Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł za skorzystanie z karty kredytowej Mastercard od Banku Millennium

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

200 zł za skorzystanie z karty kredytowej Mastercard od Banku Millennium

Skoro mowa o lipcowej edycji, to datę jej zakończenia ustalono oczywiście na 31 lipca 2019 r. Promocja może się jednak zakończyć wcześniej, a mianowicie po wyczerpaniu puli 3000 wniosków.

Dla kogo promocja?

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która po 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w Banku Millennium jakiejkolwiek głównej karty kredytowej. Wykluczenie z udziału obejmuje tych, którzy po tym dniu byli również w trakcie procesowania wniosku o kartę.

Akcja dotyczy dwóch „kredytówek”: Millennium Mastercard Impresja i Millennium Mastercard Gold.

Podwójna korzyść

Bank oferuje uczestnikom podwójną korzyść:

  • roczne zwolnienie z opłat miesięcznych za korzystanie z karty kredytowej pod warunkiem wykonania przy jej użyciu choćby jednej transakcji bezgotówkowej w danym miesiącu oraz
  • 200 zł premii gotówkowej.

Po prostu korzystaj z karty

Brzmi kusząco? Mamy kolejną dobrą wiadomość: warunki zgarnięcia premii 200 zł, podobnie jak ostatnio, są bardzo proste.

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2019 r. (pamiętając o limicie 3000 promocyjnych wniosków) złóż wniosek o wybraną kartę kredytową w serwisie Millenet lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzyj umowę. Wymagany w promocji minimalny limit kredytowy to 3000 zł dla karty Impresja i 5000 zł dla karty Gold.

Informacja
Informacja

Aby uzyskać samo zwolnienie z miesięcznych opłat, o kartę możesz wnioskować również w placówce lub telefonicznie. Skorzystanie z tych sposobów pozbawi Cię jednak prawa do ubiegania się o premię 200 zł.

Krok 2
Krok 2

W każdym z trzech okresów:

  • do 31 sierpnia 2019 r.,
  • od 1 do 30 września 2019 r. oraz
  • od 1 do 31 października 2019 r.

wykonaj przy użyciu karty transakcje bezgotówkowe (w tym Blik) na łączną kwotę min. 350 zł.

Informacja
Informacja

Transakcje zwrócone, odrzucone i nieautoryzowane nie zostaną uwzględnione. Nie rezygnuj z karty przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł (w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych) wpłynie na rachunek karty najpóźniej do końca listopada 2019 r.

Karta kredytowa Millennium Mastercard Impresja

Przypominamy, że dzięki promocji – o ile w każdym z 12 miesięcy wykonasz przynajmniej jedną transakcję – karty Mastercard Impresja i Mastercard Gold będą dla Ciebie darmowe (dotyczy to miesięcznej opłaty za korzystanie). A Jak sprawa będzie wyglądała po upływie pierwszego roku? Jakie są pozostałe parametry produktu?

Ze swojej strony polecamy szczególnie kartę Millennium Mastercard Impresja:

To już chyba tradycja...

Bank Millennium zdążył nas już przyzwyczaić do regularnego organizowania promocji swoich kart kredytowych. By jednak nie było tak nudno, wprowadza dla urozmaicenia zmiany w regulaminach.

Przykłady? Po pierwsze, lipcowa promocja dotyczy wyłącznie dwóch kart kredytowych z oferty Banku Millennium (w czerwcu było ich pięć). Po drugie – i to akurat dobra informacja – bank obniżył wymaganą kwotę transakcji z 400 do 350 zł.

Podsumowując, wciąż mamy do czynienia z interesującą ofertą, która daje szansę na stosunkowo łatwą i atrakcyjną premię. Mimo wszystko należy jednak pamiętać, że chodzi o kartę kredytową – produkt, który w przypadku nierozsądnego używania może przynieść więcej szkód niż pożytku. Jeśli nie miałeś z nim wcześniej do czynienia, przeczytaj ten tekst. Dzięki odpowiedniemu podejściu karta kredytowa z pewnością będzie Twoim pomocnikiem w razie nieoczekiwanych wydatków.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Lipiec z kartą kredytową Mastercard”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium