Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Kredyt gotówkowy online Citi Handlowy

Kredyt gotówkowy online Citi Handlowy
Źródło: strona banku Citi Handlowy
Citibank - Pożyczka gotówkowa online
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Pożyczka Gotówkowa online to oferta skierowana do nowych klientów banku Citi Handlowy. Cały proces pożyczkowy odbywa się zdalnie bez konieczności wychodzenia z domu. Uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolny, wybrany przez klienta cel.  

Pełna analiza Pożyczki gotówkowej online Citi Handlowy 


Pożyczka Gotówkowa online dla nowych klientów w Citi Handlowy – koszty 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry oferty (do wyliczeń zostały przyjęte następujące założenia: kwota kredytu: 10 000 zł, okres spłaty: 24 miesiące): 

 

Dokładna wysokość raty oraz całkowita kwota do spłaty zależne są od indywidualnych parametrów kredytu. 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać Pożyczkę Gotówkową online w Citi Handlowy? 

Oferta Pożyczki Gotówkowej online skierowana jest do nowych klientów banku Citi Handlowy. 

Decyzja o przyznaniu i wysokości kredytu zostanie podjęta po analizie zdolności kredytowej wnioskodawcy. Odpowiednia zdolność kredytowa jest niezbędnym warunkiem uzyskania pożyczki. Do jej oceny bank weźmie pod uwagę m.in. źródło i wysokość dochodu, aktualne zobowiązania czy koszty utrzymania. Dzięki temu kredytodawca upewni się czy potencjalny klient jest zdolny do spłaty pożyczki.  

Bank sprawdzi także, w jaki sposób wnioskodawca wywiązywał się z dotychczasowych zobowiązań – do uzyskania kredytu niezbędna jest pozytywna historia kredytowa. 

Jak wziąć pożyczkę przez Internet w Citi Handlowy? 

Proces wnioskowania o Pożyczkę Gotówkową online w Citi Handlowy składa się z następujących etapów: 

  1. Wypełnienie wniosku kredytowego online; 

  2. Potwierdzenie tożsamości (za pomocą selfie oraz zdjęcia dowodu osobistego); 

  3. Załączenie dokumentu dochodowego oraz zatwierdzenie wniosku kodem SMS; 

  4. Oczekiwanie na decyzję kredytową. 

O decyzji kredytowej klient zostanie poinformowany poprzez wiadomość SMS. W przypadku uzyskania zgody wystarczy zawrzeć umowę online, po czym kredytodawca zleci przelew środków na konto bankowe klienta.  

Pożyczka Gotówkowa online w Citi Handlowy – wymagane dokumenty 

Do złożenia wniosku kredytowego niezbędne są następujące dokumenty: 

  • ważny dokument tożsamości; 

  • wyciąg z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie z ostatnich trzech miesięcy lub zaświadczenie o zarobkach wydane przez pracodawcę; 

Dokumenty mogą zostać dołączone w trakcie wnioskowania lub przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail otrzymany od Doradcy podczas składania wniosku. 

Dodatkowe informacje

Pożyczka Gotówkowa online Citi Handlowy – ubezpieczenie

Decydując się na pożyczkę, klient może dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia “Bezpieczne Raty”. Występuje ono w dwóch wariantach i obejmuje następujące zdarzenia: 

  • Pakiet Standard – śmierć Ubezpieczonego,  

  • Pakiet Plus – śmierć Ubezpieczonego, czasowa niezdolność do pracy (dla osób aktywnych zawodowo) lub hospitalizacja na skutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku (dla pozostałych osób).  

Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy – kalkulator 

Dla zainteresowanych Pożyczką Gotówkową online bank City Handlowy udostępnił na swojej stronie kalkulator umożliwiający zapoznanie się z orientacyjną wysokością raty. Wystarczy podać kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Należy mieć na uwadze, że kalkulacja ma charakter poglądowy - dokładne koszty zostaną przedstawione klientowi po analizie jego zdolności kredytowej. 

Przydatne dokumenty

  1. Wzór umowy o Pożyczkę Gotówkową

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Pytania i odpowiedzi: