Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

"Łap chwile": 250 zł premii z darmowym PKO Kontem dla Młodych (18-26 lat)

"Łap chwile": 250 zł premii z darmowym PKO Kontem dla Młodych (18-26 lat)
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank PKO BP nieustannie przypomina o swojej ofercie, organizując kolejne promocje i konkursy. Na dodatek przygotowuje też co jakiś czas akcje dla tych, którzy już z nim współpracują, by pokazać, że warto pozostać na dłużej w tej instytucji.

Tym razem na warsztat bierzemy prostą promocję dla nowych, młodych klientów, w której za otwarcie PKO Konta dla Młodych do zgarnięcia jest 5 premii po 50 zł, czyli w sumie 250 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia. W związku z tym uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które od 1 stycznia 2020 r. do 19 września 2021 r. włącznie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Karencja nie dotyczy rachunku Inteligo, jego posiadacze mogą przystąpić do promocji.

Spełniasz te warunki? W takim razie na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji masz czas do 31 października 2021 r. Uprzedzamy jednak, że do rozdania jest tylko 2500 nagród. O wcześniejszym wyczerpaniu puli bank poinformuje na stronie promocji.

Krótka instrukcja zgarnięcia premii

Warunki postawione przez bank przez otwierającymi PKO Konto dla Młodych są naprawdę proste, tyle że rozciągnięte w czasie. Przekonaj się, jak łatwe jest zgarniecie maksymalnej premii:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto dla Młodych wraz z kartą poprzez specjalną stronę promocji.

We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 października 2021 r. wypełnij formularz przystąpienia do promocji znajdujący się na jej stronie.

Krok 3
Krok 3

W 5 kolejnych miesiącach następującym po tym, w którym założyłeś Konto dla Młodych:

  • wykonaj przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę kartą lub Blikiem oraz
  • zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 100 zł.
Informacja
Informacja

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, bank przyzna Ci 50 zł premii. Brak realizacji zadań w jednym okresie nie wyklucza Cię z dalszego udziału w promocji. Po prostu za ten miesiąc nie otrzymasz bonusu.

Nagroda
Nagroda

Należną premię za dany miesiąc aktywności bank będzie wypłacał do końca kolejnego miesiąca przelewem na konto.

Kilka ważnych informacji

Przede wszystkim nie zapomnij o wypełnieniu formularza rejestracji udziału w promocji na stronie banku.

Kliknij, aby powiększyć

Ponadto musisz wiedzieć o 3 ważnych rzeczach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć konta lub przekształcić go w inne ani zrezygnować z karty.

Po drugie, bank definiuje „transakcje bezgotówkowe kartą” jako:

każdy zakup towaru lub usługi, opłacony przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem i rozliczony w systemie banku z konta, do którego jest wydana karta

Natomiast płatność Blikiem jest zdefiniowana w następujący sposób:

rozliczona w systemie banku: płatność kodem BLIK wygenerowanym w IKO lub płatność zbliżeniowa BLIKIEM; płatnościami BLIKIEM nie są wpłaty w bankomatach, wypłaty z bankomatów ani przelewy na telefon

Wszelkie doładowania portfeli cyfrowych mogą więc nie zostać uwzględnione. Warto po prostu dokonać płatności kartą.

W regulaminie nie znalazła się definicja wpłaty, co oznacza, że każde zasilenie rachunku – zarówno przelew, jak i wpłata gotówkowa – zostanie uznane. Ważne, by pieniądze w wymaganej kwocie znalazły się na koncie.

Podatkiem od nagrody nie musisz się przejmować, ponieważ jest ona zwolniona z niego na podstawie przepisów ustawy o sprzedaży premiowej.

PKO Konto dla Młodych – co warto o nim wiedzieć?

Propozycja rachunku osobistego dla studentów od PKO BP ma wiele plusów. Przede wszystkim z bardzo wielu rzeczy skorzystasz za darmo, a opłaty za kartę możesz łatwo uniknąć. Ogromnym atutem rachunku jest aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

125 zł premii za PKO Konto Pierwsze (13-18 lat)

Na premię w tej samej promocji mogą też liczyć osoby w wieku 13-18 lat. Bank oferuje im PKO Konto Pierwsze z premią 125 zł (5 x 25 zł). Otwarcie rachunku powinno nastąpić przy udziale rodzica / opiekuna za pośrednictwem strony banku lub w placówce.

Choć nagroda jest dwa razy niższa, to warunki jej uzyskania też są dwa razy łatwiejsze. PKO BP wymaga bowiem od młodzieży 2 transakcji w miesiącu (zamiast 4) i wpływu 50 zł (zamiast 100 zł). Pula dostępnych nagród w przypadku PKO Konta Pierwszego wynosi 1500.

Chcesz wiedzieć więcej o rachunku dla młodzieży? Zerknij poniżej:

Łatwa premia

250 zł za PKO Konto dla Młodych to atrakcyjna nagroda, która z pewnością będzie wsparciem dla budżetu młodego klienta PKO BP. Wymagane aktywności są łatwe do zrealizowania, wykonanie transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę możesz załatwić dosłownie w kilka minut, zapewnienie wpływów też nie powinno Ci sprawić kłopotów.

Tak więc przemyśl tę propozycję i możliwie szybko podejmij decyzję, by inni Cię nie ubiegli. Potem będziesz mógł spokojnie zastanawiać się nad udziałem w ewentualnych akcjach organizowanych przez PKO BP dla swoich klientów.

Łap więc chwile [ulotne jak ulotka] 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Łap chwile"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.