Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Ocena redakcji:

Konto za Zero w PKO BP

Konto za Zero w PKO BP
Źródło: strona PKO BP

Konto za Zero w PKO Banku Polskim to interesująca oferta dla aktywnych klientów i osób korzystających z programu Rodzina 500+. Możesz uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku i obsługę karty płatniczej poprzez systematyczne zasilanie konta i transakcje kartą debetową. Dostęp do środków również stoi na wysokim poziomie – rachunek oferuje możliwość zarządzania naszymi środkami poprzez system bankowości elektronicznej oraz aplikację mobilną.

W naszej analizie rachunku przyjrzymy się najważniejszym parametrom konta osobistego oferowanego przez PKO BP, zwrócimy także uwagę na dodatkowe usługi, do których zyskasz dostęp, zakładając Konto za Zero.

Podstawowe parametry Konta za Zero w PKO BP

Potencjalny klient poszukując rachunku osobistego, zwraca uwagę przede wszystkim na koszty prowadzenia konta, obsługi karty płatniczej oraz przelewów. Poniżej przedstawiamy najbardziej istotne parametry rachunku Konto za Zero (można go otworzyć jako konto wspólne):

Wniosek o rachunek możesz złożyć na .

Aktualne promocje

Konto za Zero jest aktualnie objęte interesującymi promocjami. Sprawdź poniżej:

Dodatkowe usługi do Konta za Zero

Podczas dokonywania wyboru konta osobistego warto także przyjrzeć się usługom dodatkowym, które bank kieruje do właścicieli rachunku. W ramach Konta za Zero PKO Bank Polski oferuje klientom następujące korzyści:

  • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów.
  • Konto Oszczędnościowe Plus – konto łączące zalety lokaty i konta osobistego z oprocentowaniem promocyjnym do 1,2% w skali roku;
  • Rachunek Walutowy – prowadzony w EUR, USD, GBP, CHF, istnieje możliwość uzyskania karty płatniczej do takiego konta;
  • Aplikacja mobilna IKO – przy jej pomocy możesz dokonywać wypłat z bankomatów PKO BP, przelewać środki na numer telefonu odbiorcy w ramach banku PKO BP, płacić w wybranych sklepach, a nawet w Internecie.
  • Autooszczędzanie – wygodny sposób na oszczędzanie przy codziennych płatnościach polegający np. na zaokrąglaniu wartości do wybranej kwoty i przelewaniu różnicy na konto oszczędnościowe.
  • Własny wizerunek na karcie płatniczej - możesz wybrać niestandardowy wzór karty debetowej. Jednorazowy koszt wydania takiej karty to 14,90 zł.

Komentarz redakcji

Konto za Zero w PKO Banku Polskim to dobry wybór dla osób aktywnych i nowoczesnych. Klienci, którzy lubią korzystać z karty debetowej mogą liczyć na brak podstawowych opłat związanych z rachunkiem osobistym, ponadto otrzymują nieograniczony dostęp do konta nie tylko przez Internet, ale także poprzez aplikację mobilną. Bank oferuje także preferencyjne warunki dla osób pobierających świadczenie wychowawcze 500+.

Atutem Konta za Zero jest brak opłaty za prowadzenie rachunku (jeśli posiadamy kartę płatniczą lub korzystamy z programu Rodzina 500+), zróżnicowane opłaty za kartę debetową, nowoczesna aplikacja mobilna oraz możliwość lokowania środków w walutach obcych. Jeśli poszukujesz rachunku, z którego zamierzasz systematycznie korzystać, a przy tym lubisz bankować mobilnie, rozważ wybór Konta za Zero w PKO Banku Polskim.

Ocena redakcji łącznie:

Zalety

Ubezpiecz samochód w bankowości elektronicznej PKO BP i daj sobie szansę na 500 zł w konkursie
  • konto polecane dla beneficjentów 500+
  • nowoczesna aplikacja mobilna IKO

Wady

  • wysoka opłata za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą
Załóż konto na stronie banku

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa. PKO Bank Polski jest największym polskim bankiem.

Czytaj więcej