300 zł premii za aktywność z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas i 100 zł za płatności mobilne

Promocja zakończyła się przed czasem (osiągnięto limit rejestracji).

300 zł premii za aktywność z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas i 100 zł za płatności mobilne Źródło obrazka: strona promocji

BGŻ BNP Paribas idzie za ciosem i po zakończeniu akcji promocyjnych Konta Maksymalnego zachęca tym razem do korzystania z Konta Optymalnego. Za założenie tego rachunku oraz regularne płatności kartą i wpływy na konto możesz zyskać nawet 300 zł premii. Dodatkową zachętą jest fakt, że promocja łączy się z inną, w której za płatności Apple Pay i Google Pay do zdobycia jest 100 zł bonusu. Łącząc obie akcje, możesz zyskać nawet 400 zł premii!

Kilka dni temu zakończyły się promocje Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas. Nie czekaliśmy długo i oto mamy nową akcję zachęcającą do korzystania z rachunków w tym banku - "Korzystaj i zyskaj". Tym razem akcja związana jest z Kontem Optymalnym, a jej organizatorem jest Ad Astra Spółka z o.o. z siedzibą w Michałowicach.

Ile zyskam w tej promocji?

Maksymalna możliwa do otrzymania premia to 300 zł w gotówce. Będzie ona wypłacana w trzech częściach - 50 zł (Pierwsza nagroda), 100 zł (Druga nagroda) oraz 150 zł (Trzecia nagroda).

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do jej zdobycia - pamiętaj, że akcja trwa do osiągnięcia limitu 1000 rejestracji, ale nie dłużej niż do 30 września 2018 r.

Czy mogę skorzystać z oferty?

Tak - jeśli jesteś nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Zgodnie z regulaminem promocja skierowana jest do osób, które nie są stroną umowy ramowej z bankiem ani w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w BGŻ BNP Paribas konta osobistego (dotyczy to także współposiadaczy).

Jak otrzymam 300 zł premii?

To nie jest takie trudne, jak może się wydawać. Warunków jest wprawdzie kilka, jednak jeśli wykonasz je w odpowiedniej kolejności, bez trudu otrzymasz premię. Oto one:

 1. Pierwszy krok to wypełnienie formularza na stronie promocji do 30 września 2018 r. (lub wyczerpania puli 1000 wniosków). Podaj w nim swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL. Po wypełnieniu danych kliknij przycisk "Zarejestruj się", a otrzymasz informację o objęciu promocją na ekranie komputera oraz w wiadomości e-mail. Na etapie uzupełniania swoich danych zaznacz wymagane oświadczenia (o zapoznaniu się z regulaminem) i zgody - na przetwarzanie danych w celach promocji, przekazanie ich do banku oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (aby organizator wiedział, czy spełniłeś warunki promocji).
 2. Drugi krok to złożenie do 30 września 2018 r. wniosku o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej za pomocą linku promocyjnego otrzymanego w wiadomości e-mail. Ważne - we wniosku podaj te same dane, co w formularzu rejestracji do promocji.
 3. Kolejny etap to zawarcie umowy o rachunek osobisty za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 15 października 2018 r.
 4. W październiku 2018 r. zaloguj się do aplikacji mobilnej banku GOmobile - za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł premii.
 5. Jeśli do końca października wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł oraz zapewnisz wpływ na Konto Optymalne w kwocie min. 1000 zł, otrzymasz Drugą nagrodę, czyli 100 zł.
 6. Jeśli spełnisz ten sam warunek - transakcje kartą i wpływy na konto - w listopadzie i grudniu, otrzymasz Trzecią nagrodę - 150 zł premii.
 7. Na dzień przekazania każdej z nagród musisz posiadać aktywne konto, kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej.

O czym powinienem pamiętać?

Każdą z nagród możesz otrzymać tylko raz. Co ważne jest tutaj pewien haczyk - aby otrzymać Drugą nagrodę, musisz spełnić wszystkie wymagania określone dla Nagrody pierwszej (czyli rejestrację w promocji, założenie konta i zalogowanie do aplikacji mobilnej). W przypadku Nagrody trzeciej musisz w październiku spełnić warunki dla Nagrody drugiej, a dopiero potem wymagania stawiane w listopadzie i grudniu.

