Nawet 250 zł dla nowych posiadaczy eKonta w mBanku za otwarcie rachunku poprzez rozmowę wideo i aktywność

Promocja zakończyła się dnia 14 stycznia 2019 r.

Nawet 250 zł dla nowych posiadaczy eKonta w mBanku za otwarcie rachunku poprzez rozmowę wideo i aktywność Źródło obrazka: mBanku

Otwieranie konta przez wideorozmowę oznacza wygodę, oszczędność czasu, a niekiedy również realny zysk. Tak jest obecnie w mBanku, który w ramach promocji oferuje eKonto wraz z możliwością zgarnięcia do 250 zł premii.

Z oferty promocyjnej „Lepiej z mOkazją – II edycja” możesz skorzystać do 14 stycznia 2019 r. – oczywiście pod warunkiem, że spełniasz stawiane przez bank warunki uczestnictwa.

Promocja jest skierowana do nowych klientów; konkretnie takich, którzy po dniu 1 stycznia 2016 r. nie byli posiadaczami (lub współposiadaczami) rachunku osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 1140 2017 prowadzonych przez mBank.

W ramach promocji możesz otworzyć eKonto w jednym z 3 wariantów: eKonto standard, eKonto plus lub eKonto m. W regulaminie zaznaczono, że z oferty mogą skorzystać wyłącznie Ci, którzy otworzą rachunek samodzielnie (nie jako konto wspólne).

Walcz o 250 zł

Nowi posiadacze eKonta mogą się ubiegać o łączną premię w wysokości nawet 250 zł. Składają się na nią: 100 zł w ramach mOkazji oraz do 150 zł za regularne dokonywanie transakcji kartą debetową lub Blikiem. Dokładna wysokość premii będzie więc uzależniona od Twojej aktywności w korzystaniu z rachunku.

Zainteresowany? Poznaj szczegóły.

100 zł na start

Aby otrzymać premię 100 zł:

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną mBanku.
 2. Przygotuj dowód osobisty i kliknij w aplikacji przycisk „Otwórz konto”, a następnie „Połącz się na video”.
 3. Podczas rozmowy z konsultantem pokaż dowód osobisty. Na jego podstawie pracownik banku wypełni wszystkie pola we wniosku o otwarcie eKonta (standard, plus lub m) wraz z kartą.
 4. Zatwierdź umowę jednym kliknięciem w aplikacji.
 5. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą. Uwzględnione zostaną również płatności telefonem. Pamiętaj, ze transakcji musisz dokonać w sklepie stacjonarnym (płatności w Internecie nie biorą udziału w promocji), a transakcja nie może zostać zwrócona.

Tyle wystarczy, by zgarnąć „stówkę”. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś zwiększył swoją zdobycz i ubiegał się o dodatkowe 150 zł za aktywne korzystanie karty lub Blika.

150 zł za aktywność

Bank przyznaje premię w formie zwrotu przez 5 kolejnych miesięcy liczonych od drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta. Dla przykładu, jeśli założysz rachunek w listopadzie 2018 r., to o zwrot będziesz mógł się starać od stycznia 2019 r.

Dodatkowe warunki uzyskania zwrotu za transakcje w danym miesiącu to:

 1. Przynajmniej jedno zalogowanie do aplikacji mobilnej oraz
 2. Zapewnienie jednorazowego wpływu w kwocie min. 1000 zł. Wpływ nie może pochodzić z innego Twojego rachunku w mBanku.

Podkreślamy, że oba powyższe warunki należy spełnić w każdym miesiącu, za który chcesz otrzymać zwrot. Jego wysokość może wynieść 10, 20 lub 30 zł, w zależności od liczby wykonanych w danym miesiącu transakcji:

 • od 5 do 9 transakcji - zwrot w wysokości 10 zł,
 • od 10 do 14 transakcji - zwrot w wysokości 20 zł,
 • 15 lub więcej transakcji - zwrot w wysokości 30 zł.

Jeśli w każdym z kolejnych 5 miesięcy zapewnisz wymagany wpływ, przynajmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej oraz wykonasz min. 15 transakcji kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych, to zgarniesz za każdy miesiąc 30 zł (30 zł x 5 = 150 zł).

Przekazanie premii

100 zł premii wpłynie na Twoje eKonto w terminie 60 dni od momentu zaksięgowania transakcji, która spełni warunki promocji. Z kolei zwrot za transakcje dokonane w danym miesiącu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca (np. za grudzień – do końca stycznia, za styczeń – do końca lutego itd.)

Wszystkie premie w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin jest dostępny tutaj.

eKonto standard, plus lub m – wybierz wariant dla siebie

W promocji biorą udział posiadacze jednego z 3 wariantów eKonta. Warto, byś poznał różnicę między nimi i wybrał ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

eKonto standard

eKonto standard prowadzone jest bezpłatnie. Bank pobierze za to 4 zł miesięcznej prowizji za korzystanie z karty, jeśli nie dokonasz przy jej użyciu przynajmniej 5 transakcji w danym miesiącu. Aktywne korzystanie z karty i tak jest jednak konieczne do zgarnięcia zwrotu.Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo wypłacisz gotówkę z maszyn Santandera (dawnego BZ WBK), Planet Cash oraz Euronet, o ile wypłacana kwota to co najmniej 100 zł. W przypadku niższych kwot prowizja wynosi 1,30 zł. Jeśli zdecydujesz się na wypłatę z pozostałych bankomatów, to – niezależnie od kwoty wypłaty – zapłacisz 7 zł prowizji.

eKonto plus

Z kolei w przypadku eKonta plus musimy się nieco postarać, by uniknąć 5 zł opłaty za prowadzenie rachunku. W tym celu konieczne jest zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł (przy okazji: jest to również warunek uzyskania zwrotu za transakcje).

W zamian otrzymujesz możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce (dla wypłat min. 100 zł) i na świecie. Dodatkowo możesz bez żadnych opłat zlecać przelewy i dokonywać dowolnych wpłat w placówce. Nie zapłacisz również miesięcznej, 2-złotowej prowizji za korzystanie z polecenia zapłaty, z którą muszą się liczyć posiadacze eKonta w taryfie standard.

eKonto m

eKonto m – choć przeznaczone dla osób już od 13. roku życia – w promocji mogą otworzyć jedynie osoby pełnoletnie. Opłaty za prowadzenie rachunku, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów są różne w zależności od wieku klienta. Zapoznaj się ze szczegółową analizą konta.

Wszystkie powyższe rachunki łączy za to dostęp do takich funkcjonalności jak nowoczesna aplikacja mobilna, płatności zbliżeniowe telefonem (Google Pay i Apple Pay), płatności Blik czy mTansfer.

Spora premia za sporą aktywność

Nie da się ukryć, że do otrzymania maksymalnej łącznej premii 250 zł konieczna jest naprawdę duża aktywność, szczególnie w posługiwaniu się kartą lub Blikiem. Z drugiej strony, już za samo otwarcie konta przez wideorozmowę i jedną płatność można zgarnąć 100 zł. Z kolei zwrot – choć w niższej wysokości – przysługuje już za 5 transakcji w danym miesiącu (i spełnienie podstawowych warunków, czyli wpływu 1000 zł i zalogowanie do aplikacji).

Podsumowując: osoby aktywnie korzystające z konta mają szansę na naprawdę solidną premię. Pozostali muszą się zadowolić niższym, choć wciąż atrakcyjnym bonusem.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 6.02.2019 16:09

  320 zł - oto maksymalna premia w nowej promocji BGŻ BNP Paribas. Wymagane jest aktywne korzystanie z karty i aplikacji mobilnej od kwietnia do grudnia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.