50% rabatu na bilet Polregio opłacony Visa Checkout

Promocja zakończyła się dnia 6 stycznia 2019 r.

50% rabatu na bilet Polregio opłacony Visa Checkout Źródło obrazka: strona promocji

Promocja bardzo „na czasie”. Podróż na święta może być tańsza, jeśli kupisz bilet kolejowy przez Internet i zapłacisz za niego Visa Checkout.

Zasady są banalnie proste i sprowadzają się do wykonania 3 kroków, o ile korzystasz już z płatności Visa Checkout. Jeśli nie, to na początku musisz jeszcze zarejestrować swoją kartę płatniczą Visa w tej usłudze.

Niezbędne działania

Co trzeba zrobić?

  1. Wejdź na stronę www.kup.biletyregionalne.pl.
  2. Kup potrzebny Ci bilet.
  3. Jako metodę płatności wybierz Visa Checkout. Rabat w wysokości 50% naliczy się automatycznie.

Ważne informacje

Z promocji można korzystać do 6 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania puli rabatów. Organizator tej akcji, czyli IT-Trans sp. z o.o., operator strony biletyregionalne.pl, niestety nie określił w regulaminie ich liczby. Zastrzegł też, że promocja w każdej chwili może być zakończona.

Kolejna przykra wiadomość - bonus można otrzymać tylko raz. Co prawda jego maksymalny poziom to 50%, ale w przeliczeniu na złotówki może to być maksymalnie tylko 10 zł. Nie za wiele, ale dobre i to.

Promocja nie obowiązuje, jeżeli uczestnik dokona płatności poprzez Visa Checkout za pośrednictwem PayU.

Kto pierwszy, ten lepszy

Cóż, premia niewielka, ale nawet i „dycha” się przyda. Kolejne 10 zł można zarobić, płacąc Visa Checkout za posiłek na portalu PizzaPortal.pl. Zważywszy, że skorzystanie z tej opcji jest możliwe już przy zamówieniu za 20 zł, to można powiedzieć, że uczestnicząc w obu promocjach posiłek okaże się niemal darmowy.

Promocja “kolejowa” jest ciekawa, bo “na czasie”, ale niestety nie wiadomo jak długo będzie szansa na bonus. Mając w perspektywie podróż koleją, lepiej więc szybko się decydować.


Dotyczy:

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.