Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Konto firmowe z premią 500 zł w Banku Millennium

Konto firmowe z premią 500 zł w Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (500 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z firmą PayTel, obsługującą terminale płatnicze. Nagroda dzieli się na dwie części:

  • 200 zł od Millennium za otwarcie Konta Mój Biznes i spełnienie warunków takich jak przelew do ZUS lub transakcje kartą i zapewnienie wpływów na konto,
  • 300 zł za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Millennium (umowa trójstronna) oraz wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1000 zł.

Promocja „Konto firmowe z premią 500 zł w Banku Millennium” trwa do 31 sierpnia 2020 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 kont objętych ofertą specjalną.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że nie miałeś dotąd żadnej umowy z Bankiem Millennium podpisanej jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 500 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na dwie części: pierwszą, 200-złotową, otrzymasz za aktywność na Koncie Mój Biznes, drugą, 300-złotową, za korzystanie z terminala płatniczego.

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 31 sierpnia 2020 r. otwórz Konto Mój Biznes przez Millenet lub aplikację mobilną.

Jeśli nie masz dostępu do obu tych kanałów, możesz wypełnić zgłoszenie na stronie banku, a następnie maksymalnie do 8 września 2020 r. podpisać umowę o konto w dowolnym oddziale.

Krok 2
Krok 2

We wrześniu, październiku oraz listopadzie musisz:

  • wykonać jednorazowy przelew do ZUS na min. 250 zł LUB
  • zrealizować płatności kartą na kwotę min. 250 zł,

a także zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł na nowo otwarte konto.

Za realizację powyższych aktywności otrzymasz 200 zł premii. Jeśli jednak w którymś miesiącu nie wywiążesz się z warunków, to – niestety – stracisz prawo do całej nagrody.

Krok 3
Krok 3

Do 30 listopada 2020 r. zawrzyj w placówce Banku Millennium trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z bankiem i firmą PayTel.

Krok 4
Krok 4

Również do 30 listopada 2020 r. zapewnij na Twoje nowe konto wpływ min. 1000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 300 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie w wysokości 200 zł i 300 zł otrzymasz do 31 grudnia 2020 r.

Wartość otrzymanej premii stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do 31 grudnia 2020 r.

Do wpływów spełniających warunki w promocji nie zostaną zaliczone przelewy z Twoich rachunków – zarówno osobistych, jak i firmowych – prowadzonych przez Bank Millennium / Millennium Dom Maklerski / Millennium TFI.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. Zwróć uwagę, że są to jednocześnie warunki, jakie musisz spełnić w promocji.

Inne propozycje

Jednak rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity:

500 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym + promocje na koncie osobistym

Nie da się ukryć, że 500 zł stanowi całkiem konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm, które dopiero startują na rynku i muszą się liczyć z wieloma wydatkami. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla sprzedawców detalicznych, którzy planują instalację terminala, jednak pozostali przedsiębiorcy też nie mogą narzekać. Za spełnienie w sumie prostych warunków (przelewy do ZUS i wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł) bank nagrodzi ich premią w wysokości 200 zł.

Jeśli chcesz, możesz otrzymać od Banku Millennium dużo więcej niż bonus w promocji konta firmowego. Korzystając z oferty dla klientów indywidualnych, możesz znacząco powiększyć swoją pulę nagród. Wybór - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Konto z premią do 500 zł”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.