Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

20 zł na Allegro dla zaproszonych posiadaczy karty kredytowej banku Citi Handlowy

20 zł na Allegro dla zaproszonych posiadaczy karty kredytowej banku Citi Handlowy
Źródło: strona banku

Bank Citi Handlowy aktywnie walczy o nowych klientów, organizując dla nich promocje CitiKonta czy kart kredytowych, ale nie zapomina także o tych, którzy z nim już współpracują. Wybrani przez bank posiadacze kart kredytowych stają właśnie przed możliwością zdobycia 20 zł na Allegro. Wystarczy aktywność w jednym dniu trwania akcji, która skończy się 30 listopada 2020 r. Na każdy dzień akcji przewidziano 500 nagród.

Kogo bank zaprasza do udziału?

Akcja adresowana jest do posiadaczy karty kredytowej wydanej przez Citibank. Niestety nie wiadomo, jakimi kryteriami bank kierował się, wybierając grono osób, które zaprosił do wzięcia w niej udziału. Sprawdź sms-y oraz wiadomości w Citibank Online, może jesteś w gronie wybrańców.

Co zrobić, by zdobyć premię?

Wymaganych jest kilka aktywności, na szczęście bardzo prostych.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową swoją „kredytówką” o łącznej wartości min. 100 zł.

Krok 2
Krok 2

W tym samym dniu, w którym spełnisz powyższy warunek, zaloguj się do bankowości internetowej.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie 500 pierwszych osób, które wywiązały się z wymogów regulaminu w danym dniu, otrzymasz 20 zł do wykorzystania na Allegro. Bank przekaże Ci bon w serwisie Citi Online do 15 grudnia 2020 r.

Ważne i przydatne informacje

Wymagana płatność bezgotówkowa nie może być transakcją szczególną w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibanku (np. związaną z grami hazardowymi), poleceniem przelewu wewnętrznego lub krajowego z rachunku karty ani też transakcją zwróconą.

Nagroda zostanie Ci przyznana wyłącznie w przypadku, gdy w dniu przekazania kodu „kredytówka” będzie aktywna, a umowa o kartę nie będzie znajdować się w okresie wypowiedzenia

Niestety możesz zgarnąć tylko jeden kod na Allegro i użyć go przy płatności za towary, za dostawę musisz zapłacić w inny sposób. Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy.

Z otrzymanej premii nie musisz się rozliczać przed fiskusem.

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i konkursami Citibanku.

Sprawdź korespondencję od banku

Jeśli nie zostałeś zaproszony do tej promocji, to może się okazać, że bank proponuje Ci podwyższenie limitu karty kredytowej i premię 50 zł do Biedronki.

Mamy nadzieję, że żaden klient Citibanku nie został pominięty, że każdy ma szansę na jakiś specjalny bonus.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Łap okazję"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.