Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł do Biedronki za wykupienie pakietu ubezpieczeń OC/AC w Alior Banku

100 zł do Biedronki za wykupienie pakietu ubezpieczeń OC/AC w Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Coraz więcej banków decyduje się na oferowanie swoim klientów ubezpieczeń i cieszy nas, że przybywa też instytucji finansowych skłonnych do zachęcania do tego kroku atrakcyjnymi premiami. Współpracujący z Alior Bankiem mogą zyskać do 13% rabatu na kupowaną polisę i dodatkowo e-bon o wartości 50 lub 100 zł do Biedronki.

Opisywana promocja została przygotowana przez LINK 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Zgodnie z regulaminem potrwa do 30 czerwca 2022 r., chyba że wcześniej wyczerpana zostanie pula nagród, na które przeznaczono 20 000 zł. Skoro bonusem za skorzystanie z pakietu ubezpieczeń jest e-bon do Biedronki o wartości 100 zł, to łatwo obliczyć, że premię otrzyma tylko 200 osób. Nagrodzonych może być więcej, jeśli część z nich skorzysta jedynie z OC, bo za wykupienie tego ubezpieczenia premia wynosi tylko 50 zł.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać osoby fizyczne będące klientami Alior Banku i posiadające dostęp do bankowości elektronicznej (serwisu internetowego bądź aplikacji mobilnej Alior Mobile). Ważne, by w dniu przygotowywania oferty ubezpieczeniowej nie miały zawartej z LINK 4 polisy na dany pojazd. Nie ma przeszkód, byś ubezpieczył inny samochód.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Aliora, to możesz zacząć od założenia Konta Jakże Osobistego i spełnienia warunków aktywności, co da Ci dodatkową premię. 😀

Droga po nagrodę

Twoja aktywność ograniczy się do wykupienia pakietu ubezpieczeń OC/AC w LINK 4.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste, by dać sobie szansę na zdobycie premii "na start". Jeśli współpracujesz już z Alior Bankiem, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zaloguj się do bankowości elektronicznej Alior Banku, kliknij sekcję Oferty, zakładka Ubezpieczenia i wygeneruj ofertę dla auta, które chcesz ubezpieczyć.

Krok 3
Krok 3

Po jej otrzymaniu złóż oświadczenie, że ją akceptujesz i zawrzyj z LINK 4 umowę. Musisz to zrobić przed zakończeniem promocji.

Krok 4
Krok 4

Opłać całą składkę ubezpieczeniową lub tylko jej pierwszą ratę zgodnie z otrzymaną polisą i nie odstępuj od zawartej umowy przez min. 30 dni.

Nagroda
Nagroda

E-bon do wykorzystania w Biedronce o wartości 50 zł (za samo OC) lub 100 zł (za pakiet OC/AC) otrzymasz na podany we wniosku o ubezpieczenie adres e-mail w ciągu 60 dni od zawarcia umowy.

Jeśli ubezpieczysz swój prywatny samochód, to nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, gdyż nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego. Gdybyś jednak zawarł umowę ubezpieczenia pojazdu firmowego, to zdobyty bonus musisz uwzględnić po stronie przychodów swojej działalności gospodarczej.

Otrzymany bon możesz wykorzystać w Biedronce podczas jednych lub kilku zakupów, aż do wyczerpania wszystkich środków; wystarczy, że podasz kasjerowi otrzymany ciąg cyfr.

Pożyteczna nagroda

Nieustannie rosnące ceny ubezpieczeń komunikacyjnych wywołują grymas niezadowolenia chyba u wszystkich kierowców. Dobrze, że pojawiają się bonusy pozwalające nieco zmniejszyć gorycz coraz wyższych kosztów ochrony. Ten dla klientów Alior Banku jest tym cenniejszy, że wiąże się z możliwością uzyskania nawet 13% rabatu za wykupienie ubezpieczenia online. Warto przemyśleć tę propozycję, bo oznacza konkretne zyski.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Kup ubezpieczenie, zgarnij e-bony" - 2. edycja

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.