Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 250 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole: 200 zł w promocji "Korzyści dla Ciebie" + 50 zł za otwarcie z polecenia (+3% dla oszczędności)

Michał Radzimiński
Redaktor Najlepszekonto.pl
Do 250 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole: 200 zł w promocji "Korzyści dla Ciebie" + 50 zł za otwarcie z polecenia (+3% dla oszczędności)
Źródło: strona banku

Z najnowszej promocji konta osobistego w Credit Agricole można skorzystać do 30 kwietnia 2020 r.

Rzadko się zdarza, by uczestnik promocji mógł wybrać premię, o którą będzie się ubiegał. Tymczasem w tym przypadku bank zachęca do wyboru nagrody "dopasowanej do swoich potrzeb". Do wyboru jest jedna z trzech premii:

  • do 200 zł za przeniesienie konta z obecnego banku do Credit Agricole lub
  • do 200 zł zwrotu za płatności mobilne lub
  • do 200 zł premii za automatyczne oszczędzanie na rachunku CAsaver.

Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty

Jak zapewne wiesz, większość promocji organizowanych przez banki jest przeznaczona dla nowych klientów. Najnowsza akcja Credit Agricole nie jest tu wyjątkiem i również w niej obowiązują pewne wykluczenia. Jeśli więc korzystałeś wcześniej z premii za przeniesienie rachunku z innego banku do Credit Agricole lub od 1 kwietnia 2018 r. posiadałeś konto osobiste w tym banku – ta promocja będzie dla Ciebie niedostępna. Jeśli te zastrzeżenia Cię nie dotyczą, możesz śmiało skorzystać z oferty.

Na początek załóż konto

Podstawowym warunkiem, który umożliwi Ci zdobycie nagrody, jest otwarcie do 30 kwietnia 2020 r. Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP. W promocji biorą też udział nowo otwarte Konta dla Ciebie MOVE!, o ile zostały założone z użyciem aplikacji CA24 Otwórz Konto. Uwaga! Jeśli do otwarcia rachunku użyjesz wspomnianej aplikacji, to będzie Ci przysługiwała wyłącznie premia za płatności mobilne.

Opcja 1. Premia za przeniesienie konta

Harmonogram działań prezentuje się następująco:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 30 kwietnia 2020 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP (indywidualne lub wspólne) na stronie promocji. Przystąp do akcji, wybierając premię 200 zł za przeniesienie konta.

We wniosku podaj kod polecenia - dzięki temu będziesz mógł zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie masz kodu, wypełnij ten formularz, a wówczas prześlemy Ci nasz sprawdzony kod „redakcyjny” :)

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od zawarcia umowy o rachunek podpisz upoważnienie, na mocy którego Credit Agricole przeniesie Twoje konto z innego banku.

Wypełnij także specjalny wniosek i podaj w nim następujące dane: nazwę obecnego banku, numer rachunku osobistego, który w nim posiadasz oraz dyspozycję jego zamknięcia, a także nazwę firmy lub instytucji przekazującej Ci wynagrodzenie (np. dane pracodawcy, adres uczelni lub oddziału ZUS).

Zadbaj o to, by Twoje podpisy na upoważnieniu oraz wniosku były zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Krok 3
Krok 3

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) zapewnij wpływ na rachunek w Credit Agricole w wysokości min. 3000 zł.

Osobom, które trzykrotnie zapewnią wpływy min. 1000 zł (ale niższe niż 3000 zł) bank wypłaci premię w wysokości tylko 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 200 zł (lub 100 zł) otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci wpływ spełniający warunki promocji.

Opcja 2. Premia za płatności mobilne

Jeśli wolisz otrzymywać przez 12 miesięcy zwrot 5% za płatności mobilne (maksymalnie 16,67 zł / mies.), to po otwarciu konta (możesz to zrobić w aplikacji CA24 Otwórz Konto) dodaj kartę do wybranego portfela cyfrowego Google Pay / Apple Pay lub płać Blikiem. Następnie:

  • regularnie zapewniaj wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł / mies. oraz
  • wykonuj w każdym miesiącu przynajmniej 3 płatności mobilne.

Bank wypłaca zwrot jedynie za te miesiące w których spełnione zostały oba te warunki! Premia za dany miesiąc zasili Twój rachunek w kolejnym miesiącu (wypłata premii za maj następuje w czerwcu, za czerwiec - w lipcu itd.).

Do premiowanych płatności mobilnych nie zostaną zaliczone transakcje dokonane w punktach z określonymi kodami MCC wymienionymi w regulaminie. To samo dotyczy operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych (np. Revolut, PayPal itd.), przelewów na telefon Blik oraz wypłat z bankomatów.

