Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Konto z Tabletem zostało wycofane z oferty Getin Online na początku stycznia 2015 r. Sprawdź aktualny ranking kont osobistych i wybierz rachunek dopasowany do Twoich potrzeb.

Konto z Tabletem w Getin Online

Konto z Tabletem w Getin Online
Źródło: strona Getin Online
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Czy zachęta w postaci urządzenia „na czasie” jest wystarczająca by założyć Konto z Tabletem?

Pełna analiza Konta z Tabletem w Getin Online


W naszym artykule przeanalizowaliśmy główne parametry związane z Kontem osobistym z Tabletem oraz zwróciliśmy uwagę na szereg dodatkowych usług dostępnych dla użytkowników tego rachunku.

Podstawowe parametry Konta z Tabletem

Każdy potencjalny klient banku przy wyborze rachunku osobistego zwraca uwagę na kilka rzeczy: koszty obsługi konta i karty płatniczej, opłaty związane z przelewami i wypłatami z bankomatów oraz dodatkowe usługi dostępne dla posiadaczy konta. Parametry rachunku Konto z Tabletem prezentują się następująco:

Konto z Tabletem – warunki otrzymania nagrody

W ramach promocji możesz otrzymać jedną z atrakcyjnych nagród: tablet IdeaTab Lenovo A3500-1 lub Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T110 albo czytnik e-book Amazon Kindle 5 o wartości odpowiednio 486 zł, 450 zł oraz 369 zł. Tablety posiadają system Android, wbudowane radio, kamerę oraz Bluetooth, możesz na nich oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać dokumenty.

Filmik prezentujący możliwości tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0 możesz zobaczyć poniżej:

Jeśli z kolei zależy Ci na wydajnym i wygodnym urządzeniu, na którym chcesz czytać e-booki, lepszym wyborem będzie czytnik Amazon Kindle z baterią działającą 21 dni bez przerwy. Wygląd czytnika Amazon zobaczysz poniżej:

W celu otrzymania nagrody należy otworzyć Prestiżowe Konto z Tabletem, zasilić je kwotą min. 1000 zł oraz dokonać 2 transakcji przy użyciu karty debetowej do konta w ciągu 2 miesięcy od przystąpienia do promocji. Umowa rachunku zawierana jest na 30 miesięcy, wcześniejsze jej zerwanie skutkuje obciążeniem klienta przez bank całkowitym lub częściowym kosztem nagrody.

Z regulaminem promocji Konta Prestiżowego z Tabletem zapoznasz się tutaj.

Dodatkowe Usługi Oferowane Użytkownikom Konta z Tabletem

Konto osobiste z Tabletem w Getin Online jest oferowane wraz z pakietem opcjonalnych usług dodatkowych. Wśród nich wyróżnić można:

  • aplikacja mobilna – umożliwia realizowanie przelewów, zakładanie lokat czy też spłatę karty kredytowej;
  • lokaty terminowe – klient ma dostęp do bogatej oferty lokat, których oprocentowanie osiąga nawet 4,25% w skali roku w zależności od wybranego wariantu lokaty;
  • konto oszczędnościowe – jeśli otworzysz rachunek oszczędnościowy w ramach promocji (która trwa do odwołania), przez pierwsze trzy miesiące Twoje środki (do kwoty 100 tys. zł) będą oprocentowane promocyjną stawką 3,5% w skali roku;

Prestiżowe Konto z Tabletem w Getin Online to rachunek dla wymagających klientów, którzy podążają za nowymi technologiami i zwracają uwagę na nieograniczony dostęp do konta. Bank zapewnia również użytkownikom konta możliwość korzystania z aplikacji mobilnej oraz zakładania atrakcyjnie oprocentowanych lokat. Konto z Tabletem to konto dla aktywnych klientów, którzy posiadają stałe dochody i często korzystają z karty płatniczej. Takie osoby z pewnością będą usatysfakcjonowane nie tylko z nowoczesnego tabletu czy czytnika e-booków, ale także z pozostałych możliwości, które oferuje rachunek w Getin Online.

O banku

Getin Online rozpoczął działalność w 2010 r. jako internetowy oddział Getin Banku, należącego do Getin Noble Bank S.A. Został stworzony z myślą o klientach, którzy chcą mieć dostęp do produktów bankowych w każdym miejscu w Polsce i za granicą. Getin Online oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują łatwych i szybkich rozwiązań, dbając przy tym o jakość obsługi.