Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł na przejazdy Boltem za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

300 zł na przejazdy Boltem za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Choć ostatnia z promocji BNP Paribas wciąż trwa, to bank najwidoczniej stawia na różnorodność i proponuje nam alternatywę wobec gotówki, czyli kody na korzystanie z aplikacji Bolt. Akcja "Konto z przejazdem" trwa do 5 lutego 2020 r. lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji. Organizatorem tradycyjnie jest firma Ad Astra sp. z o.o.

Nawet 300 zł na przejazdy Boltem

Nagrodą w promocji są kody na przejazdy w aplikacji Bolt. Pojedynczy kod ma wartość 10 zł - w ciągu miesiąca możesz zdobyć maksymalnie 5 nagród. Otrzymywanie kodów jest możliwe przez kolejnych 6 miesięcy, zatem łącznie możesz zgromadzić równowartość 300 zł na przejazdy po mieście.

Standardowy okres karencji

Regulamin akcji pod względem definicji nowego klienta nie różni się od zapisów w poprzednich promocjach. Z oferty niezmiennie skorzystają osoby pełnoletnie, które w ciągu ostatnich 9 miesięcy (przed złożeniem wniosku o konto) nie posiadały w BNP Paribas rachunku osobistego (także jako współposiadacz).

Dodatkowo na dzień składania wniosku o konto nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP - jeśli wcześniej posiadałeś w tym banku ROR, sprawdź, czy wypowiedziałeś wszystkie umowy!

Premia za regularność

Śmiało można powiedzieć, że warunki tej promocji nie są skomplikowane, jednak poszczególne zadania trzeba spełniać systematycznie:

Krok 1
Krok 1

Do 5 lutego 2020 r. zarejestruj się w promocji poprzez specjalną stronę, podając wymagane dane - imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Pamiętaj, że limit rejestracji to tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie powinieneś także zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach promocji i wymianę informacji między bankiem a organizatorem (obie strony muszą wiedzieć, czy spełniłeś warunki akcji i się w niej zarejestrowałeś).

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej za pomocą linka promocyjnego otrzymanego mailowo po rejestracji w promocji.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 12 lutego 2020 r. zawrzyj umowę o rachunek za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti (partnera banku).

Krok 4
Krok 4

W każdym miesiącu od lutego do lipca 2020 r. wykonaj przynajmniej jedną z poniższych aktywności:

  • transakcja bezgotówkowa kartą debetową;
  • przelew zewnętrzny przez bankowość internetową lub mobilną;
  • otrzymanie wpływu na Konto Otwarte na Ciebie na min. 10 zł;
  • transakcja Blik;
  • transakcja Google Pay lub Apple Pay.

Za każdy spełniony warunek otrzymasz kod Bolt o wartości 10 zł (maksymalnie 5 kodów miesięcznie).

Informacja
Informacja

Informację o przyznaniu kodów Bolt za dany miesiąc otrzymasz do 24. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Nagroda
Nagroda

Kody Bolt za spełnienie warunków w danym miesiącu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego za pomocą wiadomości SMS (na numer telefonu podany podczas rejestracji w akcji).

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Za spełnienie warunków w lutym do 24 marca 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Kody Bolt zostaną Ci przekazane do końca marca 2020 r.

Do zapamiętania

Ważne: warunki musisz spełniać systematycznie co miesiąc! Jeśli w którymś miesiącu zapomnisz o wykonaniu przynajmniej jednej z premiowanych operacji, to nie możesz już otrzymać premii za następne miesiące.

Nie musisz wykonywać każdej wymaganej aktywności. Możesz kilka razy zapłacić kartą lub Blikiem, a i tak otrzymasz odpowiednią liczbę kodów Bolt (maks. 5 miesięcznie).

Na dzień udostępnienia każdej z nagród Twoje Konto Otwarte na Ciebie, karta debetowa i bankowość elektroniczna muszą być aktywne.

Kody możesz wykorzystać do 20 marca 2021 r. na zasadach opisanych w regulaminie Bolta.

I jeszcze o definicjach...

Z racji tego, że w tej akcji masz do wyboru warunki, jakie możesz spełnić, przyjrzyjmy się przez chwilkę kilku definicjom.

Transakcja bezgotówkowa rozumiana jest jako płatność kartą debetową (w tym przez Google Pay i Apple Pay) dokonana w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie będą uznawane operacje dokonane przez podmioty trzecie, np. Blik, PayU itd.

Wpływ na konto to każde zasilenie rachunku osobistego, które nie pochodzi z innych Twoich kont w BNP Paribas i BGŻOptima, rachunków kredytowych ani wpłat gotówkowych.

Przelew środków to każdy przelew dokonany w bankowości internetowej (zarówno [email protected], jak i GOonline) i mobilnej (Gomobile). Nie są dozwolone przelewy natychmiastowe oraz płatności internetowe typu Blik, PayU, Dotpay itp.

Transakcja Blik to płatność przy użyciu 6-cyfrowego kodu Blik w sklepach stacjonarnych.

Garść informacji o Koncie Otwartym na Ciebie

Podstawowy rachunek osobisty w BNP Paribas, czyli Konto Otwarte na Ciebie, jest obecnie jednym z ciekawszych na naszym rynku bankowym. Prowadzenie konta jest bezpłatne, a jego unikalną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart płatniczych. W promocji nie ma wskazanego "plastiku", który powinieneś zamówić, jednak radzimy przemyśleć wybór Karty Otwartej na Dzisiaj - opłaty za nią możesz uniknąć, dokonując w miesiącu tylko jednej transakcji.

Oferta dla systematycznych i aktywnych

Choć premia gotówkowa jest najbardziej pożądana w promocjach bankowych, to czasem nagroda w postaci bonu czy vouchera może okazać się łatwiejsza do zdobycia. W akcji "Konto z przejazdem" wprawdzie bonus ma postać kodu na przejazdy, jednak warunki do spełnienia nie są tu skomplikowane - transakcja kartą lub Google Pay/Apple Pay, przelew środków, wpływ na konto. 50 zł miesięcznie można zdobyć dość prosto, ale trzeba pamiętać o wykonywaniu operacji co miesiąc, inaczej kolejne premie nie zostaną nam przyznane.

Jeśli korzystasz z Bolta lub masz zamiar wypróbować aplikację, zastanów się nad skorzystaniem z tej promocji, w przeciwnym razie - lub gdy wolisz premię w gotówce - rozważ udział w innej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto z przejazdem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.