Do 250 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Promocja została zakończona w dniu 9 października z powodu wyczerpania puli nagród.

Do 250 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Tym razem bank BGŻ BNP Paribas namawia Was do otwarcia praktycznie darmowego Konta Optymalnego. Tych, którzy się na to zdecydują i spełnią warunki promocji, nagrodzi kwotą 250 zł. Dodatkowo do zdobycia jest 100 zł w bonach na zakupy.

Organizatorem promocji „Korzystnie w koncie” jest Ad Astra sp. z o.o. Promocja będzie trwała do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych rejestracji.

Dla kogo jest ta promocja?

Możesz zostać uczestnikiem promocji „Korzystnie w koncie”, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:

 • Nie jesteś stroną umowy ramowej w BGŻ BNP Paribas.
 • W okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie rachunku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas.

Dodatkowo powinieneś się zgłosić do udziału w promocji do 31 października. Pamiętaj, że promocja może się zakończyć wcześniej, jeśli zostanie wyczerpana pula 1000 promocyjnych zgłoszeń. Warto więc możliwie sprawnie podejmować decyzję o udziale :)

Kroki na drodze po premię

W tej promocji proces zdobywania nagród jest rozłożony w czasie i podzielony na kilka etapów.

 1. Podstawowa rzecz to zarejestrowanie się do promocji na specjalnej stronie. Masz na to czas do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych rejestracji.

  Rejestrując się do promocji, musisz zaakceptować jej regulamin, zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez organizatora promocji oraz na ich przekazanie do banku, by ten zweryfikował, czy spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania nagrody. Konieczne jest też wyrażenie zgody na przekazanie przez bank informacji organizatorowi, że zasłużyłeś na premię.
 2. Po wysłaniu zgłoszenia rejestracyjnego otrzymasz potwierdzenie tego faktu na ekranie komputera oraz w postaci e-maila zawierającego link, który posłuży Ci do złożenia wniosku o otwarcie Konta Optymalnego. Musisz go złożyć do 31 października 2018 r.
 3. Do 16 listopada 2018 r. masz czas na dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy ramowej (zostanie Ci ona dostarczona przez kuriera) w zakresie otwarcia Konta Optymalnego, karty płatniczej i dostępu do bankowości elektronicznej. Wszystkie te produkty musisz zatrzymać aż do chwili wypłaty nagrody.

Co zrobić, by zasłużyć na nagrodę?

W promocji możesz zdobyć cztery nagrody pieniężne o łącznej wartości 250 zł.

 1. Pierwszą nagrodę, w wysokości 50 zł, otrzymasz, jeśli otworzysz Konto Optymalne wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz do 30 listopada 2018 r. dokonasz aktywacji bankowości mobilnej GOmobile (działa na systemach Android i iOS).
 2. Drugą nagrodę, też w wysokości 50 zł, otrzymasz po spełnieniu warunków uprawniających do otrzymania pierwszej nagrody oraz – dodatkowo – w grudniu 2018 r. wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą na łączną kwotę min. 300 zł i zapewnisz wpływy na Konto Optymalne w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 3. Trzecia nagroda, także 50 zł, trafi na Twoje konto po spełnieniu wszystkich warunków koniecznych dla otrzymania pierwszej i drugiej nagrody i wykonaniu kolejnego zadania. Jest ono identyczne jak w przypadku drugiej nagrody – wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów na Konto Optymalne w łącznej wysokości min. 1000 zł, ale trzeba je wykonać w styczniu 2019 r.
 4. Czwarta nagroda, czyli 100 zł, to zwieńczenie Twoich wysiłków. W lutym 2019 r. musisz zrobić dokładnie to samo, co robiłeś w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r.

Premia dla laureatów

Uczestnicy, którzy spełnią warunki opisane w regulaminie promocji „Korzystnie w koncie”, otrzymają miano laureatów. Wiadomości o wypełnieniu przez nich zadań na kolejnych etapach promocji będą do nich przesyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Informacja o „zaliczeniu” pierwszego etapu powinna trafić do Ciebie do 17 grudnia 2018 r. Fakt „zaliczenia” drugiego i trzeciego etapu powinien zostać potwierdzony przez organizatora do 18 lutego 2019 r. Ostatnią wiadomość powinieneś otrzymać do 18 marca 2019 r.

