Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 lipca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym.

200 zł za skorzystanie z karty kredytowej Mastercard od Banku Millennium

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

200 zł za skorzystanie z karty kredytowej Mastercard od Banku Millennium

Bank Millennium nie zawiódł i, podobnie jak w poprzednich miesiącach, tak i w lipcu oferuje 200 zł premii + roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty kredytowej. Promocja dotyczy tym razem jednak wyłącznie „kredytówek” Mastercard Impresja i Gold.

Skoro mowa o lipcowej edycji, to datę jej zakończenia ustalono oczywiście na 31 lipca 2019 r. Promocja może się jednak zakończyć wcześniej, a mianowicie po wyczerpaniu puli 3000 wniosków.

Dla kogo promocja?

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która po 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w Banku Millennium jakiejkolwiek głównej karty kredytowej. Wykluczenie z udziału obejmuje tych, którzy po tym dniu byli również w trakcie procesowania wniosku o kartę.

Akcja dotyczy dwóch „kredytówek”: Millennium Mastercard Impresja i Millennium Mastercard Gold.

Podwójna korzyść

Bank oferuje uczestnikom podwójną korzyść:

  • roczne zwolnienie z opłat miesięcznych za korzystanie z karty kredytowej pod warunkiem wykonania przy jej użyciu choćby jednej transakcji bezgotówkowej w danym miesiącu oraz
  • 200 zł premii gotówkowej.

Po prostu korzystaj z karty

Brzmi kusząco? Mamy kolejną dobrą wiadomość: warunki zgarnięcia premii 200 zł, podobnie jak ostatnio, są bardzo proste.

Drukuj

Karta kredytowa Millennium Mastercard Impresja

Przypominamy, że dzięki promocji – o ile w każdym z 12 miesięcy wykonasz przynajmniej jedną transakcję – karty Mastercard Impresja i Mastercard Gold będą dla Ciebie darmowe (dotyczy to miesięcznej opłaty za korzystanie). A Jak sprawa będzie wyglądała po upływie pierwszego roku? Jakie są pozostałe parametry produktu?

Ze swojej strony polecamy szczególnie kartę Millennium Mastercard Impresja:

To już chyba tradycja...

Bank Millennium zdążył nas już przyzwyczaić do regularnego organizowania promocji swoich kart kredytowych. By jednak nie było tak nudno, wprowadza dla urozmaicenia zmiany w regulaminach.

Przykłady? Po pierwsze, lipcowa promocja dotyczy wyłącznie dwóch kart kredytowych z oferty Banku Millennium (w czerwcu było ich pięć). Po drugie – i to akurat dobra informacja – bank obniżył wymaganą kwotę transakcji z 400 do 350 zł.

Podsumowując, wciąż mamy do czynienia z interesującą ofertą, która daje szansę na stosunkowo łatwą i atrakcyjną premię. Mimo wszystko należy jednak pamiętać, że chodzi o kartę kredytową – produkt, który w przypadku nierozsądnego używania może przynieść więcej szkód niż pożytku. Jeśli nie miałeś z nim wcześniej do czynienia, przeczytaj ten tekst. Dzięki odpowiedniemu podejściu karta kredytowa z pewnością będzie Twoim pomocnikiem w razie nieoczekiwanych wydatków.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Lipiec z kartą kredytową Mastercard”

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej

Komentarze