Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

24 000 punktów (300 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP

24 000 punktów (300 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Korzystanie z karty kredytowej jest przyjemne i wygodne, o ile robimy to rozsądnie i pamiętamy o terminowym oddawaniu bankowi wydanych pieniędzy. A jeśli można jeszcze przy tym zyskać jakieś bonusy, to nic tylko się cieszyć. Dlatego, jeśli rozważasz wyrobienie karty kredytowej i chciałbyś przy okazji zdobyć dodatkową nagrodę, przyjrzyj się akcji „Lato z punktami Mastercard Bezcenne Chwile", w której do zdobycia jest 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile stanowiących równowartość 300 zł.

Czas trwania promocji i nagrody

Zgodnie z regulaminem promocja potrwa do 14 stycznia 2023 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank rozda tylko 2900 nagród. Patrząc na bardzo proste warunki wymaganej aktywności, szybko może się znaleźć tak liczne grono chętnych na zdobycie w łatwy sposób 300 zł.

Kto może ubiegać się o nagrodę?

Uczestnikiem opisywanej promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która jest posiadaczem karty kredytowej PKO Mastercard Platinum i nie uczestniczyła dotąd w programie Bezcenne Chwile.

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie posiadasz tej karty i złożysz wniosek o jej wydanie, to zostanie zbadana Twoja zdolność i wiarygodność kredytowa.

Aktywnie używaj karty

A oto, co musisz zrobić, by otrzymać punkty:

Krok 1
Krok 1

Do 14 stycznia 2023 r. (zwracamy uwagę na ograniczona pulę nagród) zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. W tym celu złóż wniosek w serwisie iPKO lub zostaw swoje zgłoszenie na stronie internetowej.

Jeśli już ją posiadasz, to od razu możesz przejść do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Także do 14 stycznia 2023 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę kredytową PKO Mastercard Platinum.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od rejestracji karty kredytowej Mastercard Platinum w programie Bezcenne Chwile wykonaj nią transakcje na łączną kwotę min. 100 zł. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to w punktach stacjonarnych czy internetowych.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 24 000 punktów, otrzymasz na swój profil w programie Bezcenne Chwile do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie warunki ich otrzymania.

Przydatne informacje o nagrodzie

Do puli wymaganych transakcji nie są wliczane płatności anulowane i zwrócone oraz przelewy z karty. Niedozwolone są również transakcje związane ze składkami ubezpieczeniowymi, podatkami lub daninami publicznymi; zapłata wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę, a także płatności związane z grami losowymi (w tym zakup losów w loteriach). Zgodnie z regulaminem nie zostaną także zaliczone doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, w tym zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

Zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na nagrody z katalogu programu w ciągu 3 miesięcy od chwili ich naliczenia. Po tym terminie stracisz je bezpowrotnie.

Pamiętaj, że punkty otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania będziesz nadal związany z PKO BP umową o kartę kredytową i Twoja karta będzie zarejestrowana w Bezcennych Chwilach.

Dodajmy, że nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Tego typu premie nie podlegają opodatkowaniu.

Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum

Pora wyjaśnić, dlaczego na wstępie zaznaczyliśmy, że ta „kredytówka” nie jest dla każdego. Wynika to z faktu, iż opłata roczna za korzystanie z niej wynosi aż 250 zł. Można ją ograniczyć do 125 zł, wydając kartą w ciągu roku średnio 2,5 tys. zł/mies. Możliwe też jest całkowite uniknięcie prowizji, ale wówczas średniomiesięczna kwota transakcji musi wynieść 5 tys. zł.

Dodajmy, że transakcja bezgotówkowa dokonana w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory to koszt 10 zł za każdą operację, a wypłata gotówki – 3% pobieranej kwoty.

Z drugiej strony, warto wiedzieć, że posiadając „kredytówkę” PKO Mastercard Platinum, będziesz mógł korzystać z pakietu concierge i prestiżowych ubezpieczeń.

Inne propozycje

Jeśli odpowiada Ci karta kredytowa objęta promocją i myślisz o nawiązaniu współpracy z PKO BP, sprawdź, czy trwają aktualnie inne akcje promocyjne dla klientów tego banku. Najlepiej zacząć od otwarcia rachunku, a potem korzystać z innych bonusów.

Temat do przemyślenia

Wizja zdobycia równowartości 300 zł za wydanie zaledwie 100 zł wygląda naprawdę kusząco. Może więc rozważasz skorzystanie z promocji i rozwiązanie umowy o kartę, gdy tylko zgarniesz bonus. Musimy nieco ostudzić Twoje emocje – rezygnując z „plastiku” przed upływem roku, zapłacisz ułamek opłaty rocznej za „kredytówkę”, proporcjonalnie do okresu, gdy byłeś jej posiadaczem.

Zanim więc podejmiesz decyzję, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie „za” i „przeciw”. Pamiętaj, że karta kredytowa ma nie tylko zalety, ale i wady.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin wydawania i używania karty kredytowej PKO Banku Polskiego
  2. Tabela opłat dotycząca kart kredytowych
  3. Regulamin promocji "Lato z punktami Mastercard Bezcenne Chwile"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.