Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Credit Agricole lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Zimowe korzyści z Credit Agricole: 150 zł za przeniesienie konta + 50 zł w programie poleceń.

Do 200 zł od Credit Agricole w akcji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie" + 50 zł w programie poleceń

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 200 zł od Credit Agricole w akcji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie" + 50 zł w programie poleceń
Źródło: strona promocji

Credit Agricole nie zrobił wakacyjnej przerwy w promowaniu Konta dla Ciebie. Tuż po zakończeniu jednej akcji, uruchomił kolejną – z atrakcyjną premią i bardzo prostymi zasadami. Na dodatek możesz ją połączyć z udziałem w programie poleceń i zgarnąć dodatkowe 50 zł.

Uczestnicy akcji

W promocji „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” mogą wziąć udział osoby, które po 1 kwietnia 2018 r. do dnia przystąpienia do promocji nie były posiadaczami rachunku w Credit Agricole.

Bonus nie jest dostępny dla tych, którzy w przeszłości otrzymali już nagrodę za przeniesienie konta do tego banku.

Proste zasady promocji

Rzadko się zdarza, by bank wymagał tak niewiele od uczestników akcji specjalnej. Tym razem należy wykonać dosłownie dwa działania:

Drukuj

Bardzo istotne szczegóły

Pamiętaj, że Twoje podpisy na upoważnieniu Credit Agricole do przeniesienia rachunku i wniosku o jego zamknięcie muszą być zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Dla otrzymania nagrody istotne jest właściwe zrozumienie pojęcia „wpływ”. Regulamin akcji mówi, że może to być suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Warunków promocji nie spełnią przelewy pomiędzy Twoimi rachunkami ani z tych, których jesteś posiadaczem, współposiadaczem lub masz do nich pełnomocnictwo. Krótko mówiąc, pieniądze powinny zostać przekazane z konta innej osoby.

Rozszyfrujmy jeszcze kwestię terminów wpływów. Gdybyś założył rachunek w lipcu, to pierwszy przelew spełniający warunki promocji musi zostać na nim odnotowany do 31 sierpnia, drugi – do 30 września, trzeci do 31 października 2019 r. W tej sytuacji nagrodę otrzymasz do końca listopada.

Regulamin mówi, że we wniosku o przeniesienie konta konieczne jest wskazanie pracodawcy, którego bank ma powiadomić o zmianie rachunku do przelewania wynagrodzenia. Nie ma natomiast nic, co by sugerowało dalsze postępowanie z tą informacją. Doświadczenia z poprzednich akcji wskazują, że możesz oświadczyć, iż samodzielnie poinformujesz pracodawcę o zmianie rachunku. W tej sytuacji otrzymasz formularz i możesz z nim zrobić, co zechcesz. Przeniesienie wynagrodzenia nie jest konieczne do spełnienia warunków otrzymania premii w tej akcji.

Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto dla Ciebie + 50 zł za otwarcie rachunku z polecenia!

Konto dla Ciebie występuje w wersji „standardowej” i VIP. Warunki uniknięcia prowizji za prowadzenie rachunku czy karty nie są trudne do spełnienia. Wystarczą stałe miesięczne wpływy na min. 1000 zł i jedna transakcja kartą lub Blikiem, aby nie płacić za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy wypłaty z bankomatów. Warto dbać o ich zrealizowanie, by nie narazić się na dość wysokie opłaty.

Zwróć uwagę na dodatkowe bonusy związane z Kontem dla Ciebie - przede wszystkim podwyższone do 3% oprocentowanie Rachunku Oszczędzam i program poleceń.

Jako osoba polecona możesz zdobyć 50 zł premii pieniężnej a występując w roli polecającego możesz zdobyć aż 10 premii po 50 zł, czyli zgarnąć 500 zł. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Ci taki kod udostępnić, napisz do nas korzystając z tego formularza. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią w ciągu 24 godzin. Otrzymany kod wpisz we wniosku o rachunek w tym miejscu:

Miejsce na wpisanie kodu poleceń Credit Agricole
Kliknij, aby powiększyć

Otwierając konto pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych. Następnie wystarczy, że w każdym z 3 miesięcy po podpisaniu umowy zapewnisz wpływy na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz transakcje kartą na kwotę 300 zł, a 50 zł premii będzie Twoje. Więcej o programie poleceń Credit Agricole piszemy w tym artykule.

Proste warunki, atrakcyjna premia

Całkiem przyjemna akcja. Tak w skrócie można podsumować nową promocję od Credit Agricole.

Założenie w jej ramach Konta dla Ciebie może być doskonałą okazją do zamknięcia rachunku, z którego nie chcesz korzystać w innym banku, bo otrzymałeś już nagrodę za jego otwarcie. Tak więc załatwisz dwie rzeczy za jednym zamachem – pozbędziesz się niepotrzebnego Ci konta (zacznie biec okres karencji, po którym będziesz mógł ponownie zawalczyć o premię) i dasz sobie szansę na premię od Credit Agricole.

W sumie bank może Ci wypłacić aż 750 zł! 200 zł w tej akcji + 50 zł jako osobie poleconej + do 500 zł, gdy wystąpisz w roli polecającego.

Myśląc o zapewnieniu wpływu na Konto dla Ciebie, pamiętaj, że pieniądze nie mogą pochodzić z rachunków, których jesteś posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem. To praktycznie jedyny "haczyk" tej promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie"

O banku

Początki działalności banku Credit Agricole w Polsce sięgają 1991 r., kiedy to powstał Bank Świętokrzyski S.A. oraz firma Lukas Sp.z o.o. W 1998 r. obie jednostki połączyły się, tworząc LUKAS Bank Świętokrzyski S.A., którego działalność skupiała się przede wszystkim na kredytach ratalnych. 2001 rok zaowocował ważnymi zmianami – 75% udziałów objęła francuska grupa finansowa Credit Agricole, zaś bank kontynuował dynamiczny rozwój oferty produktów kredytowych. We wrześniu 2011 r. marka Lukas Bank znikła z rynku. Na jej miejscu powstał Credit Agricole Bank Polska S.A., który wprowadził nową ofertę kont osobistych, kredytów oraz dedykowanych produktów dla rolników.

Czytaj więcej