Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Konto z zyskiem: 400 zł premii pieniężnej za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

Konto z zyskiem: 400 zł premii pieniężnej za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Źródło: strona promocji

Pisanie o tym, że BNP Paribas wyjątkowo często organizuje atrakcyjne akcje promocyjne swojego sztandarowego rachunku osobistego, byłoby truizmem, przejdźmy więc od razu do rzeczy. W najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie możesz zgarnąć 400 zł premii gotówkowej: po 100 zł za każdy z czterech miesięcy aktywności. Ponieważ jednak bank dość restrykcyjnie podszedł do warunków, które trzeba wykonać w konkretnych miesiącach, tak więc musisz wykazać się nie tylko refleksem, ale i dobrą pamięcią ;)

A czemu refleksem? Jak to zwykle w tego typu akcjach bywa, liczba uczestników jest ograniczona – tym razem do 4500 zarejestrowanych osób. Najdłużej promocja może potrwać do 8 grudnia 2019 r. Nie warto jednak zwlekać, bo bywało tak, że akcje z niższą premią potrafiły się zakończyć na długo przed czasem.

Organizatorem promocji „Konto z zyskiem” jest Ad Astra Sp. z o.o., zaś BNP Paribas – partnerem akcji.

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które nie są stroną umowy ramowej z bankiem ani przez ostatnie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego (również jako współwłaściciel).

A teraz pędzimy dalej, bo przed nami dużo zasad, dat i szczegółów.

Krok 1: Przystępujemy do akcji i dostajemy 100 zł „na zachętę”

Jak już pisaliśmy, nagroda 400 zł podzielona jest na cztery mniejsze premie (każda po równe 100 zł), a każda premia wymaga spełnienia nieco odmiennych warunków.

Na początku skupmy się więc na najpilniejszych zadaniach. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 8 grudnia 2019 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji. Pamiętaj o wyrażeniu wymaganych zgód na przetwarzanie przez organizatora oraz bank Twoich danych osobowych oraz przekazywania ich pomiędzy oboma podmiotami.

Po zakończeniu rejestracji internetowej otrzymasz link prowadzący do wniosku o konto.

Krok 2
Krok 2

Do 8 grudnia 2019 r. za pomocą otrzymanego linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową. Do wyboru masz trzy rodzaje „debetówek”, o których przeczytasz niżej.

Ważne jest, aby we wniosku o zawarcie umowy ramowej widniały identyczne dane jak te, które podałeś podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Krok 3
Krok 3

Do 20 grudnia 2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy ramowej odbędzie się za zdalnie za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku – Autenti.

Krok 4
Krok 4

Do końca grudnia 2019 r. wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody zostanie wysłana na Twój adres e-mail do 20 stycznia 2020 r. Do wiadomości zostanie dołączony link i unikalny kod służące do zalogowania się na stronie organizatora promocji – kod ten będzie niezbędny do wypłaty premii.

Krok 5
Krok 5

Do 26 stycznia 2020 r. zaloguj się za pomocą otrzymanego od organizatora linka i unikalnego kodu na wskazanej stronie i podaj organizatorowi numer swojego Konta Otwartego na Ciebie.

Nagroda
Nagroda

Pierwszą premię w wysokości 100 zł otrzymasz do końca stycznia 2020 r.

Krok 2: druga premia i kolejne 100 zł

Jeśli udało Ci się spełnić warunki otrzymania pierwszej premii, możesz ubiegać się o drugą część nagrody. Tym razem zadanie jest tylko jedno, za to polega na wykonaniu w styczniu transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł (łącznie).

Informację o przyznaniu premii otrzymasz do 20 lutego 2020 r., natomiast wypłata nastąpi do końca miesiąca.

Krok 3: 100 zł po raz trzeci

Jeżeli spełniłeś wymogi stawiane przed Tobą w styczniu, to następne zadanie czeka na Ciebie w lutym. W najkrótszym miesiącu roku powinieneś:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnić łączny wpływ na konto w wysokości 1000 zł.

Informację o pomyślnym przejściu tego etapu otrzymasz do 20 marca 2020 r., zaś sama nagroda trafi do Ciebie do końca tego miesiąca.

