Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 000 zł na urządzenie mieszkania – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

50 000 zł na urządzenie mieszkania – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!
Źródło: strona loterii

Opisaliśmy już setki promocji, wydawało nam się, że nic już nas nie zaskoczy. A jednak… Loteria zorganizowana przez IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przy współpracy z Alior Bankiem jest bardzo niezwykła i na dodatek nie wymaga wykonywania niczego nadzwyczajnego.

Co można wygrać?

Już jedna płatność „plastikiem” może oznaczać wygranie bonu zakupowego do sklepów IKEA o wartości 500 zł. Każde 20 transakcji, to jedna szansa w losowaniu 1 z 3 nagród głównych o wartości 50 000 zł. Każda z nich składa się z dwóch części – 45 000 zł w postaci karty przedpłaconej Sodexo + vouchera o wartości 5 000 zł na konsultację architektoniczną.

Rejestracji do udziału w promocji można dokonać do 29 listopada 2019 r., a 30 listopada 2019 r. to ostatni dzień na dokonywanie płatności kartą.

Czas na szczegółowe informacje.

Kto może brać udział w loterii?

Prawo ubiegania się o wygraną przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Oczywiście niezbędne jest też posiadanie „plastiku” wydanego przez Alior Bank, nie ma znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową czy "kredytówką".

Nie jesteś klientem Aliora? Poczekaj chwilę!

Może to i dobrze, że nie współpracujesz jeszcze z Alior Bankiem, bo dzięki temu masz szansę na "nagrodę gwarantowaną" w wysokości 200 zł za założenie Konta Jakże Osobistego i równowartość 100 zł za włączenie karty płatniczej Mastercarda do programu Priceless Specials. Oczywiście o ile spełnisz warunki regulaminów promocji związanych z tymi produktami.

Jak zdobyć los?

Zasady są banalnie proste. Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz.

Krok 1
Krok 1

Do 29 listopada 2019 r. zarejestruj swój udział w loterii na stronie internetowej podając dane zawarte w formularzu (personalia, kontakt, końcowe cyfry numeru karty płatniczej), akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia loterii.

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2019 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję karta płatniczą Alior Banku.

Informacja
Informacja

Każda wykonana przez Ciebie transakcja stanowi 1 szansę na wygranie nagrody II stopnia, czyli bonu zakupowego o wartości 500 zł do sklepów IKEA.

Pakiet 20 transakcji, to 1 szansa na wygranie 1 z 3 nagród głównych.

Nagrody będą losowane wg szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcji. Emocje sięgną zenitu 9 grudnia 2019 r. Właśnie tego dnia odbędzie się losowanie nagród głównych.

Krok 3
Krok 3

Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz stosowną informację na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Od chwili wysłania wiadomości będziesz miał 72 godziny na wypełnienie zawartego w niej formularza i podanie danych umożliwiających przekazanie Ci nagrody.

Nagroda
Nagroda

W regulaminie zapisano, że ostateczny termin na wysłanie bonusów do laureatów to 7 lutego 2020 r.

Dodatkowe informacje

Oto zestaw dodatkowych informacji, które wyjaśniają istotne kwestie.

W loterii mogą brać udział posiadacze wszystkich kart płatniczych wydanych przez Alior Bank.

Możesz tylko raz zarejestrować dany „plastik”, ale jeśli posiadasz kilka kart od Aliora, to regulamin pozwala na zgłoszenie do loterii każdej z nich.

W loterii uwzględniane są transakcje wykonane najwcześniej kolejnego dnia po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Inaczej mówiąc, wysyłając zgłoszenie w poniedziałek, płatności możesz zacząć wykonywać we wtorek. Tylko wtedy system przypisze je do puli, z której będzie losował nagrody. Płatności dokonane w poniedziałek nie wezmą udziału w losowaniu.

Pakiet 20 płatności kartą to 1 los w losowaniu nagrody głównej. Jeśli wykonasz 40 operacji – będziesz miał 2 szanse na wygranie 50 000 zł, 60 transakcji – 3 szanse, i tak dalej.

Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagród głównych i sam zajmie się jego opłaceniem. Tak więc laureat loterii nie musi się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Daj sobie szansę na nagrodę

Co tu więcej pisać. Wszystko w Twoich rękach. Każda transakcja kartą płatniczą Alior Banku to szansa na zakupy w sklepach IKEA. Pakiet 20 płatności „plastikiem” to 1 los w losowaniu nagrody głównej.

Bierz kartę w rękę, idź i płać jak najwięcej. Życzę szczęścia w losowaniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Alior Bank urządza"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.

Więcej o Alior Bank