Konto z Tabletem w Getin Online

Konto z Tabletem zostało wycofane z oferty Getin Online na początku stycznia 2015 r. Sprawdź aktualny ranking kont osobistych i wybierz rachunek dopasowany do Twoich potrzeb.

Konto z Tabletem w Getin Online Źródło obrazka: strona Getin Online

Prestiżowe Konto z Tabletem w Getin Online to jedna z bardziej atrakcyjnych ofert na rynku rachunków osobistych. Właściciel konta, otrzymuje w ramach promocji rachunku atrakcyjną nagrodę o wartości kilkuset złotych. Do wyboru są tablety IdeaTab Lenovo A3500-1 o wartości ok. 486 zł i Samsung Galaxy Tab 3 7.0 wart ok. 450 zł lub czytnik e-book Amazon Kindle o wartości 369 zł.

Czy zachęta w postaci urządzenia „na czasie” jest wystarczająca by założyć Konto z Tabletem?

W naszym artykule przeanalizowaliśmy główne parametry związane z Kontem osobistym z Tabletem oraz zwróciliśmy uwagę na szereg dodatkowych usług dostępnych dla użytkowników tego rachunku.

Podstawowe parametry Konta z Tabletem

Każdy potencjalny klient banku przy wyborze rachunku osobistego zwraca uwagę na kilka rzeczy: koszty obsługi konta i karty płatniczej, opłaty związane z przelewami i wypłatami z bankomatów oraz dodatkowe usługi dostępne dla posiadaczy konta. Parametry rachunku Konto z Tabletem prezentują się następująco:

 • konto jest nieoprocentowane;
 • otwarcie konta jest bezpłatne;
 • prowadzenie rachunku kosztuje 19,98 zł – opłata może zostać obniżona do 9,99 zł jeśli klient spełni łącznie 2 warunki:
  • zapewni miesięczny wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł (musi on pochodzić z rachunku w innym banku oraz następować jednorazowo). Nie musisz jednak przelanych środków przechowywać na rachunku – możesz je nawet z powrotem zwrócić na konto w innym banku,
  • dokona kartą debetową transakcji na łączną kwotę nie niższą niż 400 zł w danym miesiącu;
 • 0 zł za wydanie karty debetowej do konta – w ramach rachunku oferowana jest karta MasterCard PayPass
 • 2,99 zł/miesiąc za korzystanie z karty debetowej (opłaty nie można uniknąć);
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 2% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • brak dodatkowych opłat za przewalutowanie transakcji kartą dokonanej za granicą;
 • 0 zł za wszystkie przelewy dokonywane przez Internet;
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego;
 • 0 zł za realizację polecenia zapłaty (musi być dostarczone wcześniej pisemnie do banku);
 • 50 zł za przelew SORBNET dla kwot do 1 mln zł, 0 zł za przelew SORBNET kwot równych i większych od 1 mln zł – możliwe tylko poprzez Contact Center;
 • brak możliwości dokonywania przelewów natychmiastowych;
 • brak możliwości wykonywania przelewów zagranicznych i przelewów SEPA;

Konto z Tabletem – warunki otrzymania nagrody

W ramach promocji możesz otrzymać jedną z atrakcyjnych nagród: tablet IdeaTab Lenovo A3500-1 lub Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T110 albo czytnik e-book Amazon Kindle 5 o wartości odpowiednio 486 zł, 450 zł oraz 369 zł. Tablety posiadają system Android, wbudowane radio, kamerę oraz Bluetooth, możesz na nich oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać dokumenty.

Filmik prezentujący możliwości tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0 możesz zobaczyć poniżej:

Jeśli z kolei zależy Ci na wydajnym i wygodnym urządzeniu, na którym chcesz czytać e-booki, lepszym wyborem będzie czytnik Amazon Kindle z baterią działającą 21 dni bez przerwy. Wygląd czytnika Amazon zobaczysz poniżej:

W celu otrzymania nagrody należy otworzyć Prestiżowe Konto z Tabletem, zasilić je kwotą min. 1000 zł oraz dokonać 2 transakcji przy użyciu karty debetowej do konta w ciągu 2 miesięcy od przystąpienia do promocji. Umowa rachunku zawierana jest na 30 miesięcy, wcześniejsze jej zerwanie skutkuje obciążeniem klienta przez bank całkowitym lub częściowym kosztem nagrody.

