Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 200 zł od Credit Agricole w akcji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie" + 50 zł w programie poleceń

Do 200 zł od Credit Agricole w akcji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie" + 50 zł w programie poleceń
Źródło: strona promocji

Credit Agricole nie zrobił wakacyjnej przerwy w promowaniu Konta dla Ciebie. Tuż po zakończeniu jednej akcji, uruchomił kolejną – z atrakcyjną premią i bardzo prostymi zasadami. Na dodatek możesz ją połączyć z udziałem w programie poleceń i zgarnąć dodatkowe 50 zł.

Uczestnicy akcji

W promocji „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” mogą wziąć udział osoby, które po 1 kwietnia 2018 r. do dnia przystąpienia do promocji nie były posiadaczami rachunku w Credit Agricole.

Bonus nie jest dostępny dla tych, którzy w przeszłości otrzymali już nagrodę za przeniesienie konta do tego banku.

Proste zasady promocji

Rzadko się zdarza, by bank wymagał tak niewiele od uczestników akcji specjalnej. Tym razem należy wykonać dosłownie dwa działania:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2019 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP na stronie internetowej banku. Podając kod polecenia, będziesz mógł zdobyć dodatkowe 50 zł. Nie masz kodu? Wypełnij ten formularz, a prześlemy Ci swój.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od zawarcia umowy o rachunek, upoważnij Credit Agricole do przeniesienia do niego konta z innego banku. We wniosku musisz wskazać nazwę poprzedniego banku i numer zamykanego rachunku, wydać dyspozycję jego zamknięcia oraz podać nazwę i adres instytucji przekazującej Ci wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie konta.

Krok 3
Krok 3

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe zapewnij wpływ na rachunek w Credit Agricole w wysokości 1000 lub 3000 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodą będzie 100 zł (gdy Twój rachunek był zasilany kwotą min. 1000 zł) lub 200 zł (gdy wpływ będzie wynosił min. 3000 zł). Pieniądze otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci przelew przychodzący spełniający warunki promocji.

Bardzo istotne szczegóły

Pamiętaj, że Twoje podpisy na upoważnieniu Credit Agricole do przeniesienia rachunku i wniosku o jego zamknięcie muszą być zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Dla otrzymania nagrody istotne jest właściwe zrozumienie pojęcia „wpływ”. Regulamin akcji mówi, że może to być suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Warunków promocji nie spełnią przelewy pomiędzy Twoimi rachunkami ani z tych, których jesteś posiadaczem, współposiadaczem lub masz do nich pełnomocnictwo. Krótko mówiąc, pieniądze powinny zostać przekazane z konta innej osoby.

Rozszyfrujmy jeszcze kwestię terminów wpływów. Gdybyś założył rachunek w lipcu, to pierwszy przelew spełniający warunki promocji musi zostać na nim odnotowany do 31 sierpnia, drugi – do 30 września, trzeci do 31 października 2019 r. W tej sytuacji nagrodę otrzymasz do końca listopada.

Regulamin mówi, że we wniosku o przeniesienie konta konieczne jest wskazanie pracodawcy, którego bank ma powiadomić o zmianie rachunku do przelewania wynagrodzenia. Nie ma natomiast nic, co by sugerowało dalsze postępowanie z tą informacją. Doświadczenia z poprzednich akcji wskazują, że możesz oświadczyć, iż samodzielnie poinformujesz pracodawcę o zmianie rachunku. W tej sytuacji otrzymasz formularz i możesz z nim zrobić, co zechcesz. Przeniesienie wynagrodzenia nie jest konieczne do spełnienia warunków otrzymania premii w tej akcji.

Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto dla Ciebie + 50 zł za otwarcie rachunku z polecenia!

Konto dla Ciebie występuje w wersji „standardowej” i VIP. Warunki uniknięcia prowizji za prowadzenie rachunku czy karty nie są trudne do spełnienia. Wystarczą stałe miesięczne wpływy na min. 1000 zł i jedna transakcja kartą lub Blikiem, aby nie płacić za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy wypłaty z bankomatów. Warto dbać o ich zrealizowanie, by nie narazić się na dość wysokie opłaty.

Zwróć uwagę na dodatkowe bonusy związane z Kontem dla Ciebie - przede wszystkim podwyższone do 3% oprocentowanie Rachunku Oszczędzam i program poleceń.

Jako osoba polecona możesz zdobyć 50 zł premii pieniężnej a występując w roli polecającego możesz zdobyć aż 10 premii po 50 zł, czyli zgarnąć 500 zł. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Ci taki kod udostępnić, napisz do nas korzystając z tego formularza. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią w ciągu 24 godzin. Otrzymany kod wpisz we wniosku o rachunek w tym miejscu:

Kliknij, aby powiększyć

Otwierając konto pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych. Następnie wystarczy, że w każdym z 3 miesięcy po podpisaniu umowy zapewnisz wpływy na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz transakcje kartą na kwotę 300 zł, a 50 zł premii będzie Twoje. Więcej o programie poleceń Credit Agricole piszemy w tym artykule.

Proste warunki, atrakcyjna premia

Całkiem przyjemna akcja. Tak w skrócie można podsumować nową promocję od Credit Agricole.

Założenie w jej ramach Konta dla Ciebie może być doskonałą okazją do zamknięcia rachunku, z którego nie chcesz korzystać w innym banku, bo otrzymałeś już nagrodę za jego otwarcie. Tak więc załatwisz dwie rzeczy za jednym zamachem – pozbędziesz się niepotrzebnego Ci konta (zacznie biec okres karencji, po którym będziesz mógł ponownie zawalczyć o premię) i dasz sobie szansę na premię od Credit Agricole.

W sumie bank może Ci wypłacić aż 750 zł! 200 zł w tej akcji + 50 zł jako osobie poleconej + do 500 zł, gdy wystąpisz w roli polecającego.

Myśląc o zapewnieniu wpływu na Konto dla Ciebie, pamiętaj, że pieniądze nie mogą pochodzić z rachunków, których jesteś posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem. To praktycznie jedyny "haczyk" tej promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.