Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Kilkaset nagród, w tym GoPro Hero 7 Black Dusk White o wartości 1499 zł, do wygrania w konkursie #KultoweMiejscaPKOBP

Kilkaset nagród, w tym GoPro Hero 7 Black Dusk White o wartości 1499 zł, do wygrania w konkursie #KultoweMiejscaPKOBP
Źródło: strona konkursu

Banki starają się nie tylko wypromować swoje produkty, ale chcą też zbudować swój pozytywny wizerunek w oczach obecnych i potencjalnych klientów. Stąd różnego rodzaju konkursy plastyczne czy fotograficzne, loterie i inne niestandardowe działania promocyjne.

Konkurs #KultoweMijscaPKOBP jest bardzo prosty – wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie, by zdobyć typowo wakacyjne nagrody. Na stronie bankomania.pkobp.pl napisano: Czekamy na zdjęcia zabytków, przyrody albo po prostu miejsc, z którymi jesteście silnie związani i które mają dla Was szczególne znaczenie.

Brzmi zachęcająco, więc przyjrzyjmy się akcji, która trwa do 6 sierpnia 2020 r.

3 etapy konkursu

Zacznijmy od tego, że konkurs jest podzielony na 3 etapy:

  • od 17 do 23 lipca 2020 r.;
  • od 24 do 30 lipca 2020 r.;
  • od 31 lipca do 6 sierpnia 2020 r.

W każdym z nich do wygrania są 132 dmuchane sofy ogrodowe (każda o wartości 95,20 zł), czyli nagrody II stopnia oraz zestaw GoPro Hero 7 Black Dusk White i laybag (1499 zł + 95,20 zł) stanowiący nagrodę I stopnia.

Upominki będą przyznawane po każdym etapie konkursu przez komisję powołaną przez bank. Na zdobycie dmuchanej sofy szansę ma każdy, natomiast nagrodę I stopnia może otrzymać tylko autor najciekawszego zdjęcia, będący posiadaczem aktywnej karty Mastercard do Konta dla Młodych.

W akcji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Jak walczyć o nagrodę?

Warunki są bardzo proste – wystarczy ciekawe zdjęcie i profil na Instagramie.

Krok 1
Krok 1

Do 6 sierpnia 2020 r. opublikuj na swoim profilu na Instagramie zdjęcie lub grafikę pasującą do tematu „Polska – kultowe miejsca, które musisz zobaczyć latem” i oznacz je hasztagiem #KultoweMiejscaPKOBP oraz @pkobp. Zamieszczenie pracy jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu i akceptacją jego regulaminu. Uwaga: praca musi być dostępna na Twoim profilu przynajmniej do 23:59 w dniu 31 sierpnia 2020 r.

Krok 2
Krok 2

Wyłonienie laureatów każdego etapu nastąpi w ciągu 10 dni roboczych od jego zakończenia. Taki sam okres PKO BP daje sobie na przesłanie informacji prywatnej na Instagramie do zwycięzców z prośbą o podanie danych niezbędnych do przesłania nagrody oraz załatwienia spraw podatkowych. Na przekazanie tych informacji będziesz miał 5 dni roboczych od chwili poinformowania Cię, że jesteś w gronie zwycięzców.

Nagroda
Nagroda

Nagrody zostaną wysłane do laureatów pocztą lub kurierem w ciągu 7 dni roboczych, licząc od daty przesłania danych adresowych.

Ważne informacje dodatkowe

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że posiadasz pełnię praw autorskich do zdjęcia lub grafiki, a także do dysponowania wizerunkiem osoby, która się na niej znajduje (jeśli taki fakt zaistnieje).

Regulamin mówi też, że laureaci konkursu udzielają bankowi bezpłatnej i nieodwołalnej licencji niewyłącznej na publikacje prac konkursowych oraz wyrażają bezterminowo zgodę na wykorzystanie ich w serwisach internetowych prowadzonych przez PKO BP, w tym na portalach społecznościowych. Zdjęcia lub grafiki będą publikowane z nickiem zwycięzcy, którym posługuje się on na portalu Instagram.

Do każdej z nagród bank funduje kwotę na poczet podatku dochodowego. Nie musisz się jednak niczym martwić, bo załatwieniem wszystkich formalności zajmie się PKO BP.

Pstryk i nagroda może być Twoja

Prosty i miły konkurs, ot, w sam raz na wakacje. Przystępując do niego, możesz sprawić, że o tegorocznym odpoczynku będą Ci przypominały nie tylko zdjęcia, ale i nagroda. Pamiętaj, że dmuchane sofy są w zasięgu każdego, zaś GoPro może zdobyć tylko posiadacz karty Mastercard wydanej do Konta dla Młodych. Spójrz, czym charakteryzuje się ten rachunek, może uznasz, że warto go założyć, by zdobyć nie tylko laybag.

Życzymy, by Twoje zdjęcie znalazło się wśród nagrodzonych. Z chęcią zobaczymy, jak wylegujesz się na wygranej sofie :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu #KultoweMiejscaPKOBP

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.