Z regulaminem promocji Konta Prestiżowego z Tabletem zapoznasz się tutaj.

Dodatkowe Usługi Oferowane Użytkownikom Konta z Tabletem

Konto osobiste z Tabletem w Getin Online jest oferowane wraz z pakietem opcjonalnych usług dodatkowych. Wśród nich wyróżnić można:

 • aplikacja mobilna – umożliwia realizowanie przelewów, zakładanie lokat czy też spłatę karty kredytowej;
 • lokaty terminowe – klient ma dostęp do bogatej oferty lokat, których oprocentowanie osiąga nawet 4,25% w skali roku w zależności od wybranego wariantu lokaty;
 • konto oszczędnościowe – jeśli otworzysz rachunek oszczędnościowy w ramach promocji (która trwa do odwołania), przez pierwsze trzy miesiące Twoje środki (do kwoty 100 tys. zł) będą oprocentowane promocyjną stawką 3,5% w skali roku;

Prestiżowe Konto z Tabletem w Getin Online to rachunek dla wymagających klientów, którzy podążają za nowymi technologiami i zwracają uwagę na nieograniczony dostęp do konta. Bank zapewnia również użytkownikom konta możliwość korzystania z aplikacji mobilnej oraz zakładania atrakcyjnie oprocentowanych lokat. Konto z Tabletem to konto dla aktywnych klientów, którzy posiadają stałe dochody i często korzystają z karty płatniczej. Takie osoby z pewnością będą usatysfakcjonowane nie tylko z nowoczesnego tabletu czy czytnika e-booków, ale także z pozostałych możliwości, które oferuje rachunek w Getin Online.

Ocena: 4.0


Sylwetka Getin Online

Getin Online rozpoczął działalność w 2010 r. jako internetowy oddział Getin Banku, należącego do Getin Noble Bank S.A. Został stworzony z myślą o klientach, którzy chcą mieć dostęp do produktów bankowych w każdym miejscu w Polsce i za granicą. Getin Online oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują łatwych i szybkich rozwiązań, dbając przy tym o jakość obsługi.

Konto w pigułce

 • Jakie są opłaty za konto, kartę i operacje bankowe?

  Prowadzenie rachunku kosztuje 19,98 zł – opłata może zostać obniżona do 9,99 zł jeśli klient spełni łącznie 2 warunki: 1) zapewni jednorazowy miesięczny wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł, 2) dokona kartą debetową transakcji na łączną kwotę nie niższą niż 400 zł w danym miesiącu. Obsługa karty debetowej – 2,99 zł miesięcznie. Przelewy krajowe i wypłaty z bankomatów w kraju są bezpłatne.
 • Kto skorzysta z tego konta?

  Konto z tabletem to Prestiżowy rachunek w Getin Online dla tych, którzy podążają za nowymi technologiami i zamierzają aktywnie korzystać z rachunku.
 • Jakie są największe zalety rachunku?

  Rachunek umożliwia otrzymanie atrakcyjnej nagrody – tabletu lub czytnika e-book. Posiadacze konta mogą także zakładać atrakcyjnie oprocentowane lokaty, korzystać z aplikacji mobilnej banku oraz bezpłatnie wypłacać środki z bankomatów w kraju.
 • Jakie są największe wady rachunku?

  Opłaty związane z rachunkiem są dość wysokie. Wprawdzie można obniżyć koszty prowadzenia konta, jednak za kartę debetową klient zapłaci bezwarunkowo. Bank nie umożliwia dokonywania przelewów zagranicznych i europejskich.

Zadaj pytanie

Prosimy o kontakt, jeżeli w analizie tego rachunku zabrakło ważnej informacji lub gdy podana informacja jest błędna.


Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.