Otwórz konto w eurobanku, zgarnij 50 lub 100 zł i leć na pizzę, imprezę lub na zakupy

Promocja zakończyła się dnia 30 września 2018 r.

Otwórz konto w eurobanku, zgarnij 50 lub 100 zł i leć na pizzę, imprezę lub na zakupy Źródło obrazka: strona promocji

Dla każdego coś miłego - najwyraźniej eurobank też jest tego zdania, bo jednocześnie odpalił aż trzy promocje skierowane do nowych klientów. Wystarczy, że założysz darmowe Konto w Pełni, a otrzymasz jedną z 3 nagród: 50 zł na zakupy w serwisie Frisco, 50 zł do wydania na pizzaportal.pl lub 100 zł „na imprezę” zakupioną w serwisie Eventim. Teoretycznie na udział w akcji masz czas do 30 września 2018 r., jednak pula nagród jest bardzo niewielka!

50 albo 100 zł – wybór należy do Ciebie

Zacznijmy od dość istotnej informacji – możesz skorzystać tylko z jednej oferty, ponieważ promocje: „Leć na zakupy z kontem w pełni”, „Leć na imprezę z kontem w pełni” oraz „Leć na pizzę z kontem w pełni” nie łączą się ze sobą. Wszystkie akcje trwają do 30 września 2018 r., jednak różnią się szczegółami (wysokością premii oraz limitem przygotowanych nagród).

I tak, w promocji „Leć na zakupy z kontem w pełni” możesz zdobyć bon zakupowy do Frisco o wartości 50 zł, a limit voucherów wynosi 100 sztuk.

Z kolei w ramach oferty „Leć na imprezę z kontem w pełni” otrzymasz 100 zł do wykorzystania w serwisie Eventim, a pula nagród obejmuje 100 bonów.

Natomiast jeśli skorzystasz z oferty „Leć na pizzę z kontem w pełni” w Twoje ręce trafi voucher na pizzaportal.pl o wartości 50 zł. W tej akcji limit nagród jest ciut wyższy - bank przygotował 150 promocyjnych kuponów.

Ważne! Jeśli dana oferta wyczerpie się przed czasem, bank poinformuje o tym fakcie na stronie właściwej promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z wybranego benefitu, musisz spełnić proste warunki uczestnictwa. Bank wymaga, abyś w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do akcji nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych w eurobanku. Pamiętaj też, że akcja jest przeznaczona dla osób pełnoletnich o pełnej zdolności do czynności prawnych.

Banalnie łatwy sposób na zdobycie nagrody

Zasady zgarnięcia jednego z voucherów są bardzo proste. Aby bonus trafił w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Do 30 września 2018 r. wypełnij formularz na stronie wybranej przez siebie promocji i podaj w nim następujące dane: imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

  Przejdź do promocji „Leć na pizzę”
  Przejdź do promocji „Leć na imprezę”
  Przejdź do promocji „Leć na zakupy”

 2. W dalszej kolejności podpisz z bankiem umowę o Konto w pełni wraz z kartą (poprzez przelew z innego banku lub za pośrednictwem kuriera).

 3. W ciągu 30 dni od dnia aktywacji konta wykonaj co najmniej dwie transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę kartą wydaną do rachunku. Bank będzie brał pod uwagę płatności za towary lub usługi w kraju i za granicą.

 1. Nie zamykaj konta do dnia przekazania vouchera.

Ważne! O tym, że Twoje nowe konto zostało aktywowane, dowiesz się z wiadomości e-mail przesłanej na adres podany w formularzu. Warto więc, abyś podczas przeglądania skrzynki sprawdził, czy wiadomość nie trafiła do spamu.

I jeszcze jedna istotna informacja - bank, weryfikując Twoje płatności, będzie brał pod uwagę datę ich wykonania (a nie rozliczenia). Oznacza to, że nawet jeśli wykonasz dwie transakcje w ostatnim dniu obowiązującego limitu czasowego, to i tak zostaną one przez bank uznane.

Przekazanie nagrody

Voucher otrzymasz w ciągu 30 dni od dnia spełnienia warunków akcji (czyli dokonania drugiej z transakcji) na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym. Voucher do Eventim jest ważny do 30 września 2019, a vouchery do Frisco i na pizzaportal.pl – do 28 lutego 2019. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba zgłaszać jej fiskusowi.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wybranej przez Ciebie akcji znajdujących się na stronie poszczególnych promocji.