Transakcje bezgotówkowe kartą uznawane przez bank to płatności w punktach handlowo-usługowych z wyjątkiem wymienionych w regulaminie transakcji o konkretnych kodach MCC (np. instytucje finansowe czy internetowe przekazy pieniężne). Transakcje Blik nie są brane pod uwagę.

Jako wpływ rozumiany jest każdy przelew na Konto Optymalne z wyjątkiem wpływów z innych rachunków uczestnika w BGŻ BNP Paribas i BGŻOptima oraz wpływów z rachunków kredytowych. Oznacza to, że możesz spełnić warunki promocji np. ustawiając zlecenie stałe ze swojego konta w innym banku. Wpłaty gotówkowe nie są traktowane jako wpływ na konto.

Kiedy otrzymam premię?

Wszystko zależy tu tego, które warunki udało Ci się spełnić. Jeśli założyłeś konto i zalogowałeś się do aplikacji mobilnej, to zyskasz 50 zł (Nagrodę pierwszą) - wiadomość o przyznaniu pierwszej premii dotrze do Ciebie najpóźniej 16 listopada 2018 r., a przelew otrzymasz do końca listopada.

Jeśli dodatkowo w październiku dokonałeś transakcje kartą oraz zapewniłeś wpływy na rachunek, to otrzymasz 100 zł premii (Nagrodę drugą). Organizator powiadomi Cię o tym również do 16 listopada, a premia wpłynie na Twoje konto do 30 listopada 2018 r.

Spełnienie wspomnianego warunku w listopadzie i grudniu sprawi, że zyskasz Nagrodę trzecią - 150 zł. Wiadomość o jej przyznaniu dotrze do Ciebie do 17 stycznia 2019 r., a przelew - do końca stycznia 2019 r.

Pamiętaj, aby dokładnie przeczytać wiadomość o przyznaniu premii! Znajdziesz w niej link i unikalny kod - zaloguj się na wskazanej stronie i podaj numer założonego Konta Optymalnego. Masz na to czas do 27 listopada 2018 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czy mogę zyskać jeszcze więcej?

Tak! Jeśli jesteś miłośnikiem płatności mobilnych, możesz przystąpić do promocji dla użytkowników Google Pay i Apple Pay w BGŻ BNP Paribas i otrzymać 100 zł w bonach do Allegro (50 zł) i Biedronki (50 zł). Wystarczy zarejestrować się w wybranej aplikacji i wykonać łącznie 11 transakcji Google Pay lub Apple Pay. Sprawdź szczegóły tej akcji w tym tekście.

Ile zapłacę za Konto Optymalne?

W skrócie - niewiele. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, tak jak obsługa karty debetowej. Nieco gorzej sytuacja wygląda w przypadku wypłat z bankomatów - darmowe są tylko te z maszyn banku i sieci Planet Cash, za wypłaty z innych urządzeń zapłacisz 5 zł.

Zachętą do wypróbowania konta w BGŻ BNP Paribas może być również szeroka oferta płatności mobilnych. W tym banku skorzystasz z Blika, Google Pay i Apple Pay, ale i z przydatnego w płatnościach internetowych Masterpassa.

Zapoznaj się z naszą analizą Konta Optymalnego.

Korzystaj z rachunku i z premii

Bankowi BGŻ BNP Paribas nie można odmówić konsekwencji. Wcześniejsze akcje skupiały się na Koncie Maksymalnym, zatem tym razem mamy do czynienia z promocją Konta Optymalnego. Na szczęście warunki stawiane przez organizatora (spółkę Ad Astra) nie są wyjątkowo skomplikowane, choć warto tu pamiętać o terminach i kilku szczegółach.

Wszystko, co musisz zrobić w tej promocji, to założyć rachunek i aktywnie z niego korzystać. Rozumiemy przez to jedno zalogowanie do aplikacji mobilnej (ważne!), a w trzech kolejnych miesiącach - wykonywanie transakcji kartą i zapewnianie wpływów na rachunek. Jeśli takie wymagania nie sprawią Ci trudności, zarejestruj się w akcji, bankuj wygodnie i ciesz się 300-złotową premią. Zwłaszcza, że konto jest praktycznie darmowe i całkiem nowoczesne :)

Z ostatniej chwili

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.