Do końca miesiąca, w którym zostaniesz poinformowany o przyznaniu Ci nagrody, na Twoje Konto Optymalne powinny wpłynąć pieniądze.

Pamiętaj, że będzie to możliwe tylko wtedy, gdy po otrzymaniu potwierdzenia pierwszej nagrody skorzystasz z przesłanego na podany podczas rejestracji adres e-mail linka i zalogujesz się przy pomocy otrzymanego kodu do bezpiecznej strony organizatora. To na niej musisz podać do 27 grudnia 2018 r. numer Konta Optymalnego, na które mają być przelane Twoje nagrody.

Bardzo ważne sformułowania

Kluczowe dla otrzymania nagrody jest nie tylko wykonanie obowiązków opisanych w regulaminie w odpowiednim terminie, ale także właściwe zrozumienie sformułowań płatności bezgotówkowe i wpływy.

Transakcje bezgotówkowe

W myśl regulaminu, transakcjami bezgotówkowymi są operacje bezgotówkowe wykonane przez uczestnika promocji za pomocą karty płatniczej, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, z wyłączeniem transakcji Blik i transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku regulaminu.

W tym konkretnym przypadku nie można dokonać płatności w punktach o następujących kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Wpływy na konto

Organizator uzna wszystkie wpływy z wyjątkiem wpłat gotówkowych oraz wpływów pochodzących z innych Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym kredytowych oraz tych, których jesteś współposiadaczem) i BGŻOptima. W praktyce oznacza to, że z powodzeniem możesz zapewnić wpływy ze swojego konta w innym banku :)

Dodatkowe 100 zł za płatności mobilne

Gdy już założysz Konto Optymalne, będziesz mógł przystąpić do trwającej do 31 października 2018 r. (lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych zgłoszeń) promocji „Kupuj mobilnie”. Za korzystanie z aplikacji Google Pay lub Apple Pay można zgarnąć dwa bony o wartości 50 zł. Jeden przeznaczony jest do wykorzystania w sklepach Biedronki, a drugi na Allegro.

Szczegóły promocji „Kupuj mobilnie” opisaliśmy w tym artykule.

Darmowe Konto Optymalne

Za prowadzenie Konta Optymalnego nie zapłacisz ani złotówki. Darmowe jest także korzystanie z karty debetowej. Jedyna opłata, z którą możesz zetknąć się podczas codziennego korzystania z konta, dotyczy wypłat z bankomatów. Darmowe są tylko wypłaty z urządzeń własnych BGŻ BNP Paribas i należących do sieci Planet Cash. Za wypłaty z obcych bankomatów zapłacisz 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Optymalnego znajdziesz w naszej analizie.

Trochę pracy, by zdobyć 250 zł

Pierwszą nagrodę, czyli 50 zł, można zdobyć bardzo łatwo. Przyznacie, że rejestracja do promocji, założenie Konta Optymalnego i aktywowanie GOmobile nie jest szczególnym wyzwaniem. Zasłużenie na kolejne nagrody wymaga już nieco wysiłku – wykonania w każdym kolejnym miesiącu (grudzień 2018 r., styczeń i luty 2019 r.) transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływu na Konto Optymalne w wysokości min. 1000 zł.

Naszym zdaniem wydanie bezgotówkowo 300 zł nie jest trudne. Zwłaszcza, że część zadań będzie wykonywana w okresie świąteczno-noworocznym, gdy wydajemy zdecydowanie więcej niż w innych miesiącach roku. Podobnie z zapewnieniem wpływu na rachunek - w tym celu możemy nawet wykorzystać swoje konto w innym banku i ustanowić zlecenia stałe w celu uproszczenia całego procesu.

Warto przemyśleć przystąpienie do tej promocji i szybko podjąć decyzję. Pamiętajcie, organizator przygotował jedynie 1000 promocyjnych zgłoszeń.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.