Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Lekka premia na nielekkie czasy, czyli 100 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Lekka premia na nielekkie czasy, czyli 100 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Organizująca promocje produktów banku BNP Paribas spółka Ad Astra nie przestaje nas zaskakiwać. Kolejne akcje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie ruszają, zanim skończą się poprzednie, a nawet wtedy, gdy ostatnie jeszcze dobrze się nie rozkręciły.

Od startu promocji „Kupuj z domu” nie minął jeszcze tydzień, a już mamy kolejną okazję do zdobycia premii, tym razem pod hasłem „Lekka premia na nielekkie czasy”. Zaplanowano ją do 10 maja 2020 r., ale zważywszy na niewielki limit rejestracji, które zostaną przyjęte – 1000 – przewidujemy, że może się ona zakończyć wcześniej.

Co prawda premia to "tylko" 100 zł, ale i zadań do wykonania jest znacznie mniej niż w poprzednich akcjach dotyczących Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas.

Uczestnicy promocji

Uczestnikami akcji mogą zostać osoby pełnoletnie, posiadające polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Z udziału wykluczeni są ci, którzy są stroną umowy ramowej z BNP Paribas i w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego byli posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Jak zdobyć 100 zł premii?

Warunki aktywności są bardzo łatwe i wystarczy spełnić je w jednym miesiącu.

Krok 1
Krok 1

Do 10 maja 2020 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj swój udział w akcji na specjalnej stronie promocji.

Ważne, byś zaakceptował regulamin oraz zaznaczył zgody i oświadczenia wymagane przez organizatora. Dotyczą one m.in. kontaktów marketingowych oraz przekazania przez BNP Paribas spółce Ad Astra informacji, że wywiązałeś się z postanowień regulaminu i zasłużyłeś na premię.

Krok 2
Krok 2

Po rejestracji zobaczysz na ekranie link promocyjny (otrzymasz go także na podany podczas rejestracji adres e-mail). Skorzystaj z niego i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Masz na to czas także do 10 maja 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 29 maja 2020 r. podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. W tym celu nie musisz się udawać do oddziału. Akceptacja dokumentów następuje w systemie Autenti przy pomocy unikalnego kodu sms.

Krok 4
Krok 4

Formalności zakończy spotkanie z kurierem, który potwierdzi Twoją tożsamość i przekaże Ci kartę debetową.

Do 29 maja 2020 r. aktywuj otrzymaną „debetówkę”.

Krok 5
Krok 5

Warunki aktywności musisz spełnić tylko w maju, są one następujące:

  • wykonaj min. 4 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 500 zł.
Krok 6
Krok 6

Do 19 czerwca 2020 r. otrzymasz maila z prośbą o przekazanie organizatorowi numeru nowo otwartego konta, na które zostanie przesłana nagroda. Masz na to czas do 25 czerwca 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Za tak niewielką aktywność do 30 czerwca 2020 r. zgarniesz 100 zł.

O tym musisz wiedzieć

W przypadku tej akcji o powodzeniu zdecyduje dobre zrozumienie pojęć transakcja Blik oraz Wpływ.

Transakcja Blik

Zgodnie z regulaminem jest to transakcja z wykorzystaniem Blika, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów Blik. Można je wygenerować w aplikacji mobilnej GOmobile instalowanej na urządzeniu z oprogramowaniem Android (w wersji min. 5.0) lub iOS.

Wpływy

Najważniejsza informacja - nie musi to być jednorazowy przelew, może to być kilka wpływów na łączną kwotę 500 zł.

Zwróć tylko uwagę, by pieniądze nie pochodziły z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub w BGŻOptima, także tych, których jesteś współposiadaczem. Organizator nie uwzględni również wpłat gotówkowych oraz środków z kont służących do obsługi produktów kredytowych uczestnika promocji. Obostrzenie dotyczy również kredytów i pożyczek zaciągniętych w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najprostsze rozwiązanie? Przelej pieniądze ze swojego obecnego rachunku w innym banku.

To też jest ważne

W formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto wpisz te same dane kontaktowe (telefon i e-mail).

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz złożyć wypowiedzenia umów dotyczących produktów, z których skorzystałeś w ramach promocji.

I na koniec dobra wiadomość – premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Kilka słów o produktach BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek, który wyróżnia się na rynku możliwością skorzystania z jednej z trzech kart debetowych. Dla większości z nas najbardziej rozsądną opcją będzie sięgnięcie po Kartę Otwartą na Dzisiaj. Standardowo kosztuje ona 3 zł/miesiąc, ale możesz uniknąć opłaty, wykonując choćby jedną transakcję „debetówką”.

Pozostałe dwie możliwości to Karta Otwarta na eŚwiat (6 zł/miesiąc z ubezpieczeniem „Cyber Pomoc”) oraz Karta Otwarta na Świat (10 zł/miesiąc z ochroną „Rezygnacja z podróży”).

Więcej informacji na temat wspomnianych produktów znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Łatwe warunki i szybka premia na konto

Nagroda nie jest na pierwszy rzut oka imponująca, ale z drugiej strony wymaga aktywności tylko w jednym miesiącu. Co więcej, cały proces od momentu złożenia wniosku do wypłaty nagrody jest super szybki, gdyż bonus trafi na Twoje konto jeszcze przed wakacjami!

Jeśli więc szukasz łatwej premii i zależy Ci by trafiła na Twoje konto za kilka tygodni, to ta promocja powinna przypaść Ci do gustu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Lekka premia na nielekkie czasy"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.