Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro za mobilne płatności zbliżeniowe w BGŻ BNP Paribas

50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro za mobilne płatności zbliżeniowe w BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Promocja organizowana przez - jakżeby inaczej - spółkę Ad Astra z siedzibą w Michałowicach potrwa do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. W praktyce oznacza to, że akcja może się zakończyć w mgnieniu oka.

Czy możesz ubiegać się o premię?

Do walki o premię mogą stanąć pełnoletni posiadacze karty płatniczej MasterCard (debetowej, kredytowej lub z odroczonym terminem płatności) wydanej przez BGŻ BNP Paribas.

Jednocześnie z promocji wyłączone są osoby, które przed 23 sierpnia 2018 r. były zarejestrowane w którejkolwiek z aplikacji umożliwiających dokonywanie mobilnych płatności zbliżeniowych – Google Pay lub Apple Pay – oraz miały do nich dodaną wspomnianą kartę. Co za tym idzie, z oferty nie skorzystają także Ci, którzy wcześniej brali udział w podobnych promocjach tego samego organizatora („Wygraj z Android Pay” oraz „Kupuj z Apple Pay”).

Dodatkowy warunek dotyczy kwestii technicznych – do dokonywania transakcji zbliżeniowych telefonem niezbędne jest urządzenie z systemem Ios lub Android (w wersji min. 5.0), wyposażone ponadto w technologię NFC.

2 x 50 zł = 100 zł na zakupy

Nagrodą za rozpoczęcie aktywnego korzystania z Google Pay/Apple Pay są dwa kody. Wartość każdego z nich to 50 zł. Pierwszy wykorzystasz podczas zakupów w sklepach sieci Biedronka, drugi przyda Ci się przy okazji transakcji dokonanych za pośrednictwem serwisu lub aplikacji mobilnej Allegro.

Atrakcyjna nagroda wcale nie musi oznaczać trudnych do spełnienia warunków. Za chwilę przekonasz się, że zgarnięcie obu kodów jest niezwykle proste.

Zacznij płacić zbliżeniowo telefonem

Oto, co musisz zrobić, aby otrzymać oba kody:

  1. Jak najszybciej zarejestruj się w akcji poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie promocji – podaj w nim swoje dane, zaakceptuj regulamin oraz wyraź wymagane zgody (jedna dotyczy przetwarzania danych, dwie kolejne pozwolą na wymianę informacji między organizatorem a bankiem w zakresie przeprowadzenia promocji).
  2. Pobierz i zainstaluj na swoim telefonie aplikację Google Pay (lub – w przypadku iPhone’ów - Apple Pay), a następnie przypisz do niej swoją kartę płatniczą MasterCard wydaną przez BGŻ BNP Paribas.
  3. Aby zgarnąć 50 zł do wykorzystania w Biedronce, w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dodania karty do aplikacji wykonaj przynajmniej 3 transakcje zbliżeniowe telefonem.
  4. Aby zdobyć również 50 zł do wykorzystania na Allegro, powinieneś do końca miesiąca następującego po miesiącu dodania karty wykonać kolejnych min. 8 transakcji Google Pay/Apple Pay.

Jak widać, do otrzymania obu premii wystarczy dokonanie już 11 transakcji. Organizator nie uwzględni płatności dokonanych w punktach posiadających określone kody MCC (wymienione w załączniku do regulaminu).

Pamiętaj, że o kod na Allegro możesz się ubiegać wyłącznie wówczas, gdy spełnisz również warunki uprawniające Cię do odbioru kodu do Biedronki.

Kolejna istotna informacja – każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko raz, niezależnie od liczby posiadanych kart. Ponadto, jeśli będziesz korzystał z obu aplikacji jednocześnie, to pod uwagę zostaną wzięte tylko płatności dokonane przy pomocy jednej z nich – tej, do której dodałeś kartę wcześniej.

Przyznanie premii

W związku z tym, że każdą z premii dotyczą nieco inne warunki i terminy, zostaną one przyznane osobno. O przyznaniu kodu 50 zł do Biedronki zostaniesz powiadomiony w wiadomości e-mail w terminie 25 dni od momentu dodania karty do aplikacji. Jeśli chodzi o kod 50 zł na Allegro, to o jego przyznaniu dowiesz się najpóźniej 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego otrzymania.

W przypadku obu premii przekazanie kodów (drogą SMS-ową na numer telefonu podany przy rejestracji w promocji) nastąpi w terminie 5 dni od dnia otrzymania wspomnianych wiadomości. Wraz z kodem otrzymasz także informację o terminie jego ważności (nie będzie on krótszy niż 3 miesiące od daty przekazania).

Wartość obu kodów jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Konto Optymalne: 0 zł za prowadzenie i korzystanie z karty

Nie posiadasz jeszcze karty MasterCard wydanej przez BGŻ BNP Paribas, a chciałbyś wziąć udział w promocji? W takim wypadku nie masz wyjścia – musisz zostać klientem banku. Jeśli Twoją motywacją jest przede wszystkim zgarnięcie premii, to zdecydowanie polecamy Ci jak najszybsze otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą.

Powód? Jest to rachunek, za którego prowadzenie nie zapłacisz ani złotówki. Darmowe jest także korzystanie z karty debetowej. Właściwie jedyną istotną opłatą jest prowizja za wypłatę z bankomatów (z wyjątkiem maszyn własnych i Planet Cash – te są za darmo). Za taką operację zapłacisz aż 5 zł.

Rachunek oferuje swoim posiadaczom możliwość skorzystania z Konta Dobrze Oszczędnościowego (z oprocentowaniem promocyjnym do 2,3%) oraz z Blika, Masterpass i oczywiście mobilnych płatności zbliżeniowych – Google Pay/Apple Pay. Z kolei dostęp do swojego konta w dowolnym miejscu i czasie zapewni Ci aplikacja GOmobile.

Więcej o rachunku przeczytasz w naszej analizie.

A może Konto Maksymalne?

Zamiast Konta Optymalnego możesz się zdecydować na Konto Maksymalne. Prowadzenie tego rachunku również jest bezwarunkowo bezpłatne. Klienci do 26. roku życia nie zapłacą także za korzystanie z karty, natomiast standardowa opłata dla starszych klientów wynosi w tym przypadku aż 12 zł. Na szczęście mogą jej uniknąć już dzięki dokonaniu w danym miesiącu transakcji kartą na kwotę 300 zł.

Z Kontem Maksymalnym zyskasz też darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie. Oczywiście w przypadku tego konta również będziesz miał możliwość korzystania z płatności mobilnych, w tym zbliżeniowych.

Dobra okazja dla obecnych klientów

Obecni klienci banków niezwykle rzadko mają okazję wziąć udział w ciekawych akcjach promocyjnych. Tymczasem w przypadku tej promocji to właśnie oni – ze względu na ograniczoną do 3000 pulę rejestracji – będą prawdopodobnie głównymi beneficjentami oferty. Nowi klienci nie stoją na z góry przegranej pozycji, choć będą musieli bardzo szybko zaopatrzyć się w kartę niezbędną do udziału w promocji.

Gra jest warta świeczki – za dokonanie w sumie 11 transakcji zbliżeniowych telefonem organizator przyznaje w sumie dwa kody po 50 zł każdy do wykorzystania w Biedronce i na Allegro. Trudno o lepszy powód, by zacząć korzystać z tej wygodnej formy płatności.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.