Konto w pełni w eurobanku – garść informacji

Na wstępie warto podkreślić, że „Konto w pełni” jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Oznacza to, że nie musisz spełniać żadnych dodatkowych wymogów, aby bank zrezygnował z prowizji za obsługę rachunku.

Jako posiadacz „Konta w pełni” nie zapłacisz również za przelewy internetowe, zbliżeniowe płatności mobilne Visa oraz wypłatę gotówki z bankomatów własnych banku. Darmowa jest także wypłata środków z pozostałych maszyn w kraju – pod warunkiem, że wypłacisz więcej niż 100 zł. Za transakcje gotówkowe na niższe kwoty bank pobierze opłatę w wysokości 1,90 zł – jednak tylko od posiadaczy kart Visa Electron. Jeśli zdecydujesz się na kartę MasterCard Debit Prestige, wszystkie krajowe bankomaty staną się dla Ciebie darmowe, niezależnie od wysokości wypłacanej kwoty.

Na liście bezpłatnych operacji znajdują się ponadto: wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku, internetowe przelewy do ZUS i US i zlecenia stałe, wpłata gotówki we wpłatomatach oraz transakcje typu cashback.

Przejdźmy teraz do kosztów związanych z obsługą kart debetowych. Do wyboru masz 2 różne plastiki, z których każdy może posiadać opcję wielowalutową: Visę Electron lub MasterCard Debit Prestige. Karta Visa obarczona jest opłatą w wysokości 4,90 zł, jednak można jej uniknąć, wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł miesięcznie. Z kolei posiadanie karty prestiżowej kosztuje 8 zł miesięcznie, bez żadnej opcji na zwolnienie.

Dodajmy w tym miejscu, że posiadacze kart Visa Electron mogą dodatkowo skorzystać z opcji multiwalutowej i podłączyć kartę do konta walutowego. Koszt tej usługi wynosi 1, 90 zł miesięcznie. Podobną możliwość mają osoby posługujące się kartami MasterCard Debit Prestige, jednak one nie zapłacą za opcję wielowalutową.

Atrakcyjne produkty oszczędnościowe

Dużym atutem „Konta w pełni” jest również rozbudowana oferta oszczędnościowa. Ciekawą propozycją jest zwłaszcza kwartalna „Lokata na dobry początek”, dedykowana nowym klientom (czyli osobom, które do 6 listopada 2018 r. zdecydują się na otworzenie „Konta w pełni”). Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od aktywności na rachunku osobistym i wynosi 2,5% lub 3%. Minimalna kwota, jaka potrzebna jest do otwarcia depozytu, to zaledwie 200 zł, maksymalnie można zdeponować aż 100 tys. zł.

Dodatkowo posiadacze „Konta w pełni” będą mogli skorzystać z dwóch innych kwartalnych lokat - internetowej i mobilnej. Ich oprocentowanie również wynosi 3% w skali roku dla kwot od 200 zł do 10 tys. Więcej informacji o nowych lokatach zamieściliśmy w tym artykule.

Nawet 720 zł w ramach moneybacku

To nie wszystko! Jako posiadacz „Konta w pełni” będziesz mógł też skorzystać z promocji "Codziennie zyskuję". W jej ramach klienci mogą dostać zwrot w wysokości 5% od wydatków na rozrywkę, sport, urodę i rekreację. Maksymalnie moneyback może wynieść 60 zł miesięcznie, czyli nawet 720 zł rocznie. Program premiowy obejmuje płatności kartą debetową w kraju i za granicą, dokonane tradycyjnie lub przez Internet. Więcej szczegółów o tej ofercie znajdziesz w tym artykule.

Komentarz redakcji

Łatwe do spełnienia warunki, proste zasady + całkiem przyzwoita premia – to najważniejsze atuty wszystkich trzech promocji, które eurobank przygotował dla nowych klientów. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć „Konto w pełni” wraz z kartą i wykonać min. 2 płatności bezgotówkowe na dowolną kwotę w ciągu 30 dni od aktywacji rachunku. W zamian otrzymasz 50 lub 100 zł w bonie zakupowym i szansę na zdobycie kolejnych 720 zł w ramach moneybacku. Jeśli więc zsumujesz wszystkie te profity, udział w najnowszej promocji może okazać się strzałem w dziesiątkę. W sumie możesz zarobić nawet 820 zł i to praktycznie bez większego wysiłku. Pamiętaj jednak, że pula nagród jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj zbyt długo z decyzją o udziale w akcji.

Z ostatniej chwili

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.