Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł na Allegro lub do Biedronki za Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas

50 zł na Allegro lub do Biedronki za Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Kilka banków, np. Alior Bank, Credit Agricole, Pekao SA czy Santander Bank Polska, aktywnie walczy o klientów firmowych, organizując dla nich promocje, w których maksymalne nagrody liczone są nawet w tysiącach złotych. Na tym tle proponowane przez BNP Paribas 50 zł wygląda blado. Trzeba jednak zauważyć, że w przypadku akcji konkurencji należy wykazać się aktywnością w korzystaniu z rachunku przez kilka miesięcy, nierzadko skorzystać także z innych produktów. Tymczasem w BNP Paribas nagroda jest przekazywana zaraz po podpisaniu umowy. Spójrzmy na tę propozycję.

Krótki okres karencji

Promocja "Konto z podarunkiem" ma trwać do 30 kwietnia 2022 r., ale może się skończyć wcześniej, gdyż BNP Paribas przygotował tylko po 300 kodów do wykorzystania na Allegro i w Biedronce.

W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarcza na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), z wyłączeniem spółek cywilnych, pod warunkiem, że nie posiadały w tym banku rachunku firmowego po 20 lutego 2021 r.

Podpisujesz umowę, otrzymujesz nagrodę

Od zdobycia nagrody dzieli Cię tylko jeden krok:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) udaj się do jednego z oddziałów prowadzących obsługę klientów firmowych (ich wykaz znajdziesz tutaj) i podpisz umowę o Konto Otwarte na Biznes wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej GOmobile lub GOonline.

W trakcie wizyty:

  • zapoznaj się z regulaminem promocji i podpisz oświadczenie o przystąpieniu do niej (stanowi ono załącznik do regulaminu akcji);
  • zadeklaruj, który bon - na Allegro (z terminem ważności 31 stycznia 2023 r.) czy do Biedronki (ważny bezterminowo) chcesz otrzymać.

Możliwe, że z racji ograniczonej puli nagród nie będziesz miał już wyboru, gdyż dostępny będzie już tylko jeden z voucherów.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli wybrany przez Ciebie e-kod, otrzymasz natychmiast po podpisaniu umowy w formie sms-a na podany numer telefonu lub jako wydruk pliku PDF.

O zasadach korzystania z voucherów na Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

E-kod do Biedronki to ciąg cyfr, który należy podać kasjerowi podczas płacenia za zakupy, można z niego korzystać wielokrotnie do wyczerpania środków.

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas

Spójrzmy jeszcze na parametry rachunku objętego promocja.

Szybkie działanie, natychmiastowy bonus

Jak wspomnieliśmy na wstępie, nagroda proponowana przedsiębiorcom przez bank jest bardzo skromna. Jej zaletą jest fakt, że otrzymasz ją natychmiast po podpisaniu umowy. Dodajmy, że regulamin nie mówi nic o okresie, przez jaki masz utrzymać rachunek założony w ramach opisywanej promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto z podarunkiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.