My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

50 000 zł na urządzenie mieszkania – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

50 000 zł na urządzenie mieszkania – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!
Źródło: strona loterii

Czegoś takiego jeszcze nie było! W loterii pod hasłem „Alior Bank urządza” do wygrania są 3 nagrody główne o wartości 50 000 zł każda (!) oraz 60 kart upominkowych po 500 zł na zakupy w sklepach IKEA. Wystarczy płacić w sklepach stacjonarnych lub w internecie kartami Mastercard wydanymi przez Aliora, by dać sobie szansę na wygraną.

Opisaliśmy już setki promocji, wydawało nam się, że nic już nas nie zaskoczy. A jednak… Loteria zorganizowana przez IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przy współpracy z Alior Bankiem jest bardzo niezwykła i na dodatek nie wymaga wykonywania niczego nadzwyczajnego.

Co można wygrać?

Już jedna płatność „plastikiem” może oznaczać wygranie bonu zakupowego do sklepów IKEA o wartości 500 zł. Każde 20 transakcji, to jedna szansa w losowaniu 1 z 3 nagród głównych o wartości 50 000 zł. Każda z nich składa się z dwóch części – 45 000 zł w postaci karty przedpłaconej Sodexo + vouchera o wartości 5 000 zł na konsultację architektoniczną.

Rejestracji do udziału w promocji można dokonać do 29 listopada 2019 r., a 30 listopada 2019 r. to ostatni dzień na dokonywanie płatności kartą.

Czas na szczegółowe informacje.

Kto może brać udział w loterii?

Prawo ubiegania się o wygraną przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Oczywiście niezbędne jest też posiadanie „plastiku” wydanego przez Alior Bank, nie ma znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową czy "kredytówką".

Nie jesteś klientem Aliora? Poczekaj chwilę!

Może to i dobrze, że nie współpracujesz jeszcze z Alior Bankiem, bo dzięki temu masz szansę na "nagrodę gwarantowaną" w wysokości 200 zł za założenie Konta Jakże Osobistego i równowartość 100 zł za włączenie karty płatniczej Mastercarda do programu Priceless Specials. Oczywiście o ile spełnisz warunki regulaminów promocji związanych z tymi produktami.

Jak zdobyć los?

Zasady są banalnie proste. Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz.

Dodatkowe informacje

Oto zestaw dodatkowych informacji, które wyjaśniają istotne kwestie.

W loterii mogą brać udział posiadacze wszystkich kart płatniczych wydanych przez Alior Bank.

Możesz tylko raz zarejestrować dany „plastik”, ale jeśli posiadasz kilka kart od Aliora, to regulamin pozwala na zgłoszenie do loterii każdej z nich.

W loterii uwzględniane są transakcje wykonane najwcześniej kolejnego dnia po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Inaczej mówiąc, wysyłając zgłoszenie w poniedziałek, płatności możesz zacząć wykonywać we wtorek. Tylko wtedy system przypisze je do puli, z której będzie losował nagrody. Płatności dokonane w poniedziałek nie wezmą udziału w losowaniu.

Pakiet 20 płatności kartą to 1 los w losowaniu nagrody głównej. Jeśli wykonasz 40 operacji – będziesz miał 2 szanse na wygranie 50 000 zł, 60 transakcji – 3 szanse, i tak dalej.

Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagród głównych i sam zajmie się jego opłaceniem. Tak więc laureat loterii nie musi się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Daj sobie szansę na nagrodę

Co tu więcej pisać. Wszystko w Twoich rękach. Każda transakcja kartą płatniczą Alior Banku to szansa na zakupy w sklepach IKEA. Pakiet 20 płatności „plastikiem” to 1 los w losowaniu nagrody głównej.

Bierz kartę w rękę, idź i płać jak najwięcej. Życzę szczęścia w losowaniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Alior Bank urządza"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej

Komentarze