Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole.

200 zł w promocji "Korzyści dla Ciebie" za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + 2% dla oszczędności

200 zł w promocji "Korzyści dla Ciebie" za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + 2% dla oszczędności
Źródło: strona banku

Z promocji konta osobistego w Credit Agricole można skorzystać do 31 stycznia 2021 r.

Rzadko się zdarza, by uczestnik promocji mógł wybrać premię, o którą będzie się ubiegał. Tymczasem w tym przypadku bank zachęca do wyboru nagrody "dopasowanej do swoich potrzeb". Do wyboru jest jedna z dwóch premii:

  • do 200 zł za przeniesienie konta z obecnego banku do Credit Agricole (dostępne tylko w placówce i na CA24 infolinii) lub
  • do 200 zł zwrotu za płatności mobilne i płatności kartą.

Niestety tym razem nie ma już premii za automatyczne oszczędzanie na rachunku CAsaver.

Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty

Jak zapewne wiesz, większość promocji organizowanych przez banki jest przeznaczona dla nowych klientów. Najnowsza akcja Credit Agricole nie jest tu wyjątkiem i również w niej obowiązują pewne wykluczenia.

Jeśli więc korzystałeś wcześniej z premii za przeniesienie rachunku z innego banku do Credit Agricole lub od 1 kwietnia 2018 r. posiadałeś konto osobiste w tym banku – ta promocja będzie dla Ciebie niedostępna. Jeśli te zastrzeżenia Cię nie dotyczą, możesz śmiało skorzystać z oferty.

Na początek załóż konto

Podstawowym warunkiem, który umożliwi Ci zdobycie nagrody, jest otwarcie do 31 stycznia 2021 r. Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP. Uwaga! Jeśli do otwarcia rachunku użyjesz aplikacji CA24 Otwórz Konto, to będzie Ci przysługiwała wyłącznie premia za płatności mobilne i płatności kartą.

Droga do wysokiej premii stoi otworem

Harmonogram działań prezentuje się następująco:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 stycznia 2021 r. załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP (indywidualne lub wspólne).

  • Jeśli chcesz otrzymać premię za płatności mobilne / kartą, skorzystaj z linka do strony banku.
  • Jeśli interesuje Cię premia za przeniesienie konta, udaj się do oddziału banku, gdzie złożysz wniosek o konto. Dodatkowo w ciągu 7 dni od zawarcia umowy podpisz upoważnienie do przeniesienia rachunku i dołącz odpowiedni wniosek (podając nazwę obecnego banku, numer przenoszonego konta i dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę firmy/instytucji przekazującej wynagrodzenie, np. pracodawcy, uczelni wyższej, ZUS). UWAGA: Zadbaj o to, by Twoje podpisy na upoważnieniu oraz wniosku były zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.
Krok 2
Krok 2

Warunki do spełnienia są uzależnione od wybranej premii:

Premia za przeniesienie konta Premia za płatności mobilne i płatności kartą
Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) zapewnij wpływ na rachunek w Credit Agricole w wysokości min. 3000 zł (lub 1000 zł). Po otwarciu konta płać kartą / Blikiem / Google Pay / Apple Pay / Garmin Pay / Fitbit Pay.
Regularnie zapewniaj wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł / mies.
Wykonuj w każdym miesiącu przynajmniej 3 płatności mobilne lub kartą.
Nagroda
Nagroda

Premię za przeniesienie konta - 200 zł za wpływy 3 tys. zł lub 100 zł za niższe wpływy - otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci wpływ spełniający warunki promocji.

Premie za płatności mobilne / kartą możesz otrzymywać przez 12 miesięcy. Cząstkowe nagrody (maks. 16,67 zł miesięcznie, 200 zł łącznie przez rok) będą do Ciebie trafiać na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego, po tym w którym spełnisz warunki ich otrzymania.

Jeszcze słowo o premiach

Premia za płatności wynosi dokładnie 5% za płatności mobilne oraz 2% za płatności kartą (w sumie maksymalnie 16,67 zł / mies.). Bank wypłaca zwrot jedynie za te miesiące w których spełnione zostały wszystkie warunki (patrz Harmonogram)! Premia za dany okres zasili Twój rachunek w kolejnym miesiącu (wypłata premii za grudzień następuje w styczniu, za styczeń - w lutym itd.).

Do premiowanych płatności nie zostaną zaliczone transakcje dokonane w punktach z określonymi kodami MCC wymienionymi w regulaminie (np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy w instytucjach finansowych). To samo dotyczy operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych (np. Revolut, PayPal itd.), przelewów na telefon Blik oraz wypłat z bankomatów.

Jeśli nie zapewnisz wpływu na konto co najmniej 1000 zł lub nie wykonasz co najmniej 3 płatności mobilnych lub kartą, nie otrzymasz premii za ten miesiąc. Możesz jednak nadal korzystać z akcji specjalnej w następnych okresach.

Co bank rozumie przez „wpływ na konto”?

Warto w tym miejscu od razu wyjaśnić, jak bank definiuje pojęcie „wpływu”. Zgodnie z regulaminem jest to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów w okresie miesiąca kalendarzowego, z jednym istotnym zastrzeżeniem - pieniądze nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Credit Agricole oraz z kont, które posiadasz w innych bankach (także tych, których jesteś współposiadaczem lub pełnomocnikiem). Reasumując, wpływ nie musi być jednorazowy, ważne by suma przelewów wyniosła w danym miesiącu min. 1000 zł.

Jak zatem najłatwiej spełnić warunek zapewnienia wpływu? Naszym zdaniem w grę wchodzą trzy opcje: rzeczywisty wpływ wynagrodzenia (renty, emerytury, zasiłku, stypendium), wpłata gotówkowa w oddziale Credit Agricole lub przelew przychodzący z rachunku członka rodziny, np. z konta żony, męża, rodzica czy dziecka.

Konto dla Ciebie i Rachunek Oszczędzam

0 zł za prowadzenie konta, kartę wielowalutową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, ale pod pewnymi warunkami – to najkrótsza charakterystyka rachunku Konto dla Ciebie. Jak prezentują się jego pozostałe parametry?

Poniżej znajdziesz z kolei szczegółowe informacje dotyczące konta oszczędnościowego w Credit Agricole, które obecnie jest jednym z najwyżej oprocentowanych rachunków na rynku (w ramach oferty specjalnej):

Niewielkie zmiany, ale wciąż korzystna premia

Credit Agricole kolejny raz kusi nowych klientów 200-złotową premią i to z możliwością jej wyboru. Bonus można zdobyć, zakładając rachunek w oddziale i zapewniając wpływy na konto lub aktywnie korzystając z karty i płatności mobilnych przez 12 miesięcy.

Niestety z rozczarowaniem przyjmujemy fakt, że premia za automatyczne oszczędzanie na rachunku CAsaver jest w tej edycji promocji już niedostępna. Nadal też nie można połączyć akcji z programem poleceń i zyskać dodatkowo 50 zł. Wprawdzie wciąż da się użyć kodu polecenia, ale wtedy to nasz znajomy otrzyma premię - my możemy co najwyżej polecać konto innym osobom.

Pomimo tego 200 zł to wciąż sporo, zatem wybierz najlepszą premię dla siebie i rozpocznij współpracę z Credit Agricole ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Korzyści dla Ciebie - zima 2020/2021”

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.