Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP

200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Tym razem na warsztat bierzemy bardzo prostą promocję dla nowych klientów, w której do zdobycia jest 200 zł do Zalando. Chcąc zdobyć voucher, nie trzeba się wiele natrudzić. Można więc przypuszczać, że będzie wielu chętnych na zgarnięcie bonusu, a tymczasem organizator promocji, czyli bank PKO BP, przygotował tylko 2700 nagród.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem e-kodu, to powinieneś działać szybko, a także... skrupulatnie wypełnić warunki aktywności. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie, dlaczego jest to tak ważne.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych, które ukończyły 13 lat, ale nie obchodziły jeszcze 26 urodzin. Ważne jest, by uczestnik akcji posiadał adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i od 1 stycznia 2022 r. do 3 kwietnia 2023 r. włącznie nie był posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Karencja nie dotyczy rachunku Inteligo, jego posiadacze mogą przystąpić do promocji.

Dodajmy, że PKO Konto Pierwsze dedykowane jest dla osób w wieku 13-17 lat, a PKO Konto dla Młodych przeznaczone jest dla klientów, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia.

Promocja "Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie" trwa do 31 maja 2023 r. Sugerujemy jednak, by nie zwlekać do ostatniej chwili, bo do rozdania jest tylko 2700 voucherów.

Krótka instrukcja, jak zdobyć nagrodę

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby otrzymać nagrodę, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2023 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto Pierwsze (dla osób w wieku 13-17 lat) lub Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-25 lat) wraz z kartą Mastercard.

We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Przypominamy, że przyjętych zostanie tylko 2700 zgłoszeń!

Krok 2
Krok 2

Również do 31 maja 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny, który znajdziesz na dole strony promocji.

W przypadku nastolatka zgłoszenia dokonuje przedstawiciel ustawowy (rodzic lub opiekun prawny), wyrażając tym samym zgodę na udział dziecka w promocji. W takim przypadku w formularzu rejestracyjnym należy podać PESEL nastolatka.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 2 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto, wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Elektroniczny kod o wartości 200 zł do wykorzystania na stronie Zalando.pl lub w aplikacji Zalando otrzymasz w aplikacji IKO i serwisie iPKO.

  • do 31 lipca 2023 r. – w przypadku kont otwartych w kwietniu,
  • do 31 sierpnia 2023 r. – dla posiadaczy rachunków otwartych w maju.

Uczulamy, że w tej akcji ważna jest systematyczność. Jeśli w którymś z dwóch miesięcy nie spełnisz warunków promocji, nie będziesz mógł otrzymać nagrody.

Kilka ważnych informacji

Przede wszystkim nie zapomnij o wypełnieniu formularza rejestracji udziału w promocji.

Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana, to promocja zakończy się, a bank poinformuje o tym na jej stronie internetowej.

Voucher nie ma określonego terminu ważności, możesz go wykorzystać w dogodnym dla siebie momencie. E-kod może być używany wiele razy, aż do wydania wszystkich środków; nie można nim opłacić kosztów przesyłki.

Ponadto musisz wiedzieć o kilku ważnych kwestiach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć rachunku lub przekształcić go w inny. Wyjątkiem jest sytuacja, w której w czasie trwania akcji jej uczestnik ukończy 26 rok życia, a bank przekształci dotychczasowy rachunek w Konto za Zero. Taka sytuacja nie powoduje utraty prawa do otrzymania e-kodu.

Po drugie trzeba wiedzieć, jak bank definiuje płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem. Według regulaminu tą pierwszą jest

każdy zakup towaru lub usługi, opłacony przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem rozliczoną w systemie banku z konta, do którego wydana jest karta.

a drugą:

rozliczona w systemie banku: płatność wygenerowanym w IKO kodem Blik lub Blik lub Blik płatność zbliżeniowa Blikiem; w rozumieniu regulaminu płatnościami Blik nie są wpłaty i wypłaty z bankomatów ani przelewy na telefon.

Po trzecie, do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych kartą lub płatności Blikiem nie są wliczane transakcje dokonane w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Podatkiem od nagrody nie musisz się przejmować, ponieważ jest ona zwolniona z niego na podstawie przepisów ustawy o sprzedaży premiowej.

Promowane rachunki z oferty PKO BP

Czas przedstawić bliżej konta objęte promocją

PKO Konto Pierwsze

To konto dla nastolatków, które pozwala im poznać nowoczesną bankowość, pomaga w nauce zarządzania swoimi finansami.

PKO Konto dla Młodych

Propozycja rachunku osobistego dla osób w wieku 18-26 lat od PKO BP ma wiele plusów. Przede wszystkim z bardzo wielu rzeczy skorzystasz za darmo, a opłaty za kartę możesz łatwo uniknąć. Ogromnym atutem konta jest aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

Atrakcyjna nagroda

Warto podkreślić, że dla zdobycia nagrody w tej akcji nie jest wymagany specjalny wysiłek. Wykonanie w dwóch miesiącach po 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem z pewnością nie sprawi nikomu kłopotów. Zadanie można zrealizować po prostu przy okazji wyjść ze znajomymi, dokonywania drobnych zakupów. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń, bo bank nie narzucił nawet minimalnej kwoty transakcji.

Wiesz już, co zrobić, by zdobyć e-kod do Zalando. Czas na Twoje przemyślenia i decyzję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.