Nawet 250 zł dla nowych posiadaczy eKonta w mBanku za otwarcie rachunku poprzez rozmowę wideo i aktywność

Nawet 250 zł dla nowych posiadaczy eKonta w mBanku za otwarcie rachunku poprzez rozmowę wideo i aktywność Źródło obrazka: mBanku

Otwieranie konta przez wideorozmowę oznacza wygodę, oszczędność czasu, a niekiedy również realny zysk. Tak jest obecnie w mBanku, który w ramach promocji oferuje eKonto wraz z możliwością zgarnięcia do 250 zł premii.

Z oferty promocyjnej „Lepiej z mOkazją – II edycja” możesz skorzystać do 14 stycznia 2019 r. – oczywiście pod warunkiem, że spełniasz stawiane przez bank warunki uczestnictwa.

Promocja jest skierowana do nowych klientów; konkretnie takich, którzy po dniu 1 stycznia 2016 r. nie byli posiadaczami (lub współposiadaczami) rachunku osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 1140 2017 prowadzonych przez mBank.

W ramach promocji możesz otworzyć eKonto w jednym z 3 wariantów: eKonto standard, eKonto plus lub eKonto m. W regulaminie zaznaczono, że z oferty mogą skorzystać wyłącznie Ci, którzy otworzą rachunek samodzielnie (nie jako konto wspólne).

Walcz o 250 zł

Nowi posiadacze eKonta mogą się ubiegać o łączną premię w wysokości nawet 250 zł. Składają się na nią: 100 zł w ramach mOkazji oraz do 150 zł za regularne dokonywanie transakcji kartą debetową lub Blikiem. Dokładna wysokość premii będzie więc uzależniona od Twojej aktywności w korzystaniu z rachunku.

Zainteresowany? Poznaj szczegóły.

100 zł na start

Aby otrzymać premię 100 zł:

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną mBanku.
 2. Przygotuj dowód osobisty i kliknij w aplikacji przycisk „Otwórz konto”, a następnie „Połącz się na video”.
 3. Podczas rozmowy z konsultantem pokaż dowód osobisty. Na jego podstawie pracownik banku wypełni wszystkie pola we wniosku o otwarcie eKonta (standard, plus lub m) wraz z kartą.
 4. Zatwierdź umowę jednym kliknięciem w aplikacji.
 5. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą. Uwzględnione zostaną również płatności telefonem. Pamiętaj, ze transakcji musisz dokonać w sklepie stacjonarnym (płatności w Internecie nie biorą udziału w promocji), a transakcja nie może zostać zwrócona.

Tyle wystarczy, by zgarnąć „stówkę”. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś zwiększył swoją zdobycz i ubiegał się o dodatkowe 150 zł za aktywne korzystanie karty lub Blika.

150 zł za aktywność

Bank przyznaje premię w formie zwrotu przez 5 kolejnych miesięcy liczonych od drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta. Dla przykładu, jeśli założysz rachunek w listopadzie 2018 r., to o zwrot będziesz mógł się starać od stycznia 2019 r.

Dodatkowe warunki uzyskania zwrotu za transakcje w danym miesiącu to:

 1. Przynajmniej jedno zalogowanie do aplikacji mobilnej oraz
 2. Zapewnienie jednorazowego wpływu w kwocie min. 1000 zł. Wpływ nie może pochodzić z innego Twojego rachunku w mBanku.

Podkreślamy, że oba powyższe warunki należy spełnić w każdym miesiącu, za który chcesz otrzymać zwrot. Jego wysokość może wynieść 10, 20 lub 30 zł, w zależności od liczby wykonanych w danym miesiącu transakcji:

 • od 5 do 9 transakcji - zwrot w wysokości 10 zł,
 • od 10 do 14 transakcji - zwrot w wysokości 20 zł,
 • 15 lub więcej transakcji - zwrot w wysokości 30 zł.

Jeśli w każdym z kolejnych 5 miesięcy zapewnisz wymagany wpływ, przynajmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej oraz wykonasz min. 15 transakcji kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych, to zgarniesz za każdy miesiąc 30 zł (30 zł x 5 = 150 zł).

Przekazanie premii

100 zł premii wpłynie na Twoje eKonto w terminie 60 dni od momentu zaksięgowania transakcji, która spełni warunki promocji. Z kolei zwrot za transakcje dokonane w danym miesiącu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca (np. za grudzień – do końca stycznia, za styczeń – do końca lutego itd.)

Wszystkie premie w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin jest dostępny tutaj.

eKonto standard, plus lub m – wybierz wariant dla siebie

W promocji biorą udział posiadacze jednego z 3 wariantów eKonta. Warto, byś poznał różnicę między nimi i wybrał ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

eKonto standard

eKonto standard prowadzone jest bezpłatnie. Bank pobierze za to 4 zł miesięcznej prowizji za korzystanie z karty, jeśli nie dokonasz przy jej użyciu przynajmniej 5 transakcji w danym miesiącu. Aktywne korzystanie z karty i tak jest jednak konieczne do zgarnięcia zwrotu.Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo wypłacisz gotówkę z maszyn Santandera (dawnego BZ WBK), Planet Cash oraz Euronet, o ile wypłacana kwota to co najmniej 100 zł. W przypadku niższych kwot prowizja wynosi 1,30 zł. Jeśli zdecydujesz się na wypłatę z pozostałych bankomatów, to – niezależnie od kwoty wypłaty – zapłacisz 7 zł prowizji.

eKonto plus

Z kolei w przypadku eKonta plus musimy się nieco postarać, by uniknąć 5 zł opłaty za prowadzenie rachunku. W tym celu konieczne jest zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł (przy okazji: jest to również warunek uzyskania zwrotu za transakcje).

W zamian otrzymujesz możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce (dla wypłat min. 100 zł) i na świecie. Dodatkowo możesz bez żadnych opłat zlecać przelewy i dokonywać dowolnych wpłat w placówce. Nie zapłacisz również miesięcznej, 2-złotowej prowizji za korzystanie z polecenia zapłaty, z którą muszą się liczyć posiadacze eKonta w taryfie standard.

eKonto m

eKonto m – choć przeznaczone dla osób już od 13. roku życia – w promocji mogą otworzyć jedynie osoby pełnoletnie. Opłaty za prowadzenie rachunku, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów są różne w zależności od wieku klienta. Zapoznaj się ze szczegółową analizą konta.

Wszystkie powyższe rachunki łączy za to dostęp do takich funkcjonalności jak nowoczesna aplikacja mobilna, płatności zbliżeniowe telefonem (Google Pay i Apple Pay), płatności Blik czy mTansfer.

Spora premia za sporą aktywność

Nie da się ukryć, że do otrzymania maksymalnej łącznej premii 250 zł konieczna jest naprawdę duża aktywność, szczególnie w posługiwaniu się kartą lub Blikiem. Z drugiej strony, już za samo otwarcie konta przez wideorozmowę i jedną płatność można zgarnąć 100 zł. Z kolei zwrot – choć w niższej wysokości – przysługuje już za 5 transakcji w danym miesiącu (i spełnienie podstawowych warunków, czyli wpływu 1000 zł i zalogowanie do aplikacji).

Podsumowując: osoby aktywnie korzystające z konta mają szansę na naprawdę solidną premię. Pozostali muszą się zadowolić niższym, choć wciąż atrakcyjnym bonusem.

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.