Opcja 3. Premia za automatyczne oszczędzanie na CAsaver

Jeśli wybierzesz premię w postaci dodatkowego zasilenia rachunku do autooszczędzania CAsaver (50% wartości zaokrągleń, max. 16,67 / mies. przez rok), to wraz z kontem osobistym powinieneś otworzyć także Rachunek Oszczędzam z włączoną usługą CAsaver. Pozostałe warunki to:

  • regularne wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł / mies. oraz
  • wykonanie w danym miesiącu transakcji kartą na łączną kwotę min. 200 zł

Podobnie jak w przypadku premii za płatności mobilne, bank wypłaci nagrodę za dany miesiąc, o ile spełniłeś w nim oba wspomniane warunki. Również tutaj wypłata następuje do końca kolejnego miesiąca, ale już nie na konto osobiste, a na rachunek oszczędnościowy.

Ważne, by nie zamykać rachunku Oszczędzam ani nie wyłączać usługi CAsaver - taki ruch pozbawi Cię prawa do ubiegania się o premię aż do samego końca okresu trwania promocji.

Ważne! Credit Agricole zawiesił możliwość podpisywania umów z pośrednictwem kuriera. W konsekwencji osoby, które złożą wniosek przez stronę internetową, będą musiały udać się do oddziału. Z drugiej strony, pozwoli to zarówno na wybór dowolnej nagrody, jak i na zgarnięcie dodatkowych 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Z kolei uczestnicy, którzy otworzą konto w specjalnej aplikacji, przejdą cały proces zdalnie. Niestety, nie będą mogli oni wybrać premii (jedyna możliwością będzie 200 zł zwrotu za płatności mobilne), a do tego nie zgarną 50 zł dla nowego klienta w programie poleceń.

Co bank rozumie przez „wpływ na konto”?

Warto w tym miejscu od razu wyjaśnić, jak bank definiuje pojęcie „wpływu”. Zgodnie z regulaminem jest to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów w okresie miesiąca kalendarzowego, z jednym istotnym zastrzeżeniem - pieniądze nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Credit Agricole oraz z kont, które posiadasz w innych bankach (także tych, których jesteś współposiadaczem lub pełnomocnikiem). Reasumując, wpływ nie musi być jednorazowy, ważne by suma przelewów wyniosła w danym miesiącu min. 1000 zł.

Jak zatem najłatwiej spełnić warunek zapewnienia wpływu? Naszym zdaniem w grę wchodzą trzy opcje: rzeczywisty wpływ wynagrodzenia (renty, emerytury, zasiłku, stypendium), wpłata gotówkowa w oddziale Credit Agricole lub przelew przychodzący z rachunku członka rodziny, np. z konta żony, męża, rodzica czy dziecka.

Konto dla Ciebie i Rachunek Oszczędzam

0 zł za prowadzenie konta, kartę wielowalutową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, ale pod pewnymi warunkami – to najkrótsza charakterystyka rachunku Konto dla Ciebie. Jak prezentują się jego pozostałe parametry?

Poniżej znajdziesz z kolei szczegółowe informacje dotyczące konta oszczędnościowego w Credit Agricole, które może odegrać istotną rolę podczas Twojego udziału w promocji (i nie tylko):

Dodatkowe 50 zł za otwarcie z polecenia!

Chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł? Wpisz we wniosku o konto kod otrzymany od obecnego klienta (lub od nas ;)) i spełnij warunki programu poleceń. Szczegóły znajdziesz tutaj:

Do 300 zł za aktywne korzystanie z karty kredytowej

To nie wszystkie bonusy, jakie możesz obecnie zdobyć w Credit Agricole. Trwa również promocja dotycząca kart kredytowych:

Brawa za możliwość wyboru premii!

Credit Agricole kolejny raz kusi klientów konkurencji premią za przeniesienie rachunku z innego banku. Wygląda na to, że dotychczasowa formuła okazała się skuteczna, ponieważ bank co jakiś czas do niej powraca. Tym razem do zdobycia jest nie 150 zł (jak ostatnio), a nawet 200 zł.

Ponadto bank daje alternatywę w postaci zwrotu za płatności mobilne (do 200 zł w ciągu 12 miesięcy) lub dodatkowej premii za autooszczędzanie (również max. 200 zł w rok).

A zatem, wybierz opcję najlepszą dla siebie i rozpocznij współpracę z Credit Agricole ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Korzyści dla Ciebie 2020"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.