Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za przeniesienie wynagrodzenia dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

100 zł za przeniesienie wynagrodzenia dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki starają się, by ich relacje z klientami były jak najściślejsze. Doskonałym „spoiwem” jest wynagrodzenie wpływające na rachunek, skłaniające klientów do korzystania z wielu produktów danej instytucji finansowej. Stąd rozsyłanie co pewien czas do wybranych klientów zachęt do przeniesienia pensji, emerytury czy stypendium i oferowanie im za to różnych bonusów.

Tego typu działanie podjął obecnie Santander Bank Polska, który zorganizował akcję „100 zł za konto z wynagrodzeniem”.

Promocja dla zaproszonych

Mogą w niej uczestniczyć posiadacze Konta Jakie Chcę, koniecznie z dostepem do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, którzy otrzymali od banku zaproszenie do udziału w tej promocji. Są one wysyłane w formie powiadomień push, wiadomości sms lub e-mail a także przekazywane w bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem bank będzie wysyłał zaproszenia do 15 września 2023 r., zawsze w pierwszej połowie miesiąca.

Tylko krok od nagrody

Działania niezbędne do otrzymania bonusu sprowadzają się do wykonania tylko jednego kroku.

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody na kontakty marketingowe ze strony Santander Bank Polska i czy nie zgłaszałeś sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli wszystko jest OK i dotąd nie otrzymujesz "wynagrodzenia" na konto w Santaderze, wypatruj w bankowości elektronicznej, wśród sms-ów i wiadomości w poczcie elektronicznej zaproszenia do przeniesienia do tego banku "wynagrodzenia".

Krok 2
Krok 2

Spraw, by w okresie wpływu wynagrodzenia, czyli w 4 kolejnych miesiącach licząc od tego, w którym otrzymasz zaproszenie do wzięcia udziału w promocji, na Twój rachunek w Santander Bank Polska przynajmniej 2 razy wpłynęło Twoje wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł. Może to być:

  • wynagrodzenie za pracę;
  • renta;
  • emerytura;
  • świadczenie z ZUS lub KRUS albo od innego świadczeniodawcy z siedzibą  na terenie Polski.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 100 zł, otrzymasz do końca 4 miesiąca następującego po tym, w którym bank zaprosi Cię do udziału w promocji.

Brzmi to dość skomplikowanie, więc bank przygotował specjalną tabelkę pokazującą różne sytuacje:

Kliknij, aby powiększyć

Istotne kwestie

Wynagrodzenie nie musi wpłynąć na Twoje konto w dwóch kolejno następujących po sobie miesiącach. Może to być np. pierwszy i trzeci miesiąc następujące po miesiącu, w którym zostałeś zaproszony do udziału w promocji. Nie spełnisz warunków promocji, jeżeli wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto np. tylko dwa razy w tym samym miesiącu.

Ban zaznaczył, że warunków akcji nie spełnią wpływy z innego tytułu niż te wskazane w regulaminie (wymieniliśmy je w harmonogramie), przelewy pomiędzy Twoimi rachunkami ani wpłaty własne w oddziałach lub we wpłatomatach. 

Dodatkowe informacje

Niezależnie od liczby współposiadaczy rachunku za przekierowanie na niego wynagrodzenia można dostać tylko jedną premię. Otrzymasz ją pod warunkiem, że Twoje konto będzie nadal aktywne w dniu przekazywania bonusu.

Zdobyta w tej promocji nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pomyśl i zdecyduj

Masz już komplet wiadomości potrzebnych do podjęcia decyzji, czy zechcesz skorzystać z propozycji Santandera. Być może przed powiedzeniem TAK powstrzymuje Cię obowiązek otrzymywania wynagrodzenia na konto w obecnym banku, np. w związku ze spłacanym kredytem. Zauważ, że uczestnik tej promocji może wskazać, jaki procent jego dochodów ma być przekazywany do Santandera - ważne, by było to min. 1000 zł. Nie ma przeszkód, byś podzielił swoje wynagrodzenie, zgarnął 100 zł premii, a potem powrócił do otrzymywania wszystkich zarobków w dotychczasowym banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "100 zł za konto z wynagrodzeniem"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.