Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na eKarcie goodie za kartę kredytową Millennium Visa Impresja + do 600 zł moneybacku

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na eKarcie goodie za kartę kredytową Millennium Visa Impresja + do 600 zł moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są podobne, zmieniają się tylko nagrody – w obecnej edycji można zgarnąć 300 zł na eKarcie goodie (a konkretnie 2 karty podarunkowe o wartości 150 zł każda). Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – tym razem przewidziano ich 8000. Promocja potrwa do momentu ich wyczerpania, nie dłużej niż do 31 sierpnia 2021 r.

Tylko dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci vouchera do wykorzystania w goodie; nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł na eKarcie goodie?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz, by zdobyć nawet 400 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji karty kredytowej.

Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Visa Impresja / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub aplikacji mobilnej. Minimalny limit karty powinien wynieść 3 tys. zł.

Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu kolejnych miesięcy po złożeniu wniosku o „kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Za każdy 3-miesięczny okres spełniania powyższego warunku bank przekaże Ci cyfrowy kod do aktywowania eKarty goodie o wartości 150 zł w wiadomości sms na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii. Możesz otrzymywać maksymalnie dwie nagrody.

Posłużmy się przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w lipcu, to transakcje bezgotówkowe najpierw powinieneś wykonywać od sierpnia do października 2021 r., za co otrzymasz w listopadzie 150 zł na eKarcie goodie, a potem od listopada 2021 r. do stycznia 2022 r., co będzie tak samo nagrodzone w lutym 2022 r.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Dobra wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w jednym 3-miesięcznym okresie nie dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę za drugi taki sam okres.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

W chwili otrzymania e-kodu Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

eKarta podarunkowa goodie

W celu odbioru i aktywacji eKarty podarunkowej należy wpisać cyfrowy kod w aplikacji Goodie w polu Użyj kodu (wewnątrz zakładki Więcej lub Profil, w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody (w prawym górnym rogu). Bliższe wskazówki znajdziesz w załączonej do tego tekstu instrukcji.

Aktywacji eKarty podarunkowej musisz dokonać w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości sms z kodem. eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od daty jej aktywowania w aplikacji Goodie.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / miesiąc, co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Warto zacząć od konta osobistego...

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°.

...a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

300 zł z goodie za 6 miesięcy aktywności

Uruchomienie kolejnej promocji karty kredytowej w Banku Millennium to pozytywna wiadomość. Nagroda - 300 zł na eKarcie goodie - pozostała ta sama, choć tym razem zostanie przekazana w 2 ratach, po każdym 3-miesięcznym okresie spełniania warunków. To sprawia, że będzie potrzeba więcej uwagi w dokonywaniu transakcji, aby premia nie przeszła nam koło nosa. Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie. Dodatkową motywacją do płacenia za zakupy właśnie "kredytówką" Banku Millennium z pewnością jest możliwość zgarnięcia nawet 600 zł moneybacku za transakcje w niektórych sklepach.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Czas na Twój ruch!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu "Moneyback dla kart Impresja"
  2. Regulamin promocji "Lato z kartą kredytową Visa"
  3. Instrukcja odbioru i aktywacji eKarty podarunkowej goodie

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.