Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 5 lutego 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Chwyć premię: aż 350 zł za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

300 zł na przejazdy Boltem za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

300 zł na przejazdy Boltem za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Choć ostatnia z promocji BNP Paribas wciąż trwa, to bank najwidoczniej stawia na różnorodność i proponuje nam alternatywę wobec gotówki, czyli kody na korzystanie z aplikacji Bolt. Akcja "Konto z przejazdem" trwa do 5 lutego 2020 r. lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji. Organizatorem tradycyjnie jest firma Ad Astra sp. z o.o.

Nawet 300 zł na przejazdy Boltem

Nagrodą w promocji są kody na przejazdy w aplikacji Bolt. Pojedynczy kod ma wartość 10 zł - w ciągu miesiąca możesz zdobyć maksymalnie 5 nagród. Otrzymywanie kodów jest możliwe przez kolejnych 6 miesięcy, zatem łącznie możesz zgromadzić równowartość 300 zł na przejazdy po mieście.

Standardowy okres karencji

Regulamin akcji pod względem definicji nowego klienta nie różni się od zapisów w poprzednich promocjach. Z oferty niezmiennie skorzystają osoby pełnoletnie, które w ciągu ostatnich 9 miesięcy (przed złożeniem wniosku o konto) nie posiadały w BNP Paribas rachunku osobistego (także jako współposiadacz).

Dodatkowo na dzień składania wniosku o konto nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP - jeśli wcześniej posiadałeś w tym banku ROR, sprawdź, czy wypowiedziałeś wszystkie umowy!

Premia za regularność

Śmiało można powiedzieć, że warunki tej promocji nie są skomplikowane, jednak poszczególne zadania trzeba spełniać systematycznie:

Drukuj

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Za spełnienie warunków w lutym do 24 marca 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Kody Bolt zostaną Ci przekazane do końca marca 2020 r.

Do zapamiętania

Ważne: warunki musisz spełniać systematycznie co miesiąc! Jeśli w którymś miesiącu zapomnisz o wykonaniu przynajmniej jednej z premiowanych operacji, to nie możesz już otrzymać premii za następne miesiące.

Nie musisz wykonywać każdej wymaganej aktywności. Możesz kilka razy zapłacić kartą lub Blikiem, a i tak otrzymasz odpowiednią liczbę kodów Bolt (maks. 5 miesięcznie).

Na dzień udostępnienia każdej z nagród Twoje Konto Otwarte na Ciebie, karta debetowa i bankowość elektroniczna muszą być aktywne.

Kody możesz wykorzystać do 20 marca 2021 r. na zasadach opisanych w regulaminie Bolta.

I jeszcze o definicjach...

Z racji tego, że w tej akcji masz do wyboru warunki, jakie możesz spełnić, przyjrzyjmy się przez chwilkę kilku definicjom.

Transakcja bezgotówkowa rozumiana jest jako płatność kartą debetową (w tym przez Google Pay i Apple Pay) dokonana w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie będą uznawane operacje dokonane przez podmioty trzecie, np. Blik, PayU itd.

Wpływ na konto to każde zasilenie rachunku osobistego, które nie pochodzi z innych Twoich kont w BNP Paribas i BGŻOptima, rachunków kredytowych ani wpłat gotówkowych.

Przelew środków to każdy przelew dokonany w bankowości internetowej (zarówno [email protected], jak i GOonline) i mobilnej (Gomobile). Nie są dozwolone przelewy natychmiastowe oraz płatności internetowe typu Blik, PayU, Dotpay itp.

Transakcja Blik to płatność przy użyciu 6-cyfrowego kodu Blik w sklepach stacjonarnych.

Garść informacji o Koncie Otwartym na Ciebie

Podstawowy rachunek osobisty w BNP Paribas, czyli Konto Otwarte na Ciebie, jest obecnie jednym z ciekawszych na naszym rynku bankowym. Prowadzenie konta jest bezpłatne, a jego unikalną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart płatniczych. W promocji nie ma wskazanego "plastiku", który powinieneś zamówić, jednak radzimy przemyśleć wybór Karty Otwartej na Dzisiaj - opłaty za nią możesz uniknąć, dokonując w miesiącu tylko jednej transakcji.

Oferta dla systematycznych i aktywnych

Choć premia gotówkowa jest najbardziej pożądana w promocjach bankowych, to czasem nagroda w postaci bonu czy vouchera może okazać się łatwiejsza do zdobycia. W akcji "Konto z przejazdem" wprawdzie bonus ma postać kodu na przejazdy, jednak warunki do spełnienia nie są tu skomplikowane - transakcja kartą lub Google Pay/Apple Pay, przelew środków, wpływ na konto. 50 zł miesięcznie można zdobyć dość prosto, ale trzeba pamiętać o wykonywaniu operacji co miesiąc, inaczej kolejne premie nie zostaną nam przyznane.

Jeśli korzystasz z Bolta lub masz zamiar wypróbować aplikację, zastanów się nad skorzystaniem z tej promocji, w przeciwnym razie - lub gdy wolisz premię w gotówce - rozważ udział w innej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto z przejazdem"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej