Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nawet 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł do Allegro za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku
Źródło: strona promocji

Bank Millennium cyklicznie zachęca do skorzystania z kart kredytowych ze swojej oferty. Warunki są niezmiennie łatwe do spełnienia, czasem zmieniają się tylko nagrody. Na ogół premią jest 200 zł w gotówce — tym razem można zgarnąć bony do Allegro, 100 zł za każdy z trzech miesięcy aktywności. Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit bonusów — tym razem przygotowano ich tylko 7000.

Zwracamy uwagę, że Bank Millennium skrócił o blisko rok okres karencji i zmienił zestaw kart objętych promocją.

Akcja nie dla każdego

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego (przy okazji zgarniając dodatkowe 200 zł premii, ale o tym nieco później).

Promocja „Korzystasz - zyskujesz” potrwa do 16 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania wspomnianej już puli uczestników. Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci bonów na Allegro, nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 3 bony po 100 zł na Allegro?

Warunki zapisane w regulaminie akcji oceniamy jako łatwe do spełnienia. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 16 czerwca 2020 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub aplikacji mobilnej. Możesz ubiegać się o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium Visa Alfa

z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł

  • Millennium Visa Gold

z limitem co najmniej 5000 zł.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym okresie wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 2
Krok 2

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 200 zł w trzech kolejnych miesiącach po złożeniu wniosku o „kredytówkę”.

Nagroda
Nagroda

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

Bank przekaże ją w wiadomości SMS do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z obowiązków w ramach promocji.

Transakcje bezgotówkowe — zasady

Dla uniknięcia nieporozumień przedstawiamy dokładne wytyczne dotyczące zasad realizacji transakcji.

Jeśli wniosek o wydanie karty złożyłeś:

  • w maju — obowiązkowe transakcje realizujesz w czerwcu, lipcu i sierpniu;
  • w czerwcu — płatności wykonujesz w lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Na szczęście niespełnienie warunku aktywności w jednym z miesięcy nie dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę w kolejnym okresie. Po prostu za miesiąc, w którym nie wywiązałeś się z wymagań regulaminu, nie otrzymasz bonusu.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

Do chwili otrzymania nagrody Twoja karta musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Bony będziesz mógł wykorzystać do 1 lipca 2021 r. na dowolne zakupy na Allegro. Zasady korzystania z voucherów określa Regulamin Kart Podarunkowych dostępny na stronie allegro.pl.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karty Alfa i Impresja — co trzeba o nich wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówek” Alfa i Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Ich dobór sprawia, że karta Alfa kierowana jest raczej do mężczyzn, a Impresja do kobiet. Maksymalna wysokość zwrotów w ciągu roku może wynieść 760 zł.

Warto zacząć od konta osobistego

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°. Warto, byś wiedział, że w trwającej obecnie promocji, po spełnieniu prostych warunków, możesz zdobyć 200 zł premii gotówkowej.

Korzystając z rachunku osobistego, będziesz mógł wpłacić pieniądze na atrakcyjnie oprocentowane Konto Oszczędnościowe Profit.

To jeszcze nie wszystkie bonusy, które możesz zdobyć z Bankiem Millennium. Czekają też premie za wykupienie polisy OC samochodu w bankowości elektronicznej czy za założenie konta osobistego dziecku.

Trzy miesiące aktywności = 3 bony po 100 zł!

Podtrzymujemy wyrażoną na wstępie opinię, że warunki otrzymania premii w tej promocji są łatwe do spełnienia. Wiele osób zrealizuje je, tankując raz w miesiącu samochód do pełna, inni - udając się dwa razy w miesiącu na większe zakupy. Tak niewielka aktywność wystarczy także do zwolnienia z opłat miesięcznych za kartę przez rok.

Potem przyjdzie czas na decyzję, czy zostawić sobie „kredytówkę” Banku Millennium i korzystać dalej z moneybacku w sklepach partnerów, czy może zrezygnować z niej i poszukać promocji karty kredytowej w innym banku.

Decyzja należy do Ciebie :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Korzystasz - zyskujesz"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium