Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

350 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlonu i piłka tenisowa za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas

350 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlonu i piłka tenisowa za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Bank BNP Paribas jest sponsorem wielu zawodów tenisowych, w tym wielkoszlemowego turnieju na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu. Trudno się więc dziwić, że przygotowano promocję nawiązującą do wielkiego sukcesu Igi Świątek na wspomnianym turnieju. Świadczy o tym nie tylko tytuł akcji - "Krótka piłka", ale i fakt, że oprócz 350 zł na e-karcie podarunkowej do Decathlonu można zdobyć również... piłkę tenisową. 😀

Akcja, zorganizowana przez spółkę Hagen, ma trwać do 28 października 2020 r., ale zważywszy na atrakcyjność premii i niewielką pulę nagród - 750 sztuk - przewidujemy, że może się skończyć znacznie wcześniej.

Uściślijmy jeszcze tylko, że bonus będzie wypłacony w trzech ratach - 150 zł (+piłka tenisowa) + 100 zł + 100 zł i szybko przejdźmy do opisu warunków akcji.

15-miesięczny okres karencji

Przyzwyczailiśmy się, że promocje dotyczące rachunku osobistego z oferty BNP Paribas skierowane są do nowych klientów. Tak jest też i tym razem. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które na dzień złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej (tzn. umowy o ROR, kartę i bankowość elektroniczną) z tym bankiem.

Dodatkowy wymóg mówi, że uczestnik promocji nie może być posiadaczem (także jako współposiadacz) konta w BNP Paribas w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach promocji.

350 zł do Decathlonu w zasięgu ręki

Organizator na szczęście nie wymaga od uczestników skomplikowanej aktywności — wystarczą standardowe operacje.

Krok 1
Krok 1

Do 28 października 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i podaj swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Zaakceptuj przy tym regulamin i wyraź wymagane zgody na przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji i przekazywanie informacji między bankiem a organizatorem.

Pamiętaj, że limit rejestracji to tylko 750 zgłoszeń.

Krok 2
Krok 2

Także do 28 października 2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową z wykorzystaniem linka promocyjnego, który wyświetli się po rejestracji w akcji i zostanie także wysłany na Twój adres e-mail. Możesz wybrać jeden z dwóch sposobów weryfikacji tożsamości:

  • za pośrednictwem kuriera (na stronie banku),
  • przez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

Pamiętaj, że dane we wniosku o rachunek powinny być takie same jak te, którymi rejestrowałeś się w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 13 listopada 2020 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą kodu SMS w systemie Autenti (niezależnie od wybranego wyżej sposobu) i nadaj PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

W listopadzie 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej (możesz go zrealizować w GOonline, jak i w aplikacji GOmobile) oraz 5 transakcji Blik.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł do Decathlonu oraz piłkę tenisową (I nagroda)

Krok 5
Krok 5

W grudniu 2020 r. ponownie zrealizuj przynajmniej 5 transakcji Blik i min. 1 przelew przez bankowość elektroniczną.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł do Decathlonu (II nagroda).

Nagroda
Nagroda

Do 18 stycznia 2021 r. na Twój adres e-mail trafi wiadomość o przyznaniu I i II nagrody, natomiast e-kod do Decathlonu zostanie przesłany na Twój numer telefonu (podany przy rejestracji w promocji) do końca tego miesiąca.

Wiadomość zostanie nadana z adresu [email protected] Oprócz gratulacji znajdziesz w niej także link i unikalny kod, które pozwolą Ci zalogować się na bezpiecznej stronie organizatora promocji, by wpisać na niej adres, na który ma być wysłana piłka tenisowa. Na zrealizowanie tych działań masz czas do 24 stycznia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W styczniu 2021 r. raz jeszcze zrealizuj przynajmniej 5 transakcji Blikiem i min. 1 przelew przez bankowość elektroniczną.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł do Decathlonu (III nagroda).

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu III nagrody otrzymasz do 24 lutego 2021 r., natomiast voucher do Decathlonu trafi do Ciebie do 28 lutego 2021 r.

Zgodnie z regulaminem e-karty podarunkowe do Decathlonu będą ważne do 31 grudnia 2021 r. Zasady ich wykorzystania są określone w tym dokumencie.

Nagrody, jakie otrzymasz w tej akcji, zwolnione są z podatku dochodowego.

Garść definicji dla precyzji

W promocji do spełnienia są 2 warunki, warto zatem wiedzieć, jak regulamin definiuje operacje konieczne do wykonania.

Przelew określony jest jako transakcja zlecana przez bankowość elektroniczną - internetową (GOonline) lub aplikację mobilną (GOmobile). Przelewy natychmiastowe bądź te dokonane za pośrednictwem np. Blika, PayU, Dotpay, Przelewy24, Blue Media itd. nie będą uznawane.

Z kolei transakcja Blik to po prostu płatność bezgotówkowa wykonana w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem usługi Blik.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie - jest prowadzony bezpłatnie.

Unikalną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, a w ramach tej promocji możesz zamówić dowolną z nich. My polecamy Kartę Otwartą na Dzisiaj. Opłaty za nią unikniesz, wykonując tylko jedną transakcję w miesiącu.

Wysoka premia na raty

Akcja "Krótka piłka" zdecydowanie zasługuje na uwagę. Warunki aktywności są łatwe do zrealizowania. a nagroda bardzo atrakcyjna. Z pewnością trzeba docenić, że będzie ona przekazywana w ratach, choć nieco szkoda, że pierwsze efekty aktywności można będzie dostrzec dopiero w styczniu.

Być może niektórzy zastanawiają się "po co mi ta piłka tenisowa...". Cóż, gdyby to była piłka z autografem Igi Świątek, czy choćby z turnieju Rolanda Garrosa, na którym grała, to taki przedmiot miałby wartość kolekcjonerską. Z regulaminu wynika, że to jednak zwykła piłka o wartości 6 zł. Naszym zdaniem, ma to być po prostu "inspiracja" do tego, by kupić sobie rakietę tenisową i zacząć się ruszać, zadbać o swoje zdrowie.

Jeśli jesteś zainteresowany promocją, to lepiej nie zwlekaj. Wysoka premia i łatwość jej otrzymania sprawiają, że prawdopodobnie akcja skończy się przed czasem.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz pomyśleć o rachunku dla swojego nastoletniego dziecka (do zdobycia jest 150 zł kieszonkowego) lub karcie kredytowej dla siebie (z premią 300 zł do wykorzystania na Allegro).

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Krótka piłka"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.