Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa Bank Millennium podjął decyzję, że podpisanie umowy o konto będzie możliwe wyłącznie za pośrednictwem kuriera (nie w placówce). Ponadto ostateczny termin zawarcia umowy w promocji (31 marca) "nie będzie restrykcyjnie przestrzegany". Oczywiście najlepiej podpisać dokumenty jak najszybciej, ale bank prawdopodobnie przymknie oko na drobne spóźnienie i z tego powodu nie wykluczy uczestnika z promocji.

HIT! Korzystaj i zdobądź 200 zł z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,6% na Koncie Oszczędnościowym Profit + inne bonusy

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

HIT! Korzystaj i zdobądź 200 zł z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,6% na Koncie Oszczędnościowym Profit + inne bonusy
Źródło: strona promocji

Przy poprzedniej edycji promocji Konta 360° z oferty Banku Millennium napisaliśmy, że otwarcie go to w zasadzie „obowiązek” każdego Łowcy Promocji, bo można to zrobić tylko raz w życiu. Podtrzymujemy tę opinię. Zachęcamy Cię do wnikliwego przemyślenia propozycji Banku Millennium i skorzystania z tej akcji, jeśli nie znajdujesz się w grupie osób wykluczonych.

Łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa kartą w trzech kolejnych miesiącach to naprawdę proste warunki do spełnienia przy tak atrakcyjnej nagrodzie – 200 zł w gotówce.

Czasu na decyzję jest na dzień dzisiejszy sporo — wnioski o Konto 360° można składać do 27 marca 2020 r.

Nagroda tylko dla nowych klientów

W promocji „Korzystaj i zdobądź 200 zł” mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w dniu jej rozpoczęcia – czyli 7 lutego 2020 r. – nie posiadały w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu, nie były stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

Oznacza to, że regulamin wyklucza także uprawnionych do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Niedopuszczalne jest także posiadanie karty przedpłaconej prepaid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu.

Nadal obowiązuje wspomniana na wstępie zasada, że nagrodę za otwarcie Konta 360° można otrzymać tylko raz w życiu. Jeśli więc brałeś udział we wcześniejszych akcjach promocyjnych tego rachunku, to niestety nie możesz już zdobyć premii.

3 miesiące aktywności i nagroda będzie Twoja

Przejdźmy do opisu zadań czekających na uczestników promocji:

Drukuj

Zwróć uwagę na szczegóły                              

Zadania do wykonania są proste, ale warto zwrócić uwagę na szczegóły, by nie popełnić błędu, który pozbawi Cię prawa do bonusu.

Najważniejsze, to złożenie wniosku o rachunek w wymaganym terminie i zaznaczenie wszystkich zgód - tak, jak na poniższym obrazku:

Kliknij, aby powiększyć
Zgody marketingowe wymagane w promocji Konta 360° Banku Millennium
Zwróć uwagę, że wymagań regulaminu odnośnie transakcji kartą nie spełnią wypłaty gotówki, operacje niebędące zapłatą za towary czy usługi i związane z grami hazardowymi oraz płatności zwrócone przed nabyciem prawa do premii.

Ponadto, wymagany wpływ nie może być przelewem wewnętrznym między rachunkami własnymi uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium. Wynika z tego, że nie ma przeszkód, byś przesłał pieniądze z własnego konta w innym banku.

Pamiętaj też, że nie możesz za wcześnie rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych. Działania tego typu będziesz mógł podjąć dopiero wtedy, gdy bonus wpłynie na Twój rachunek.

I na koniec dobra informacja – otrzymana przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu.

Co warto wiedzieć o ofercie Banku Millennium?

W ofercie Bank Millennium znajdują się dwie odmiany Konta 360° adresowane do osób w różnym wieku.

Konto 360°

Warunkiem uniknięcia opłat za prowadzenie Konta 360° i wydanej do niego karty jest wykonanie w poprzednim miesiącu choćby jednej transakcji „plastikiem” lub Blikiem i zapewnienie łącznego wpływu w wysokości min. 1000 zł.

Więcej informacji znajdziesz w naszej analizie Konta 360°.

Konto 360° Student

Wersja Student przeznaczona jest dla osób w wieku 18-26 lat. Jej posiadacze nie muszą zapewniać wpływu, by konto i wydana do niego karta były bezpłatne, wystarczy przynajmniej jedna transakcja kartą lub Blikiem.

Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w promocji, musisz zasilić rachunek kwotą min. 1000 zł, by otrzymać nagrodę.

Dodatkowe wiadomości na temat tego rachunku zawarliśmy w analizie Konta 360° Student.

2,6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Naszym zdaniem, premia 200 zł za otwarcie rachunku to atrakcyjny bodziec, by skorzystać z propozycji Banku Millennium. Niezdecydowanym zwracamy dodatkowo uwagę, że będąc klientem tego banku, można korzystać z cyklicznie odnawianej promocji oprocentowania Konta Oszczędnościowego. Obecnie oprocentowanie kwot do 100 000 zł wynosi 2,6% w skali roku.

Dla oszczędzających Bank Millennium przygotował także Lokatę Mobilną (na 2,5%) oraz Lokatę Urodzinową (na 3%).

Kolejne bonusy

To jeszcze nie wszystko. Spójrz, jakie inne bonusy czekają na klientów banku (m.in. na 960 zł premii za kartę kredytową dla obecnych klientów):

Hit, który nie traci na popularności

Trudno zliczyć, ile to już razy można było zdobyć w łatwy sposób 200 zł za otwarcie rachunku osobistego w Banku Millennium. Drobne modyfikacje warunków kolejnych edycji promocji nie idą w kierunku jej komplikowania, wręcz przeciwnie – są jeszcze prostsze do zrealizowania.

Aktywowanie aplikacji mobilnej oraz aktywność na rachunku przez 3 kolejne miesiące, sprowadzająca się do zapewnienia wpływów w łącznej wysokości min. 1000 i wykonania jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem, to naprawdę niewiele. Tym bardziej, że pieniądze na zasilenie rachunku mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku i nie ma przeciwskazań, by spełnić ten warunek, przesyłając niewielką kwotę „w kółko”, aż do osiągnięcia sumy wpływów w wysokości 1000 zł.

Masz już wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji. Czas na Twój ruch.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł"

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej