Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 450 zł w gotówce i 35 zł na Legimi za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

HIT! 450 zł w gotówce i 35 zł na Legimi za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną bardzo ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Letni relaks".

Łączna premia w wysokości aż 485 zł składa się z części gotówkowej (3 x 150 zł) oraz e-kodu (o wartości 35 zł) do wykorzystania w serwisie Legimi oferującym ebooki i audiobooki.

Atrakcyjna premia i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 5 lipca 2022 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 5 lipca 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 5 lipca 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 19 lipca 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W lipcu 2022 r. zrealizuj z nowo otwartego rachunku przelewy na łączną kwotę min. 300 zł.

Możesz je wykonać w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile).

Informacja
Informacja

Do 22 sierpnia 2022 r. organizator prześle na podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail gratulacje związane ze zdobyciem 150 zł premii gotówkowej oraz kodu o wartości 35 zł. 

Krok 5
Krok 5

Do 28 sierpnia 2022 r. skorzystaj z linka w wiadomości z gratulacjami i wypełnij formularz z danymi niezbędnymi do przekazania Ci premii.

Nagroda
Nagroda

150 zł wpłynie na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 31 sierpnia 2022 r.

E-kod do wykorzystania w serwisie Legimi także otrzymasz do wspomnianej daty. Organizator przekaże Ci go na numer telefonu, jaki wpisałeś w formularzu przystąpienia do promocji.

Krok 6
Krok 6

W sierpniu i we wrześniu (w każdym z tych miesięcy osobno) spełnij warunki otrzymania kolejnych dwóch premii gotówkowych po 150 zł każda:

  • zrealizuj w bankowości internetowej lub mobilnej przelewy na łączną kwotę min. 300 zł;
  • wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu premii otrzymasz na adres e-mail do 26 września (w związku z aktywnością w sierpniu) i do 26 października 2022 r. (po zrealizowaniu wymagań regulaminu we wrześniu). Pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca miesiąca, w którym organizator poinformuje Cię o zdobyciu nagrody.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie dwóch rodzajów aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Bank uzna każdy przelew z konta osobistego zlecony w serwisie GOonline oraz w aplikacji mobilnej GOmobile z wyjątkiem przelewów natychmiastowych oraz zleconych z wykorzystaniem zewnętrznych systemów w rodzaju Dotpay, PayU czy Blik.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Kod promocyjny Legimi

E-kod ma postać ciągu 24 znaków alfanumerycznych, których wpisanie na stronie internetowej Legimi pozwala na pobranie jednego spośród 42 Ebooków/Audiobooków Legimi oferowanych w ramach promocji. Szczegółową listę tytułów znajdziesz w załączniku nr 3 do regulaminu akcji.

Kod promocyjny Legimi ważny jest do 31 grudnia 2022 r.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganej aktywności w lipcu, to przepadnie Ci również premia za kolejne miesiące. Ważna jest zatem konsekwencja w działaniu.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Gdybyś nie wskazał w podanym wyżej terminie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które mają zostać przekazane cząstkowe premie gotówkowe, to nie stanie się nic strasznego. Wówczas otrzymasz nagrodę po prostu później. Musisz jednak skontaktować się z organizatorem, pisząc na adres e-mail: [email protected]. Wskazanie numeru rachunku musi nastąpić najpóźniej do 4 lipca 2023 r. 

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Aż 485 zł za standardową aktywność

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Pamiętaj również o dodatkowej premii za kartę kredytową. Z decyzją, czy zechcesz wziąć udział w tej promocji, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Letni relaks"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.