Krok 4: ostatnia premia 100 zł

Na finiszu promocji poprzednie jej etapy wydają się być tylko rozgrzewką. Dotrzesz do niego wyłącznie, jeśli z sukcesem wykonałeś zadania z kroku nr 3. Aby zdobyć czwarty, 100-złotowy bonus, powinieneś w marcu:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnić łączny wpływ na konto w wysokości 1000 zł,
  • zlecić min. 5 przelewów w bankowości elektronicznej (za pomocą [email protected], GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Najprościej spełnić ten warunek, zlecając przelew środków na swoje konto w innym banku.

O tym, że spełniłeś warunki akcji, dowiesz się do 20 kwietnia 2020 r., a przekazanie ostatniego bonusu nastąpi do 30 kwietnia.

Pamiętaj, że do tej pory Twoje konto i karta muszą być aktywne.

Na koniec dobra wiadomość - nagroda (400 zł) jest w całości zwolniona z opodatkowania.

Mini-słownik do maksi-promocji

Wyjaśnijmy teraz, co oznaczają poszczególne pojęcia stosowane przez bank.

Przede wszystkim za transakcje bezgotówkowe kartą zostaną uznane operacje w sklepach (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, a nawet zamówienia telefoniczne lub pocztowe), również za pomocą portfeli cyfrowych takich jak Apple Pay czy Google Pay. Nie liczą się transakcje Blik, PayU, Dotpay czy inne wymagające udziału pośrednika. Wykluczone są także płatności w miejscach ze szczególnymi kodami MCC, takimi jak kasyna czy zakłady bukmacherskie (ich listę znajdziesz w regulaminie na stronie 6).

Jeżeli zaś chodzi o wpływ na konto, to bank wymaga, aby przelew nie pochodził z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub BGŻOptima. Nie są również brane pod uwagę wpłaty gotówkowe. Z powodzeniem możesz natomiast zapewnić wpływ ze swojego konta w innym banku.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie wpisuje się w popularny ostatnio trend personalizacji rachunków osobistych, co czyni je kontem stosunkowo uniwersalnym. Poniżej przedstawiamy opłaty z nim związane:

Ofertę BNP Paribas wyróżnia możliwość wybrania karty debetowej spośród trzech propozycji. „Debetówki” różnią się od siebie opłatami i funkcjami. Ze swojej strony podpowiadamy, że dla większości z nas najlepszym wyborem będzie standardowa Karta Otwarta na Dzisiaj. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, będzie ona zupełnie bezpłatna. W przeciwnym razie w banalny sposób możesz uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 3 zł - wystarczy, że wykonasz choć jedną płatność "plastikiem".

Dodatek: 400 zł do Biedronki za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden argument do podjęcia szybkiej decyzji o przystąpieniu do tej promocji. Jeśli zostaniesz klientem BNP Paribas, będziesz mógł bez problemu wyrobić kartę kredytową w tym banku.

Za prostą aktywność otrzymasz bon zakupowy do sklepów Biedronka o wartości aż 400 zł. Jak nie trudno policzyć, łącząc obie promocje, możesz zyskać nawet 800 zł. Sam zdecydujesz, czy zostajesz przy premii za konto, czy skusisz się także na nagrodę za kartę :)

Konto z zyskiem 400 zł za umiarkowaną aktywność

W swojej najnowszej promocji BNP Paribas proponuje 400 zł premii w czterech częściach, wypłacanych w ciągu kilku miesięcy. Bank stopniuje warunki i ewidentnie próbuje w ten sposób mocniej związać ze sobą nowego klienta. Choć zadania – transakcje kartą, zapewnienie wpływu, wykonanie przelewów – nie odbiegają od wymogów stawianych w innych akcjach, to musimy przyznać, że rzeczywiście najłatwiej będzie je spełnić osobom, które aktywniej będą korzystać z produktów BNP Paribas.

Biorąc udział w tej akcji, pamiętaj o tym, że na każdym kolejnym etapie bank dokłada Ci po jednym zadaniu - na szczęście każdy etap zamyka się w pełnym miesiącu, tak więc daty nie powinny nastręczać specjalnych kłopotów. Niestety, niespełnienie warunków w jednym z kroków automatycznie uniemożliwia otrzymanie premii w dalszych miesiącach. O tym warto pamiętać.

Na koniec mała podpowiedź, oparta na naszym doświadczeniu z podobnymi promocjami. Cztery miesiące szybko mijają. Jeśli nie chcesz się pogubić w warunkach, dodaj sobie tę stronę do zakładek i w każdym miesiącu przeznacz 5 minut na weryfikację postępów w realizacji zadań. Wystarczy, że porównasz opisane tu warunki aktywności z historią swojego konta :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto z zyskiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.