Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Kredyt gotówkowy PKO BP

Kredyt gotówkowy PKO BP
Źródło: strona PKO BP
PKO BP - Pożyczka gotówkowa
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Pożyczka gotówkowa PKO BP może być dobrym sposobem na uzyskanie niezbędnej gotówki na dowolny cel. Sprawdź, czy to oferta dla Ciebie.  

Pełna analiza pożyczki gotówkowej PKO BP


Pożyczka gotówkowa PKO BP – koszty 

Oto najważniejsze cechy oferty. Zwróć uwagę na przyjęte do wyliczeń założenia (kwota kredytu: 10 000 zł, okres spłaty: 24 miesiące): 

Pamiętaj, że wysokość raty oraz całkowity koszt zobowiązania zależne są od indywidualnych parametrów kredytu. 

Jakie warunki należy spełnić, by uzyskać pożyczkę gotówkową PKO BP? 

Pożyczka gotówkowa PKO BP skierowana jest do osób, które nie skorzystały jeszcze z kredytu gotówkowego w tym banku. Wnioskodawcami mogą być zarówno nowi jak i obecni klienci.  

Warunkiem uzyskania pożyczki jest ukończenie 18 roku życia oraz posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej i pozytywnej historii kredytowej. 

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy PKO BP? 

By złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na stronie banku. Wkrótce skontaktuje się z Tobą konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszy proces.  

Jako obecny klient PKO Banku Polskiego wniosek możesz również złożyć korzystając z serwisu internetowego iPKO lub aplikacji IKO. Cały proces zostanie przeprowadzony online, a środki możesz otrzymać nawet w 30 sekund po zaakceptowaniu umowy. 

Jeżeli nie jesteś klientem PKO BP zdalnie możesz podpisać umowę kredytową o pożyczkę do 6200 zł. Wystarczy, że złożysz wniosek poprzez stronę internetową banku. Swoją tożsamość potwierdzisz wykonując przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł. Jeżeli bank zgodzi się na przyznanie Ci pożyczki wystarczy, że zawrzesz umowę, a środki niebawem zasilą Twoje konto. 

W przypadku kredytu przez Internet do 6700 zł (dla nowych klientów) bank nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów – wystarczy jedynie oświadczenie o dochodzie. Przy wyższych kwotach potrzebny może być jeden z poniższych dokumentów:   

  • zaświadczenie o dochodach/wyciąg z konta, na które wpływa wynagrodzenie – dla osób zatrudnionych na podstawie umów;   

  • PIT36/PIT36L - dla przedsiębiorców;   

  • PIT-28 – dla osób uzyskujących dochód z najmu. 

Wniosek o pożyczkę możesz także złożyć w dowolnym oddziale banku. 

Kredyt gotówkowy PKO BP – dodatkowe informacje 

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego PKO BP

Decydując się na pożyczkę gotówkową w PKO BP, możesz skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia na życie czy ubezpieczenia na wypadek trudnych sytuacji losowych zapewniającego ochronę np. w przypadku utraty pracy. 

Kalkulator kredytu gotówkowego PKO BP 

Dla osób chcących zapoznać się z orientacyjną wysokością raty bank udostępnił na swojej stronie kalkulator pożyczki gotówkowej. Za pomocą suwaka należy wybrać kwotę, a następnie dopasować liczbę miesięcznych rat. Kalkulator umożliwia również sprawdzenie kosztów pożyczki w wariancie z dodatkowym ubezpieczeniem.  

Pamiętaj, że ostateczne warunki mogą być nieco inne – ustalane są one bowiem indywidualnie po przeprowadzeniu przez bank oceny zdolności kredytowej.  Dokładne parametry kredytu znajdziesz w projekcie umowy oraz w formularzu informacyjnym, który otrzymasz przed zawarciem umowy. 

Przydatne dokumenty

  1. Podstawowe opłaty związane z obsługą pożyczki gotówkowej

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.

Pytania i odpowiedzi: