Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Prezent o wartości 100 zł za samo otwarcie (!) konta osobistego w mBanku + 200 zł za aktywność

Prezent o wartości 100 zł za samo otwarcie (!) konta osobistego w mBanku + 200 zł za aktywność
Źródło: najlepszekonto.pl

W grudniu mBank ogłaszał, że wyprzedza Mikołaja i rozdaje prezenty, w marcu pytał: "Gotowi na piękną wiosnę?". Teraz nawiązuje do nadchodzącej Majówki i także zaprasza do swoich oddziałów po upominki za samo otwarcie wybranego rachunku osobistego. Do wyboru masz głośnik bezprzewodowy, walizkę kabinową a także bony o wartości 100 zł do Biedronki lub Rossmana. Niestety trudno powiedzieć, jakie dokładnie prezenty będą dostępne w placówce, w której będziesz podpisywał umowę.

Czasu do namysłu nie ma zbyt wiele, bo propozycja obowiązuje tylko do 30 kwietnia 2021 r. W tym czasie musisz:

  • podjąć decyzję, czy chcesz założyć eKonto osobiste, czy mKonto Intensive;
  • złożyć internetowy wniosek o wybrany rachunek;
  • udać się do jednego z oddziałów mBanku, by podpisać umowę i odebrać prezent.

Potem będziesz mógł spokojnie realizować warunki aktywności związane z promocją wybranego konta, by zgarnąć za to premie przewidziane w regulaminie związanej z nim akcji promocyjnej.

Spójrzmy więc, kto może otrzymać prezent, a także zastanówmy się nad wyborem rachunku.

Adresaci promocji

Możesz wziąć udział w tej akcji, jeśli w momencie wnioskowania o otwarcie konta w mBanku masz ukończone 18 lat i jesteś nowym klientem banku. Pod tym pojęciem rozumiane są osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały (także jako współposiadacz) w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Ruszaj po prezenty...

Po takiej dawce informacji czas najwyższy, byś poznał sekwencję niezbędnych działań do otrzymania upominku.

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2021 r. złóż wniosek o wybrany rachunek:

  • eKonto osobiste (przycisk z lewej strony), by walczyć dodatkowo o 200 zł premii gotówkowej LUB
  • mKonto Intensive (po prawej) z dodatkową premią w postaci vouchera o wartości 100 zł na Allegro i rocznym pakietem Allegro Smart.
Krok 2
Krok 2

Udaj się do jednej z placówek mBanku, by podpisać umowę o wybrany rachunek. Sugerujemy, byś wcześniej sprawdził aktualne godziny ich otwarcia.

Nagroda
Nagroda

Wybierz bonus dla siebie​​​​​ spośród dostępnych w placówce.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj warunki promocji związanej z wybranym rachunkiem, by dodatkowo cieszyć się z przewidzianych w niej nagród.

...i premie za aktywność!

W ostatnim kroku harmonogramu wspominamy o równoległych promocjach kont w mBanku. Spełnij ich warunki, by zyskać premie za aktywność:

Rachunki do wyboru

Istotne znaczenie dla oceny atrakcyjności propozycji mBanku i podjęcia decyzji o skorzystaniu z niej mają informacje o rachunkach objętych promocją i bonusach, jakie możesz zdobyć, aktywnie korzystając z każdego z nich.

eKonto osobiste

eKonto osobiste jest podstawowym rachunkiem z oferty mBanku. Poniżej jego parametry:

mKonto Intensive

mKonto Intensive to rachunek z kategorii premium, dla bardziej wymagających, ale i zamożniejszych klientów:

Dodatkowe informacje

Podczas składania wniosku o wybrany rachunek zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu związanej z nim promocji oraz wskazanie placówki mBanku, w której chcesz podpisać umowę.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Akcja z prezentami łączy się z programem rekomendacyjnym PolecamBank, możesz więc skorzystać z kodu polecającego od znajomego, a potem polecać ofertę mBanku innym.

Kliknij, aby powiększyć

Prezent na start i premia za aktywność

Kombinację: prezent za samo założenie rachunku osobistego plus nagroda za spełnienie warunków aktywności uważamy za bardzo ciekawy pomysł. Ważne, że klient ma wybór zarówno na etapie decydowania, jaki rachunek chce otworzyć, jak i podczas wybierania upominku. Szkoda tylko, że nie wiadomo, co będzie dostępne w poszczególnych placówkach, w których można podpisać umowę o rachunek.

Konieczność udania się do oddziału w celu podpisania umowy o konto uważamy za nieco kłopotliwe. Wiemy jednak z doświadczenia, że dla dużej części osób możliwość rozmowy z doradcą jest najpewniejszą formą zawierania umowy z bankiem. W takim przypadku warto połączyć przyjemne z pożytecznym.

Pamiętaj, że sięgnięcie po prezent za otwarcie rachunku w mBanku otwiera Ci drogę do udziału w promocjach związanych z kontem, które wybierzesz i tym samym możesz zdobyć dodatkowe bonusy (m.in 1,8% na rachunku Moje Cele)!

Zachęcamy, byś podzielił się informacją, w którym oddziale podpisywałeś umowę i jakie prezenty były w nim dostępne. Może to być przydatna informacja dla tych, którzy są dopiero na etapie rozważania udziału w tej promocji.

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.