Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

425 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

425 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Listopad z bonusem".

Łączna premia w wysokości 425 zł składa się z trzech części:

 • 65 zł za otwarcie konta;
 • 160 zł za aktywność w grudniu 2022 r.;
 • 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku w styczniu 2023 r.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 20 listopada 2022 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 20 listopada 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

 • zaakceptuj regulamin akcji,
 • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 20 listopada 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 4 grudnia 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

Wiadomość o zdobyciu premii 65 zł za otwarcie konta otrzymasz do 21 grudnia 2022 r.

Do 26. dnia miesiąca, w którym otrzymasz informację o zdobyciu pierwszej nagrody, zaloguj się na stronie organizatora z wykorzystaniem linka i unikalnego kodu, który otrzymałeś przy okazji informacji o przyznaniu premii gotówkowej. Podaj tam numer rachunku otwartego w promocji, by organizator mógł przekazać Ci ten i kolejne bonusy.

Nagroda
Nagroda

65 zł zostanie przesłane na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 31 grudnia 2022 r.

Krok 5
Krok 5

W grudniu 2022 r. spełnij warunki uzyskania premii 160 zł:

 • zrealizuj min. 3 transakcje Blikiem;
 • wykonaj przynajmniej 3 przelewy w bankowości elektronicznej;
 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji mobilnej GOmobile.
Nagroda
Nagroda

Informację o nagrodzie za zrealizowanie zadań w grudniu otrzymasz do 23 stycznia 2023 r. Pieniądze zostaną przesłane na konto otwarte w ramach promocji do 31 stycznia 2023 r.

Krok 6
Krok 6

W styczniu 2023 r. spełnij poniższe warunki, by zyskać 200 zł:

 • zrealizuj min. 5 transakcji Blikiem;
 • wykonaj przynajmniej 5 przelewów w bankowości elektronicznej;
 • zaloguj się min. 5 razy do aplikacji mobilnej GOmobile.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu bonusu za aktywność w 2023 r. otrzymasz do 22 lutego 2023 r., zaś premia wpłynie na Twój rachunek do końca tego miesiąca.

Uwaga: w ciągu jednego dnia możliwe jest tylko jedno logowanie do aplikacji mobilnej. Wynika z tego, że w grudniu musisz się zalogować w minimum 3 różnych dniach, a w styczniu przynajmniej w 5. Nie ma znaczenia, czy będą to dni następujące po sobie, czy z różnych okresów miesiąca.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych rodzajów aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Transakcje Blik

Regulamin dopuszcza płatności przy użyciu kodu Blik w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Przelewy elektroniczne

W ramach promocji zostaną uznane polecenia przelewu złożone w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik. 

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganych działań w grudniu, to nie otrzymasz nagrody za aktywność w styczniu.

Gdybyś nie podał numeru rachunku we wskazanym terminie, to nie wpadaj w panikę, nic straconego. Możesz to też zrobić później, tyle tylko, że wtedy będziesz musiał się skontaktować z organizatorem mailowo. Ostateczny termin na podanie rachunku do przesłania nagrody to 16 listopada 2023 r.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z dowolną kartą.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay / Apple Pay). Wniosek jest taki, że choć w promocji wymagane są transakcje Blik, to ich wykonywanie nie pomoże w uniknięciu opłaty za korzystanie z plastiku.

Aż 425 zł premii za kilka operacji

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Z decyzją, czy zechcesz wziąć udział w tej promocji, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Listopad z bonusem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.