Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

LoanMe

LoanMe

Spółka LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w sektorze pożyczkowym. Swoim klientom oferuje pożyczki z tygodniowymi ratami dopasowane do ich sytuacji finansowej .

LoanMe

Firma opiera swoje działania na 3 filarach: Szacunek, Uczciwość i Proaktywność; skupia się na długotrwałych relacjach międzyludzkich, opartych na wzajemnym zaufaniu i budowaniu społecznie odpowiedzialnego biznesu, by umożliwić Klientom dostęp do szybkiego, ale i bezpiecznego finansowania na korzystnych warunkach.

Zapewnia też, że

  • pragnie być instytucją, która ma realny wpływ na otaczającą ją rzeczywistość i dlatego zawsze jest otwarta na innowacje i nowe wyzwania, co pozwala jej tworzyć jeszcze lepsze produkty i kształtować najwyższe standardy obsługi Klienta;
  • w umowach nie stosuje niedozwolonych klauzul umownych i już na wstępie informuje Klientów o wszystkich kosztach związanych z pożyczką;
  • ciągłe doskonali oceny badania ryzyka kredytowego, by móc idealnie dopasowywać wysokość raty kredytu do możliwości finansowych Klienta. Podejmując decyzje o udzieleniu pożyczki zawsze kieruje się dobrem i troską o bezpieczeństwo pożyczkobiorców.