20 zł na Allegro za 2 płatności w aplikacji mobilnej dla klientów Santandera

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r.

20 zł na Allegro za 2 płatności w aplikacji mobilnej dla klientów Santandera Źródło obrazk: strona promocji

Klienci Santandera mogą teraz w łatwy sposób zdobyć 20 zł. Wystarczy, że dokonają 2 płatności mobilnych. Jest to jednak propozycja dla tych, którzy późno chodzą spać… Przeczytaj opis tej promocji, a przekonasz się, jak dziwny warunek zdecyduje o przyznaniu nagród.

Promocja „Korzystaj z aplikacji Santander mobile i zgarnij 20 zł na Allegro” trwa do 31 marca 2019 r., ale do rozdania jest tylko 1 500 nagród.

Nagroda dla obecnych klientów

Bonus mogą zdobyć osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • zawarły z Santanderem umowę o konto (możesz to zrobić nawet teraz, korzystając z opisanych niżej możliwości),
 • mają dostęp do aplikacji mobilnej Santander mobile,
 • zgodziły się na elektroniczny kanał kontaktu

oraz wykonają następujące działania:

 1. Do 31 marca wypełnią formularz zgłoszeniowy na stronie promocji. Wystarczy w nim podać personalia, numer PESEL oraz dane kontaktowe.
 2. W marcu (po wypełnieniu i wysłaniu wspomnianego formularza) i w kwietniu wykonają w aplikacji mobilnej Santander mobile przynajmniej jedną z poniższych operacji:
  • przelew na rachunek obcy,
  • przelew na telefon,
  • wypłata Blik,
  • zakupy mobilne,
  • przelew mobilny,
  • doładowanie GSM,
  • płatność Blik.

Bank nie wymaga, by za każdym razem była to ta sama operacja. W marcu możesz wykonać, przykładowo, przelew na telefon, a w kwietniu płatność Blik.

Dopuszczalne jest, by o nagrodę ubiegali się wszyscy posiadacze konta wspólnego. Każdy z nich musi spełnić warunki promocji.

Warunki przekazania bonusu

W myśl regulaminu, o kolejności przyznawania nagród decyduje… Uwaga! Moment zalogowania się do aplikacji mobilnej w kwietniu. Najlepiej jest to więc zrobić kilka sekund po północy 1 kwietnia :).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazania będziesz posiadał konto w Santanderze i nie wycofasz zgód marketingowych, w tym na kontakt kanałami elektronicznymi.

Bonus będzie miał postać kodu rabatowego o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Bank prześle nagrody do 15 maja 2019 r. na adres e-mail wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.

Nie śpij, bo zabraknie nagród!

Warunki, które trzeba spełnić, by zdobyć prawo do nagrody, są bardzo łatwe. Jeśli wykonujesz na co dzień płatności mobilne, nie musisz nic robić poza wypełnieniem formularza zgłoszeniowego.

Nie płaciłeś dotąd mobilnie? Masz dodatkową zachętę, by przekonać się o zaletach tego typu płatności.

Nieco problematyczne wydaje nam się, że o rozdaniu 1500 nagród zdecyduje kolejność zalogowania się do aplikacji mobilnej w kwietniu. Chcąc mieć pewność, że znajdziesz się w gronie szczęśliwców, powinieneś zrobić to tuż po północy. Tylko czy wytrzymają to serwery banku, gdy będzie wielu chętnych… Inna rzecz, że będzie to kolejna „zarwana nocka”, bo dzień wcześniej zmieniamy czas na letni i będziemy spali o godzinę krócej.

Być może czytasz ten tekst, choć nie jesteś jeszcze klientem Santandera. Informujemy Cię, że aktualnie trwa promocja, w której za przeniesienie wynagrodzenia do tego banku możesz zdobyć 200 zł. Gdybyś założył Konto Jakie Chcę w programie poleceń, to bank przekaże Ci dodatkowe 80 zł. Sumując wszystkie możliwe bonusy, możesz więc zdobyć nawet 300 zł.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.