Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Łatwe i szybkie 350 zł premii pieniężnej z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Łatwe i szybkie 350 zł premii pieniężnej z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Formalnym organizatorem promocji "Konto z możliwościami" tradycyjnie jest spółka Ad Astra. Czasu na skorzystanie nie ma zbyt wiele, choć, szczerze mówiąc, za bardzo nie ma się nad czym zastanawiać… W każdym razie promocja potrwa do 31 października 2019 r. lub do wyczerpania puli 4500 rejestracji w promocji.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział

Organizator zastosował – co ostatnio jest regułą – dość krótki okres karencji. Aby mieć możliwość zgarnięcia bonusu, wystarczy nie posiadać konta osobistego w BNP Paribas w okresie 9 miesięcy poprzedzających moment przystąpienia do akcji. Uwaga: dotyczy to również posiadaczy kont w dawnym Raiffeisen Polbanku, którzy w listopadzie 2018 r. zasilili grono klientów BNP Paribas.

Oprócz tego wymagana jest oczywiście pełnoletniość, pełna zdolność do czynności prawnych oraz polskie obywatelstwo i dowód osobisty.

350 zł w dwóch „ratach”

Maksymalna możliwa do zdobycia premia to aż 350 zł. Organizator wypłaci ją w dwóch częściach - 150 zł i 200 zł, a łączna wysokość bonusu będzie zależała od Twojej aktywności i regularności.

Zgarnięcie nagrody w pełnej wysokości nie powinno jednak sprawić zdeterminowanym uczestnikom większych problemów, o czym wkrótce się przekonasz.

Po prostu korzystaj z konta

Jak będzie przebiegać Twoja droga do premii?

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2019 r. (pamiętając o limicie rejestracji!) zarejestruj się na stronie promocji. Podaj swoje dane i zaznacz wszystkie 4 „okienka” (akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).

Krok 2
Krok 2

Również do 31 października 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie po dokonaniu rejestracji (opcjonalnie z linka otrzymanego na adres e-mail).

Krok 3
Krok 3

Do 6 listopada 2019 r. podpisz z bankiem umowę w systemie Autenti, wykorzystując unikalny kod SMS. Potrzebny będzie Twój dowód osobisty. Kartę otrzymasz natomiast od kuriera.

Krok 4
Krok 4

W listopadzie 2019 r. wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę. Już na tym etapie uzyskasz prawo do pierwszej części premii, czyli 150 zł.

Nagroda
Nagroda

Do 20 grudnia 2019 r. zostaniesz poinformowany mailowo o przyznaniu 150 zł. W wiadomości mailowej otrzymasz link wraz z kodem niezbędnym do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 grudnia 2019 r. podaj na niej numer nowo otwartego rachunku w BNP Paribas.

Premia 150 zł wpłynie na wskazane konto w terminie do 31 grudnia 2019 r.

Krok 5
Krok 5

W grudniu 2019 r. spełnij warunki uzyskania drugiej części premii, czyli 200 zł:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł zasili Twoje konto najpóźniej 31 stycznia 2020 r.

Niezależnie od tego, czy udało Ci się zdobyć 150 czy 350 zł premii, od nagrody nie zapłacisz fiskusowi ani złotówki. Bonus jest bowiem zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Warto wiedzieć…

Pamiętaj, by we wniosku o konto podać te same dane, które wpisałeś w formularzu podczas rejestracji do promocji.

O drugą część premii (200 zł) będziesz mógł się ubiegać jedynie pod warunkiem, że spełnisz wcześniej warunki uzyskania 150 zł.

Jakie transakcje zostaną uznane?

Transakcje kartą w promocji możesz wykonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet. Bank tradycyjnie uznaje zbliżeniowe płatności mobilne Google Pay i Apple Pay.

Które operacje są zatem wykluczone? W promocji nie zostaną uwzględnione ani płatności Blik, ani operacje zlecone za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności (Dotpay, PayU itd.), ani transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (w tym np. związane z hazardem).

Czym tak właściwie są wpływy?

Warunek wpływu najprościej spełnić, przelewając na Konto Otwarte na Ciebie min. 1000 zł ze swojego rachunku w innym banku. Nie musi być to jeden przelew,może być kilka mniejszych – ważne, by ich suma w grudniu 2019 r. wyniosła co najmniej wspomniany tysiąc.

Wpływ nie może pochodzić z innych Twoich kont prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to również rachunków kredytowych) i BGŻOptima. Nie zostaną też uznane wpłaty gotówkowe.

Środki możesz odesłać z powrotem, ale lepiej zostaw na koncie w BNP Paribas kwotę, która pozwoli Ci na spełnienie warunku dotyczącego płatności kartą (czyli min. 200 zł).

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Darmowe prowadzenie i możliwość wyboru karty – tak w skrócie możemy scharakteryzować podstawowy rachunek osobisty z oferty BNP Paribas.

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o każdej z proponowanych kart debetowych, przeczytaj naszą analizę Konta Otwartego na Ciebie. My ze swojej strony podpowiadamy, że dla większości z nas najlepszym wyborem będzie standardowa Karta Otwarta na Dzisiaj. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, będzie ona zupełnie bezpłatna. W przeciwnym razie w banalny sposób możesz uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 3 zł - wystarczy, że wykonasz choć jedną płatność "plastikiem".

Karta kredytowa i 400 zł do Biedronki

Gdy już otworzysz konto, do 30 listopada 2019 r. możesz skusić się na dodatkową premię od BNP Paribas, tym razem za kartę kredytową Mastercard. Za aktywne korzystanie z tego produktu bank przyznaje bonus w postaci 400 zł do wydania w sklepach Biedronka, a do tego punkty powitalne w programie mamBonus.

Ponownie 350 zł – oby tak dalej!

BNP Paribas robi naprawdę wiele, by oferowane przez bank konto było mocno kojarzone z atrakcyjnymi ofertami promocyjnymi. Nowi posiadacze Konta Otwartego na Ciebie ponownie mogą liczyć na 350 zł za spełnienie niezbyt wymagających warunków. W sumie w ciągu 2 miesięcy wystarczy raz zapewnić wpływy min. 1000 zł i wykonać kilka transakcji kartą, przy czym „grudniowe” płatności muszą osiągnąć łączną wartość min. 200 zł.

Naszym daniem, te warunki można nawet uznać za odrobinę prostsze do spełnienia niż w poprzedniej promocji z premią 350 zł. Wspomniana akcja zakończyła się przed czasem i możemy być niemal pewni, że z aktualną promocją będzie podobnie. Wniosek? Nie ma na co czekać. 350 zł masz na wyciągnięcie ręki, a nigdy nie można mieć pewności, że kolejne promocje będą równie atrakcyjne…

Kolejny jeden argument „za”? Premię otrzymasz stosunkowo szybko, a pierwszą część (150 zł) jeszcze pod koniec tego roku. W sam raz na sylwestrowe szaleństwo ;)

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto z możliwościami"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.