20 zł na Allegro za 2 płatności w aplikacji mobilnej dla klientów Santandera

20 zł na Allegro za 2 płatności w aplikacji mobilnej dla klientów Santandera Źródło obrazk: strona promocji

Klienci Santandera mogą teraz w łatwy sposób zdobyć 20 zł. Wystarczy, że dokonają 2 płatności mobilnych. Jest to jednak propozycja dla tych, którzy późno chodzą spać… Przeczytaj opis tej promocji, a przekonasz się jak dziwny warunek zdecyduje o przyznaniu nagród.

Promocja „Korzystaj z aplikacji Santander mobile i zgarnij 20 zł na Allegro” trwa do 31 marca 2019 r., ale do rozdania jest tylko 1 500 nagród.

Nagroda dla obecnych klientów

Bonus mogą zdobyć osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • zawarły z Santanderem umowę o konto (możesz to zrobić nawet teraz, korzystając z opisanych niżej możliwości),
 • mają dostęp do aplikacji mobilnej Santander mobile,
 • zgodziły się na elektroniczny kanał kontaktu

oraz wykonają następujące działania:

 1. Do 31 marca wypełnią formularz zgłoszeniowy na stronie promocji. Wystarczy w nim podać personalia, numer PESEL oraz dane kontaktowe.
 2. W marcu (po wypełnieniu i wysłaniu wspomnianego formularza) i w kwietniu wykonają w aplikacji mobilnej Santander mobile przynajmniej jedną z poniższych operacji:
  • przelew na rachunek obcy,
  • przelew na telefon,
  • wypłata Blik,
  • zakupy mobilne,
  • przelew mobilny,
  • doładowanie GSM,
  • płatność Blik.

Bank nie wymaga, by za każdym razem była to ta sama operacja. W marcu możesz wykonać, przykładowo, przelew na telefon, a w kwietniu płatność Blik.

Dopuszczalne jest, by o nagrodę ubiegali się wszyscy posiadacze konta wspólnego. Każdy z nich musi spełnić warunki promocji.

Warunki przekazania bonusu

W myśl regulaminu, o kolejności przyznawania nagród decyduje… Uwaga! Moment zalogowania się do aplikacji mobilnej w kwietniu. Najlepiej jest to więc zrobić kilka sekund po północy 1 kwietnia :).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazania będziesz posiadał konto w Santanderze i nie wycofasz zgód marketingowych, w tym na kontakt kanałami elektronicznymi.

Bonus będzie miał postać kodu rabatowego o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Bank prześle nagrody do 15 maja 2019 r. na adres e-mail wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.

Nie śpij, bo zabraknie nagród!

Warunki, które trzeba spełnić, by zdobyć prawo do nagrody, są bardzo łatwe. Jeśli wykonujesz na co dzień płatności mobilne, nie musisz nic robić poza wypełnieniem formularza zgłoszeniowego.

Nie płaciłeś dotąd mobilnie? Masz dodatkową zachętę, by przekonać się o zaletach tego typu płatności.

Nieco problematyczne wydaje nam się, że o rozdaniu 1 500 nagród zdecyduje kolejność zalogowania się do aplikacji mobilnej w kwietniu. Chcąc mieć pewność, że znajdziesz się w gronie szczęśliwców, powinieneś zrobić to tuż po północy. Tylko czy wytrzymają to serwery banku, gdy będzie wielu chętnych… Inna rzecz, że będzie to kolejna „zarwana nocka”, bo dzień wcześniej zmieniamy czas na letni i będziemy spali o godzinę krócej.

Być może czytasz ten tekst, choć nie jesteś jeszcze klientem Santandera. Informujemy Cię, że aktualnie trwa promocja, w której za przeniesienie wynagrodzenia do tego banku możesz zdobyć 200 zł. Gdybyś założył Konto Jakie Chcę w programie poleceń, to bank przekaże Ci dodatkowe 80 zł. Sumując wszystkie możliwe bonusy, możesz więc zdobyć nawet 300 zł.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.