Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Okazja! 350 zł za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

7 kodów Legimi o wartości 315 zł + 50 zł do Biedronki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

7 kodów Legimi o wartości 315 zł + 50 zł do Biedronki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Spółka Hagen, organizator akcji specjalnych dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, co pewien czas zaskakuje oryginalnymi nagrodami za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie i potrafi je atrakcyjnie przedstawić. Właśnie tak jest w przypadku najnowszej promocji, która odbywa się pod hasłem "Książkobranie" i potrwa do 10 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych rejestracji.

Na stronie tej akcji znajdziesz odwołanie do słów Wisławy Szymborskiej, która powiedziała:

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

i wskazanie, że zdobywając kody do serwisu Legimi, będziesz mógł realizować różne opcje tej zabawy, bo zyskasz nielimitowany dostęp do ponad 60 000 ebooków i audiobooków. Każdy z 7 kodów Legimi aktywujesz w dowolnym momencie i przez 30 dni będziesz mógł korzystać z zasobów serwisu w dogodnej dla siebie chwili.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja „Książkobranie" adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji.

Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Każdy miesiąc aktywności oznacza kod Legimi

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1
Krok 1

Do 10 stycznia 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 10 stycznia 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 24 stycznia 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty. Na realizację tej czynności masz 7 dni po otrzymaniu przesyłki z "debetówką".

Krok 4
Krok 4

W styczniu 2021 r.:

  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu nagrody otrzymasz do 20 lutego 2021 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji, a kod uprawniający do dostępu do serwisu Legimi - w wiadomości sms przesłanej do 28 lutego 2021 r. na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym.

Krok 5
Krok 5

W każdym z miesięcy od lutego do lipca 2021 r. zrealizuj następujące warunki aktywności:

  • wykonaj przynajmniej 4 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu nagrody za każdy z kolejnych miesięcy, w których zrealizujesz warunki aktywności, będziesz otrzymywał do 20. dnia kolejnego miesiąca (jeśli wypada on w dzień ustawowo wolny od pracy, to e-mail będzie przesłany w najbliższy dzień roboczy). Kilka dni później, maksymalnie 28. dnia danego miesiąca spodziewaj się sms-a z kolejnym kodem do serwisu Legimi.

Krok 6
Krok 6

Utrzymaj aktywne Konto Otwarte na Ciebie i wydaną do niego kartę debetową oraz zachowaj dostęp do bankowości elektronicznej w sierpniu 2021 r.

Nagroda
Nagroda

31 sierpnia 2021 r. bank sprawdzi, czy Twój rachunek i karta są nadal aktywne, czy nie zrezygnowałeś z bankowości elektronicznej. Jeśli nadal będziesz z nich korzystał, to do 30 września 2021 r. na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 50 zł.

Dwa rodzaje operacji

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima).

Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Ważne informacje o nagrodach

Warto, byś poznał kilka szczegółów na temat nagród, które są do zdobycia w tej akcji.

Kody Legimi

W celu realizacji pierwszego e-kodu i aktywacji dostępu do serwisu Legimi, która jest możliwa w ciągu 10 miesięcy od daty jego otrzymania, wpisz w formularzu na stronie www.legimi.pl/kod otrzymany e-kod i zarejestruj się w serwisie. Potem ściągnij aplikację Legimi, zainstaluj ją na swoim urządzeniu i zaloguj się w niej danymi użytymi podczas rejestracji.

W celu aktywacji drugiego oraz następnych e-kodów Legimi należy wpisać każdy z nich w formularzu na podanej stronie oraz zalogować się w serwisie Legimi danymi użytymi podczas rejestracji.

Każdy z 7 kodów, które zdobędziesz, pozwala na 30-dniowy nielimitowany dostęp do zasobów serwisu Legimi oznaczonych jako dostępne w abonamencie Legimi, bez limitu stron. Pamiętaj, że musisz je aktywować w ciągu 10 miesięcy od daty otrzymania.

Z kodów możesz korzystać na 4 wybranych różnych urządzeniach spośród: smartfon, tablet, komputer, czytnik, według wybranych konfiguracji:

  • 1 smartfon, 1 tablet, 1 komputer i 1 czytnik;
  • 2 x smartfon (2x Android lub Android + iPhone), komputer oraz czytnik.

Uwaga: w danym momencie możesz mieć aktywny tylko 1 kod!

50 zł do Biedronki

E-kod do Biedronki będziesz mógł wykorzystać do 30 kwietnia 2022 r. Nie musisz od razu wydawać całej kwoty, możesz to zrobić podczas kilku zakupów, aż do wyczerpania dostępnych środków.

Obowiązki wobec fiskusa

Wszystkie nagrody, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, są zwolnione z podatku dochodowego, w związku z tym nie ciążą na Tobie żadne obowiązki wobec urzędu skarbowego.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Otwórz konto i otwórz się na czytanie!

Z pozoru niezbyt atrakcyjna premia warta jest bliższej uwagi. Jesteśmy przekonani, że wśród tysięcy ebooków i audiobooków dostępnych w serwisie Legimi z pewnością znajdziesz coś interesującego dla siebie. Dostępem do zasobów Legimi możesz się podzielić z bliskimi, gdyż zdobyty kod uprawnia do wykorzystania go na 4 urządzeniach.

50 zł do wykorzystania w Biedronce będzie miłym uwieńczeniem uczestnictwa w tej promocji.

Miłej lektury i udanych zakupów!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Książkobranie"
  2. Regulamin korzystania z serwisu Legimi

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.