Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Korzystaj i zdobądź 200 zł z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,6% na Koncie Oszczędnościowym Profit + inne bonusy

HIT! Korzystaj i zdobądź 200 zł z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,6% na Koncie Oszczędnościowym Profit + inne bonusy
Źródło: strona promocji

Przy poprzedniej edycji promocji Konta 360° z oferty Banku Millennium napisaliśmy, że otwarcie go to w zasadzie „obowiązek” każdego Łowcy Promocji, bo można to zrobić tylko raz w życiu. Podtrzymujemy tę opinię. Zachęcamy Cię do wnikliwego przemyślenia propozycji Banku Millennium i skorzystania z tej akcji, jeśli nie znajdujesz się w grupie osób wykluczonych.

Łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa kartą w trzech kolejnych miesiącach to naprawdę proste warunki do spełnienia przy tak atrakcyjnej nagrodzie – 200 zł w gotówce.

Czasu na decyzję jest na dzień dzisiejszy sporo — wnioski o Konto 360° można składać do 27 marca 2020 r.

Nagroda tylko dla nowych klientów

W promocji „Korzystaj i zdobądź 200 zł” mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w dniu jej rozpoczęcia – czyli 7 lutego 2020 r. – nie posiadały w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu, nie były stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

Oznacza to, że regulamin wyklucza także uprawnionych do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Niedopuszczalne jest także posiadanie karty przedpłaconej prepaid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu.

Nadal obowiązuje wspomniana na wstępie zasada, że nagrodę za otwarcie Konta 360° można otrzymać tylko raz w życiu. Jeśli więc brałeś udział we wcześniejszych akcjach promocyjnych tego rachunku, to niestety nie możesz już zdobyć premii.

Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa Bank Millennium podjął decyzję, że podpisanie umowy o konto będzie możliwe wyłącznie za pośrednictwem kuriera (nie w placówce). Ponadto ostateczny termin zawarcia umowy w promocji (31 marca) "nie będzie restrykcyjnie przestrzegany". Oczywiście najlepiej podpisać dokumenty jak najszybciej, ale bank prawdopodobnie przymknie oko na drobne spóźnienie i z tego powodu nie wykluczy uczestnika z promocji.

3 miesiące aktywności i nagroda będzie Twoja

Przejdźmy do opisu zadań czekających na uczestników promocji:

Krok 1
Krok 1

Do 27 marca 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową na specjalnej stronie akcji i zaakceptuj jej regulamin. Zaznacz przy tym wymagane zgody marketingowe.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej 31 marca 2020 r. podpisz z bankiem umowę o wymienione wyżej produkty.

Krok 3
Krok 3

W kwietniu, maju i czerwcu 2020 r. wykonaj następujące działania:

  • zapewnij na nowo otwarte konto łączny wpływ co najmniej 1000 zł;
  • dokonaj minimum jednej płatności kartą lub Blikiem.
Krok 4
Krok 4

Do 30 czerwca 2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Nagroda
Nagroda

Premię, czyli 200 zł, otrzymasz na nowo otwarty rachunek do 20 lipca 2020 r.

Zwróć uwagę na szczegóły                              

Zadania do wykonania są proste, ale warto zwrócić uwagę na szczegóły, by nie popełnić błędu, który pozbawi Cię prawa do bonusu.

Najważniejsze, to złożenie wniosku o rachunek w wymaganym terminie i zaznaczenie wszystkich zgód - tak, jak na poniższym obrazku:

Kliknij, aby powiększyć
Zgody marketingowe wymagane w promocji Konta 360° Banku Millennium
Zwróć uwagę, że wymagań regulaminu odnośnie transakcji kartą nie spełnią wypłaty gotówki, operacje niebędące zapłatą za towary czy usługi i związane z grami hazardowymi oraz płatności zwrócone przed nabyciem prawa do premii.

Ponadto, wymagany wpływ nie może być przelewem wewnętrznym między rachunkami własnymi uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium. Wynika z tego, że nie ma przeszkód, byś przesłał pieniądze z własnego konta w innym banku.

Pamiętaj też, że nie możesz za wcześnie rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych. Działania tego typu będziesz mógł podjąć dopiero wtedy, gdy bonus wpłynie na Twój rachunek.

I na koniec dobra informacja – otrzymana przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu.

Co warto wiedzieć o ofercie Banku Millennium?

W ofercie Bank Millennium znajdują się dwie odmiany Konta 360° adresowane do osób w różnym wieku.

Konto 360°

Warunkiem uniknięcia opłat za prowadzenie Konta 360° i wydanej do niego karty jest wykonanie w poprzednim miesiącu choćby jednej transakcji „plastikiem” lub Blikiem i zapewnienie łącznego wpływu w wysokości min. 1000 zł.

Więcej informacji znajdziesz w naszej analizie Konta 360°.

Konto 360° Student

Wersja Student przeznaczona jest dla osób w wieku 18-26 lat. Jej posiadacze nie muszą zapewniać wpływu, by konto i wydana do niego karta były bezpłatne, wystarczy przynajmniej jedna transakcja kartą lub Blikiem.

Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w promocji, musisz zasilić rachunek kwotą min. 1000 zł, by otrzymać nagrodę.

Dodatkowe wiadomości na temat tego rachunku zawarliśmy w analizie Konta 360° Student.

2,6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Naszym zdaniem, premia 200 zł za otwarcie rachunku to atrakcyjny bodziec, by skorzystać z propozycji Banku Millennium. Niezdecydowanym zwracamy dodatkowo uwagę, że będąc klientem tego banku, można korzystać z cyklicznie odnawianej promocji oprocentowania Konta Oszczędnościowego. Obecnie oprocentowanie kwot do 100 000 zł wynosi 2,6% w skali roku.

Dla oszczędzających Bank Millennium przygotował także Lokatę Mobilną (na 2,5%) oraz Lokatę Urodzinową (na 3%).

Kolejne bonusy

To jeszcze nie wszystko. Spójrz, jakie inne bonusy czekają na klientów banku (m.in. na 960 zł premii za kartę kredytową dla obecnych klientów):

Hit, który nie traci na popularności

Trudno zliczyć, ile to już razy można było zdobyć w łatwy sposób 200 zł za otwarcie rachunku osobistego w Banku Millennium. Drobne modyfikacje warunków kolejnych edycji promocji nie idą w kierunku jej komplikowania, wręcz przeciwnie – są jeszcze prostsze do zrealizowania.

Aktywowanie aplikacji mobilnej oraz aktywność na rachunku przez 3 kolejne miesiące, sprowadzająca się do zapewnienia wpływów w łącznej wysokości min. 1000 i wykonania jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem, to naprawdę niewiele. Tym bardziej, że pieniądze na zasilenie rachunku mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku i nie ma przeciwskazań, by spełnić ten warunek, przesyłając niewielką kwotę „w kółko”, aż do osiągnięcia sumy wpływów w wysokości 1000 zł.

Masz już wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji. Czas na Twój ruch.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Korzystaj i zdobądź 200 zł"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.