Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Kupuj z domu i odbierz nawet 210 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Kupuj z domu i odbierz nawet 210 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Galerie handlowe nadal są zamknięte, w sklepach obowiązują obostrzenia co do liczby klientów i trudno powiedzieć, kiedy będziemy mogli się udać na tradycyjne zakupy. Bez przeszkód i ograniczeń można za to kupować w sklepach internetowych. Stąd hasło „Kupuj z domu” zaproponowane przez organizatora najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas, czyli spółkę Ad Astra, jest bardzo na czasie. Akcja trwa do 30 kwietnia 2020 r. lub do chwili wyczerpania puli nagród, których przygotowano 4000.

Nie ma więc co zwlekać, przystąpmy do przedstawienia zasad uczestnictwa i warunków zdobycia 210 zł premii gotówkowej.

Kto może uczestniczyć w promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, będące obywatelami polskimi, które posiadają dowód osobisty niezbędny do założenia konta. Regulamin wymaga, by uczestnik promocji nie był stroną umowy ramowej łączącej go z BNP Paribas i przez ostatnie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego nie był posiadaczem lub współposiadaczem w tym banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Spełniasz te kryteria? Zatem czytaj dalej.

Załóż konto i korzystaj z niego aktywnie przez 2 miesiące

Działania na drodze po nagrodę nie są skomplikowane:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2020 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się na specjalnej stronie promocji. Nie zapomnij o akceptacji regulaminu akcji oraz zaznaczeniu zgód i oświadczeń wymaganych przez organizatora. Dotyczą one m.in. kontaktów marketingowych oraz przekazania przez BNP Paribas spółce Ad Astra informacji, że wywiązałeś się z postanowień regulaminu i zasłużyłeś na premię.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka promocyjnego otrzymanego na podany podczas rejestracji adres e-mail lub wyświetlonego na ekranie po wysłaniu formularza i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości elektronicznej. Masz na to czas do 30 kwietnia 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 22 maja 2020 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. “Podpisanie” dokumentów następuje w systemie Autenti przy pomocy unikalnego kodu sms.

Informacja
Informacja

Po dopełnieniu powyższych formalności przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość i przekaże Ci kartę debetową.

Krok 4
Krok 4

Do 22 maja 2020 r. musisz aktywować „debetówkę”, nie ma więc co zwlekać z podpisywaniem umowy.

Krok 5
Krok 5

W maju:

  • wykonaj min. 6 transakcji Blikiem;
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Krok 6
Krok 6

Do 19 czerwca 2020 r. z adresu [email protected] otrzymasz instrukcję uzupełnienia numeru nowo otwartego konta (masz na to czas do 25 czerwca 2020 r.), na które zostanie przesłana nagroda.

Nagroda
Nagroda

Za dotychczasowe działania do 30 czerwca 2020 r. otrzymasz 100 zł.

Krok 7
Krok 7

W czerwcu wykaż się dokładnie taką samą aktywnością jak w maju:

  • wykonaj min. 6 transakcji Blikiem
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu Ci drugiej części premii – 110 zł – otrzymasz do 24 lipca 2020 r. a pieniądze wpłyną na Twój rachunek do 31 lipca 2020 r.

Kluczowe informacje

Bywa, że dwie osoby posługują się tymi samymi pojęciami, ale zupełnie inaczej je rozumieją. Dlatego warto dokładnie wytłumaczyć, co znaczy transakcja Blik oraz wpływ.

Transakcje Blik

Regulamin precyzuje, że jest to transakcja zainicjowana przez klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi Blik umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów Blik. Można je wygenerować w aplikacji mobilnej Gomobile instalowanej na urządzeniu z oprogramowaniem Android (w wersji min. 5.0) lub iOS, którą bank udostępnia klientom do obsługi bankowości elektronicznej.

Wpływy

Zacznijmy od tego, że nie musi to być jednorazowy przelew, może to być kilka wpływów na łączną kwotę 1000 zł.

Ważne, by nie pochodziły z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub w BGŻOptima, także tych, których jesteś współposiadaczem. Organizator nie uwzględni również wpłat gotówkowych oraz środków z kont służących do obsługi produktów kredytowych uczestnika promocji. Obostrzenie dotyczy również kredytów i pożyczek zaciągniętych w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najprościej będzie, gdy pieniądze przelejesz ze swojego obecnego rachunku w innym banku.

To też musisz wiedzieć

W formularzu rejestracyjnym i wniosku o rachunek musisz podać te same dane kontaktowe (telefon i e-mail).

Do chwili otrzymania ostatniej części nagrody nie możesz złożyć wypowiedzenia umów dotyczących produktów, z których skorzystałeś w ramach promocji.

Zdobyty w tej akcji bonus zwolniony jest z podatku dochodowego, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Produkty BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Jego wyróżnikiem jest możliwość skorzystania z jednej z trzech kart debetowych, które mogą być do niego wydane. W tej akcji obowiązkowo musisz jednak sięgnąć po Kartę Otwartą na eŚwiat, która kosztuje 6 zł/miesiąc. Opłaty nie można uniknąć, ale za to otrzymujesz ubezpieczenie „Cyber Pomoc”, które chroni Cię od kradzieży tożsamości lub środków z konta, utraty danych z dysku.

Więcej informacji na temat wspomnianych produktów znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Kupuj z domu – bezpiecznie i wygodnie

Opisywana akcja to kolejny przykład, że nawet w czasach koronawirusa można zrealizować warunki promocji bez wychodzenia z domu. Szkoda tylko, że na etapie załatwiania formalności pojawia się konieczność spotkania z kurierem. Uczulamy na zachowanie środków bezpieczeństwa w obecnej sytuacji.

Wykonanie w maju i czerwcu po 6 płatności Blikiem i zapewnienie wpływów w łącznej wysokości 1000 zł nie powinno Ci sprawić kłopotów. Tym bardziej, że nie są zabronione transakcje w ramach codziennych zakupów, a zasilenia rachunku w BNP Paribas możesz zrealizować ze swojego konta w innym banku.

Kiedy już odbierzesz nagrodę i uznasz, że nie chcesz jednak kontynuować współpracy z BNP Paribas, to sięgnij do tekstu „Jak zamknąć konto w BNP Paribas?”. Znajdziesz w nim wskazówki, które pozwolą Ci zrezygnować z produktów tego banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Kupuj z domu"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.