Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bonusy dla graczy za otwarcie Konta dla Ciebie w Credit Agricole

Bonusy dla graczy za otwarcie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Jednych najbardziej cieszy gotówka, innych voucher na zakupy w wybranym sklepie, a jeszcze innych nagroda związana z ich pasją. Do tej ostatniej kategorii należy wielu miłośników gier komputerowych i właśnie z myślą o nich banki przygotowują akcje promocyjne ze specjalnymi bonusami. Credit Agricole proponuje 60 zł do wydania na Steamie oraz unikalną koszulkę turniejową z autografem Paschy Bicepsa. Jej cena wynosi 83 zł, ale wartość kolekcjonerska jest z pewnością o wiele wyższa.

Do kompletu można jeszcze zamówić wyjątkową kartę płatniczą zaprojektowaną przez Paschę.

Uczestnicy promocji

Chcąc uczestniczyć w tej promocji, nie trzeba w żaden sposób udowadniać zamiłowania do gier komputerowych. Wystarczy spełnienie prostego warunku: nieposiadanie rachunku osobistego w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r.

Warunkiem udziału jest otwarcie wybranego konta z oferty banku:

  • Konto dla Ciebie
  • Konto dla Ciebie GO!
  • Konto dla Ciebie MOVE!
  • Konto dla Ciebie VIP

wraz z jedną z kart płatniczych: Mastercard Debit Standard lub Platinum.

Krótka droga po nagrodę

Zdobycie nagrody jest równie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2023 r. złóż wniosek o wybrany przez siebie rachunek wraz z dedykowaną kartą debetową. Formalności możesz załatwić na stronie internetowej banku, w jego placówce, na infolinii lub w aplikacji CA24 Mobile.

Pamiętaj, by:

  • wyrazić przy tym zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną i telefonicznie ofert marketingowych od banku lub podmiotów, które z nim współpracują;
  • podać swój adres e-mail i telefon.
Krok 2
Krok 2

Tylko tyle wystarczy, by bank przekazał Ci wyjątkową koszulkę z autografem Paschy Bicepsa. W celu jej odebrania wejdź na stronę, do której link otrzymasz SMS-em w ciągu 5 dni roboczych od przystąpienia do akcji i wypełnij znajdujący się na niej formularz.

Nagroda
Nagroda

Koszulka zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 4 tygodni od daty wypełnienia formularza.

Krok 3
Krok 3

W celu odebrania bonu do wykorzystania w serwisie Steam w każdym z 3 miesięcy następujących po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek:

  • wykonaj 5 transakcji kartą;
  • zaloguj się choć raz do CA24 Mobile lub CA24 eBanku.
Nagroda
Nagroda

Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz te zadania, otrzymasz voucher o wartości 20 zł do Steam. Bank przekaże go SMS-em na podany przez Ciebie numer telefonu w kolejnym miesiącu po tym, w którym spełniłeś warunki.

Dla uniknięcia wątpliwości: załóżmy, że otworzyłeś rachunek w kwietniu. Po raz pierwszy warunki aktywności musisz spełnić w maju, a potem w czerwcu i w lipcu. Wówczas ostatnią nagrodę otrzymasz w sierpniu.

Szczegóły grają rolę

W przypadku Konta dla Ciebie GO! przystąpienie do promocji i otwarcie konta możliwe jest tylko w placówce w obecności przedstawiciela ustawowego małoletniego posiadacza rachunku.

Warunków regulaminu nie spełnią płatności kartą i mobilne wykonane w punktach o kodach MCC wymienionych w jego treści. Chodzi m.in. o kasyna oraz zakłady bukmacherskie (kod MCC 7995), instytucje finansowe (6012), brokerów ubezpieczeniowych (6211) i przekazy pieniężne (6051, 4829). Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, przelewy na telefon Blik oraz wypłaty z bankomatów.

Jeśli w okresie promocji zamówisz do Konta dla Ciebie GO! lub Konta dla Ciebie MOVE! kartę z wizerunkiem z katalogu (np. tę zaprojektowaną przez Paschę Bicepsa), to otrzymasz ją za darmo.

Premia nie zostanie Ci przekazana, jeśli w momencie jej wypłaty Twoje konto będzie w okresie wypowiedzenia.

Ze zdobytych nagród nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym, są one zwolnione od podatku.

Promowane rachunki

Promocja skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, których wspólną cechą jest zamiłowanie do gier komputerowych. Bank nie stworzył dla nich specjalnego rachunku, pozwala, by wybrali najlepszy dla siebie z szerokiej oferty ROR-ów. Popatrz więc, co bank proponuje i dopasuj konto do swojego wieku, potrzeb i sposobu bankowania.

Nagroda w zasięgu ręki

Prawda, że wymagania banku nie są wyśrubowane? Zrealizowanie ich będzie z pewnością znacznie prostsze niż wejście na wyższy level w niejednej grze. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję. To Ty decydujesz i wygrywasz.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto z korzyściami dla gracza"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.