Za transakcję kartą kredytową otrzymasz aż 5 losów.

Oprócz tego zyskasz dodatkowe 100 losów w losowaniu auta, jeśli Twoja karta jest zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Również 100 losów otrzymasz, jeśli podpiszesz z bankiem umowę o Pożyczkę Ekspresową i zostanie Ci ona wypłacona.

Informacja
Informacja

Od 22 października 2021 r. do 7 stycznia 2022 r., mniej więcej co tydzień, z puli transakcji wykonanych w okresie przypisanym do danego losowania zostanie wylosowany zdobywca roweru.

Krok 3
Krok 3

Laureaci będą powiadamiani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej na adres poczty elektronicznej wskazany do korespondencji w usłudze bankowości elektronicznej Pekao24, najpóźniej w terminie 5 dni roboczych od daty losowania

Jeśli znajdziesz się wśród szczęśliwców, będziesz miał 72 godziny od momentu wysłania takiego powiadomienia na wypełnienie otrzymanego tzw. formularza laureata.

Informacja
Informacja

Losowanie nagrody głównej – samochodu elektrycznego Audi Q4 e-tron – odbędzie się 21 stycznia 2022 r. spośród wszystkich transakcji wykonanych przez uczestników w okresie loterii oraz puli losów dodatkowych. Organizator wylosuje zwycięzcę oraz dwie osoby "rezerwowe".

Krok 4
Krok 4

Podobnie jak w przypadku wylosowania roweru laureat musi wypełnić otrzymany formularz laureata.

Nagroda
Nagroda

Rowery zostaną wysłane przesyłką kurierską na koszt organizatora na adres wskazany w formularzu laureata.

Odbiór nagrody głównej odbędzie się w siedzibie Dealera Audi Warszawa Wilanów.

Zgodnie z regulaminem każda z tych czynności będzie wykonana do 22 kwietnia 2022 r.

To musisz wiedzieć!

Niezależnie od tego, ile kart od Pekao posiadasz, do loterii zgłaszasz się tylko raz. Nie martw się – zostaną uwzględnione płatności wszystkimi Twoimi kartami Mastercard / Maestro.

W loterii nie są uwzględniane transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane, a także transakcje zwrotu oraz przelewy środków pieniężnych dokonane w celu: zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach.

Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że wygrywając rower, nie będziesz brał udziału w losowaniu samochodu. Trudno ocenić ten zapis regulaminu. Niby źle, że zdobywając dwa kółka, tracimy szansę na cztery, ale z drugiej strony - lepiej mieć rower, niż nie mieć nic 😀.

Pamiętaj, że warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest posiadanie przynajmniej jednej karty biorącej udział w loterii w dniu losowania.

Rowery, które nie zostaną wydane z powodu niedopełnienia formalności przez uczestników, zostaną rozlosowane w dodatkowym losowaniu 8 lutego 2022 r.

W przypadku wygrania roweru bądź samochodu organizator ufunduje dla Ciebie dodatkową nagrodę w wysokości należnego podatku i samodzielnie przekaże ją właściwemu urzędowi skarbowemu.

Spełniaj marzenia z Pekao!

Loterie mają to do siebie, że prawie wszystko zależy od szczęścia, któremu trzeba pomóc. W tym przypadku aktywne korzystanie z kart wydanych przez Bank Pekao pozwala marzyć o wygraniu przynajmniej roweru elektrycznego, a w najlepszym wypadku – samochodu.

Zwracamy uwagę, że Twoje szanse zwiększa rejestracja karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile oraz podpisanie umowy o pożyczkę. Do tego transakcje kartą kredytową są – z punktu widzenia szans w loterii – więcej "warte" niż płatności kartą debetową lub telefonem (Apple Pay, Google Pay). Warto wziąć to pod uwagę.

Na koniec zostawiamy Was z widokiem głównej nagrody...

Życzymy szczęścia w losowaniach!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Bądź eko z Pekao"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.